Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Crni Townse, kamo ti jos jedna ass? Dobro se drzim protiv top 4 ekipe, mozda se izvuce i neki minimalac na kraju. Ovoj ekipi tacno fali jedan jos pouzdan PF/C pa da se sibam sa bilo kim. Delovalo je da Nance moze, ja cekao da trejduju TT pa tek onda da dobije prostora, oni doveli Drummonda 😄

Link to comment
Share on other sites

nema kojoj ekipi nisam nudio foksa za nekog skakaca i gotovo sve je bilo odbijeno(negde sam i ja tvrdio pazar) i onda kada se odradi trejd svi imaju neke zamerke.Da nisam odradio trejd sutra bi foksa bacio na waiver i potrazio nekog centra.Bowman ga sije za klasu na prvoj utakmici je dobacio do 11ast sto ovaj mucenik nije uradio za sezonu.

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

Normalno, veto tome i služi. Svakome se desi da mu se ogadi neki igrač, čak i ceo tim, pa dobije impuls da isklikće neko zlo, otpusti pola tima ili uradi trejd na silu. Niti mislim da je to rešenje, niti da je fer, ali radite kako god želite, neću da vam morališem sigurno.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Manu said:

Slazem se da je smesan trejd, ali mislim da je Mile taj koji ga je inicirao i zeleo. Ovo su one situacije u kojima bi veto znacio da ostatak lige zna bolje od vlasnika sta je dobro za njegovu ekipu.

 

Da, Mile jeste inicirao trejd. Ali to ne znači da je ovo ok. 

 

I ako se ne varam, on je već ovakve momente imao, samo mislim da nikad nije otišao do kraja. Kao pokušava da trejduje nekog igrača, ne uspeva i onda oće da ga uvalja za bilo kakvu glupost, valjda iz nekog inata ili zbog čega već. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Davai Davai said:

Rekao sam Miletu i u dm, Fox je već nekoliko sezona najbolji i najslobodniji posle all stara, elitni je play bez obzira na šizofreni kontekst u Kingsima.
Kris je poludebil koji ima zavaravajuće statse jer je u bulji od ekipe. Daj nemoj da se zajebavamo.

mogao si ponuditi nesto bolje za Foksa

Evo sada na snizenju i CjMek ako imas neko krilo bio bi zadovoljan

Just now, djole said:

 

Da, Mile jeste inicirao trejd. Ali to ne znači da je ovo ok. 

 

I ako se ne varam, on je već ovakve momente imao, samo mislim da nikad nije otišao do kraja. Kao pokušava da trejduje nekog igrača, ne uspeva i onda oće da ga uvalja za bilo kakvu glupost, valjda iz nekog inata ili zbog čega već. 

 

 

Mislim da sam obraslozio razlog za trejd treba mi skakac a plejeva imam koliko hoces plus nisam zadovoljan foksom i zato je odradjen trejd.Da nisam sklopio veceras trejd imao bi ga u ekipi za dva dana 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ti dao takav škart sigurno.
Ok, imaš svoju viziju i poštujem to, ali ipak se ovde igra više nas i imamo pravo na mišljenje.

Ps. Imali smo pre par meseci situaciju, gde si mi nudio CJa za Timelorda (i Crowdera) i ja ti ga nisam dao. Imao si tad sreće što sam imao slepu veru u mladog gospodina, pa nisi bio prevaren, samo sam ja ispao glup. 🙂 Iskreno, iako sam i ja tad imao neku fiks ideju, ne bi mi bilo baš najprijatnije da sam te tako ojadio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...