Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

14 hours ago, McLeod said:

Bravo bre mali, lomi ovog naduvenka, bije ga gde ga vidi od juniorskih dana, opasni kompleksi se nabijaju, ako ako!

 

Samo ćuti i pusti momka da se razvija, mali je baš baš car za sada. So far so good. Da ne bude kao sa Sašom, pliz :kece:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Boxy said:

Agut :thumbup:

pokloni covek pobedu nicim izazvan :classic_biggrin:

 

Jes vala...gledam ono juče i neverujem kako lik dobro igra. Bukvalno ravnopravno do 5-4 za Feda u trećem, a onda se valjda setio da "ne zna da leti" šta li...Četiri UE iz vedra neba...paaaf brejk, set, meč Federer. Ali jebiga...zato su Fed, Rafa, Novak to što jesu, a ovi ostali uglavnom to nisu

 

6 hours ago, Jurgen said:

 

Samo da podsetim da je Mek pre, čini mi se, 2 godine najavio dominaciju Felixa u svetu tenisa. Svaka čast na prognozi!

 

ćorava koka, nabod, zrno...narativ 

 

:classic_biggrin:

 

a tek treba da se pokaže da je bio "nabod". Za početak bi mogao pobediti neki meč na Slamu. 

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

 

 Ne znam da li je u pitanju interna forumska fora ili obicna nedoslednost, poruka nekom drugom clanu

Svejedno , :18:

 

On 6/19/2019 at 1:16 PM, McLeod said:

Koga jos boli dupe za H2H, o cemu vi raspravljate...

 

19 hours ago, McLeod said:

Bravo bre mali, lomi ovog naduvenka, bije ga gde ga vidi od juniorskih dana, opasni kompleksi se nabijaju, ako ako!

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nece uspeti Zile, kad servis ne radi moras pasti u nekom trenutku, 

ali ipak da isloristim priliku da hejlujem malo svog ljubimca. 

Kad je sprzio Novaka nomad u njihovom prvom mecu, bilo je ko je bre ovaj...

a cak je i Nole izjavio tad na KZS da se nije najbolje osecao, verovatno mu nije bilo jasno sta ga je snaslo. 

 

Vredi reci da Zile ima jedan od jacih rantova na turu, pissed felow, a to je super funny. 

Mislim da je bilo na WTF kad Simon besno udara reketom po liniji na mestima gde mu je No’ak zavalio vinere. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

 Troicki prošao kvalifikacije, ko god mu zapadne u prvom kolu, pobediv je

Troicki se u kvalifikacijama debelo namučio protiv neozbiljnih protivnika, tako da je vrlo diskutabilno ko je za njega trenutno pobediv a ko nije :classic_sad:

Inače meni ne bi smetalo da Simon uzme Kvins. Nije ni on što je nekad bio ali nije sigurno gori igrač od nekih ranijih šampiona.

Edit: jadni Lopez, on posle svega ovoga još igra i dubl :classic_ohmy:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Nestala mi je slika na SK usred TB trećeg seta :smiley7:

Bravo za Felija. A sad treba da izdrži još jedan meč...

 

Isto. Odlepio sam. Ja reko', pošto je krenuo kijamet u BG, mora da je do toga. Prebacim na sledeći SK, ono uredno ide Istborn...a majku vam...

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...