Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

Cicpas mi nije jasan sa ovim besomucnim trcanjem tamo vamo po svetu, da stigne na svaki turnir, vidim da vec ima 11 upisanih plus Hopman Kup prve nedelje.

 

Garin je bio juniorski sampion na RG, posle dosta vremena ipak pocinje da "naplacuje" svoje znanje i talenat. Bice zanimljivo videti u Rimu njega i Beretinija.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Milutinov Tata said:

Cicpas mi nije jasan sa ovim besomucnim trcanjem tamo vamo po svetu, da stigne na svaki turnir, vidim da vec ima 11 upisanih plus Hopman Kup prve nedelje.

 

Garin je bio juniorski sampion na RG, posle dosta vremena ipak pocinje da "naplacuje" svoje znanje i talenat. Bice zanimljivo videti u Rimu njega i Beretinija.

Garin nece igrat u Rimu, vec tek u Zenevi (pred RG). Valjda bi mu za RIm trebala WC, ali je resio da je ne trazi, vec da se odmori 2 sedmice (ide nazad za Cile). Tako bar kazu na twiteru.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"milion" igraca se povuklo s originalne entry liste za Zenevu i Lion (od 19 originalnih za Zenevu, samo 9 ce i igrati, u Lionu je malo bolja situacija). Elem, najnovija informacija je:

Quote

Entry List Updates @EntryLists 33m33 minutes ago

Geneva update:

OUT: Fognini

IN: A. Zverev (Emergency Substitution, doesn't need a WC)

A 250 can substitute a player

-if he withdraws just before the deadline and would have been one of the top 4 seeds (Fognini)

- and another top 4 seed withdrew (Medvedev)

- and one of them would have been top 2 seed (Fognini)

- and the substitute becomes a top 2 seed (Zverev)

-and the WCs were already announced.

For more details, check the ATP rulebook, page 95. In this case, it barely makes a difference because a "regular" withdrawal would have freed up Lopez's WC for Zverev.

spacer.png

Eto, ima i ovakvo pravilo.

 

spacer.png

 

Djere se povukao (iz meni nepoznatih razloga), cak je i Troicki mogao da upadne u kvalifikacije ali se takodje iz nepoznatih razloga povukao.

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Marko Miladinović dobio WC za kvalifikacije za Ženevu. Igra protiv Fabbiana u prvom kolu. Prošle godine je u Ženevi pobedio Donatija pa ispao od Zapate Mirallesa.

 

I Kecmanović igra kvalifikacije,  prvo kolo protiv Blancha je veliki favorit.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadnje pogledala kad je bilo 2:2... znači bolje što posle nisam...

3 hours ago, Boxy said:

Dimitrov prosao kvalifikacije za Zenevu, dobio u 1.kolu 1.set protiv Delbonisa sa 6:1 i onda prso, 6:4 6:2 :classic_ninja:

Sad sam ga tražila po listi da vidim koji je kad mora u kvalifikacije, jedva ga nađoh.:classic_sad:

 

Izgubi Janko set :classic_sad:

A sad i svoj servis u drugom :classic_sad:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno u šta je Ramos gledao kad nije video da je Šapovalov prišao i zaokružio trag. S druge strane nikad mi neće biti jasno čemu služi zvanje supervizora, osim da se igrač smiri i ubedi da mora da igra bez obzira na odluku sudije. 

 

Sad tek vidim da je Vavrinka izgubio u Ženevi, od Džumhura koji ne pamtim kad je odigrao nešto :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ne bi me iznenadilo da se Ženeva ne završi danas.

Evo konačno uhvatih malo meča. Zverev se kreće očajno, lopta mu leti na sve strane i osvaja poene uglavnom ako zabode servis viner. Kako li je izgledao u prvom setu koji je dobio iz ovoga stvarno ne mogu da zamislim...

Mnogo bolji tenis sredinom 3. seta, e ovo sad već vredi gledati :thumbsup:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Uspeo Zverev da osvoji titulu, ali toliko je blizu bio da ponovo izgubi, imao je u TBu 4:0, 5:2, 6:3, na 6:5 je odigrao toliko stegnuto da je to bilo strasno, servis samo ubacio, kao neka zena da je servirala, onda je na 6:6 odservirao duplu, onda je nekim cudom spasavao mec lopte, Jary se za sve pitao i na kraju je jedan fh otisao daleko u aut.

 

@Yi Sun Shin

 

spacer.png

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je bila i drama tokom prekida zbog kise:

🌧️ In dressing rooms, Zverev demands that the game be suspended and finish playing tomorrow. Obfuscated, even gets to shout harsh words against the tour manager.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...