Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

Posto su sad ovi izbori u zizi, preporucio bi vam jednu igru koju sam igrao pre dosta godina, premotao sam sa svakim kandidatom republikanaca i demokrata. Ja sam igrao ovu iz The  Political MaCHINE 2004, al vi mozete da igrate ove novije verzije. Vi uzimate jednog kadidata i idete u kampanju sa USA  izbore. ImA 2004, 2008, 2012, 2016 i 2020 verzija igrice.

 

https://www.gamepressure.com/games/the-political-machine-2004/z5b2a

 

604204703.jpg

 

Evo iz 2004.

 

102746890.jpg

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

ozbiljna frka za nove konzole

ili je interesovanje nikad vece ili je srbistan dobio po 10kom od MS-a i Sony-a

Ja sam čuo da i one namenjene količine za naše radnje "oni" za sebe uzeli popriličan broj, i da je za obične kupce ostalo jako malo. Vlasnik Computerland-a je mom ortaku i meni rekao da verovatno do proleća neće biti novih konzola kod nas.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, threepwood said:

I onako kruzi prica da je prva serija PS5 falicna i da se kao i cetvorka kad je izasla pregrejava brzo.

ovo apsolutno nije tacno

i svaki review koji je do sada mogao da se vidi to i baca u fokus...temperature su znatno nize nego kod cetvorke, i konzole su mnogo tise

problemi koji su se javljali kod pojedinih jutjubera su uglavnom bili vezani za eksterni storage, i manje bagove u pojedini ps4 igrama

kapiram da ce solidan broj relativno svezih igara dobiti day 1 patch koji te probleme resava

10 hours ago, Green23 said:

Ja sam čuo da i one namenjene količine za naše radnje "oni" za sebe uzeli popriličan broj, i da je za obične kupce ostalo jako malo. Vlasnik Computerland-a je mom ortaku i meni rekao da verovatno do proleća neće biti novih konzola kod nas.

ja sam uradio neki preorder kod CL, ali sam skeptican koliko ce zapravo da ispostuju

1 hour ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Koliko cenis da ce on biti aktuelan kad su igrice i podrska u pitanju?

godinu-dve

posle toga ce eventualno ove godisnje sportske igre da izlaze za cetvorku...i to vise kao season update nego full nova igra

14 hours ago, John Dies at the End said:

I pošto koštaju Sony5& SonyPro5?

ne postoji pro verzija

imas digital edition, bez BR plejera, koji kod nas kosta 52k din

BR verzija je 65k

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...