Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Nije mi jasno, svideo ti se taj svet. Kuneš se u njega i ne zanima te spin off koji rade isti ljudi? Dobio si poklon bukvalno i ne uzimaš ga, nego odmahuješ rukom. Bez preterivanja mislim da smo blagosloveni što smo dobili i BCS. Što možemo i dalje gledati Fringa, Sola, Majka, Salamanke, pa i Henka u epizodnoj ulozi.

Kako i zašto to neko propušta ne mogu da razumem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inace da se nadovezem na prethodni post, u trecoj sezoni Fauda se vidi koliko su kvalitetu serije doprineli Arapi koji su igrali Palestince i pripadnike Hamasa. 

 

edit. Koja non - usa serija vredi na netflixu? Dark? Neki skandinavac?

Edited by ras kass
Link to comment
Share on other sites

Odgleda poslednje 2 sezone  Walking dead.
Mogu lagano da snimaju 100 godina guraju 1 te istu formulu.
10 sezona ima twistova koji su unapred najavljeni ako pazljivo pratis sto im  je +.
Naravno ovo sranje od Corone je i na to uticalo pa nema finala 10 sezone :D, to tek kada otvore malo Ameriku...
 

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koja rupa u 11.epizodi Homeland.

 

Spoiler

Jel neko veruje da neko ko je pred sudom osumnjicen da je pomagao u ubistvu predsednika USA moze onako da se svrcka gde oce i kako hoce i jos da se sastaje sa Rusima.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pridruzujem se postu @MrTripleDouble.

Toliko pricate o Ozarku da jednostavno moram da sednem da pogledam. Taman sam imao neki plan - pratim Zapadni svet (s03) i Mandalorijanca (to kad Gospodja i bebac spavaju), cekamo da se nakupi Ubiti Iv, te sam onda mislio da odgledamo Narkos pa Expanse. Mislim da ce Ozark urgentno upasti na tu listu i promeniti raspored.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

Pridruzujem se postu @MrTripleDouble.

Toliko pricate o Ozarku da jednostavno moram da sednem da pogledam. Taman sam imao neki plan - pratim Zapadni svet (s03) i Mandalorijanca (to kad Gospodja i bebac spavaju), cekamo da se nakupi Ubiti Iv, te sam onda mislio da odgledamo Narkos pa Expanse. Mislim da ce Ozark urgentno upasti na tu listu i promeniti raspored.

Slobodno ubaci Ozark.

Ja sam sad na BCS,onda se bacam na poslednju sezonu Mr Robot koju posebno čuvam.Taman ću posle Zapadni Svet.

 

Sve odlične serije 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2020 at 10:59 PM, Eddard said:

Jel gleda(o) neko “The Plot Against America”? Valja li?

 

Ja. Ne znam šta da otkucam: nit' sam se vezao za neki lik, nit' mi je nešto posebno interesantna radnja.

 

Edit: recimo ovako: neuporedivo je, ali bolja mi scena iz Mladog pape na početku jedne epizode kad se Džad Lou vraća s plaže i prolazi pored gomile polugolih žena (a to sam uhvatio dok sam prelazio s kanala na kanal, nisam pogledao nijednu epizodu) .

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...