Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Vezni red još uvek ubedljivo najslabiji deo ekipe... Morao je Jovanča odavno da bude zamenjen, ne može loptu da iznese, uvek potez više...

 

Čukarički odlično drži temo i igra konstantni presing u IIp, odlično su pripremljeni.. 

 

Vide se neke ideje u našoj igri, sta DS trazi od igraca, biće ovo još bolje, barem na našim pašnjacima.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, vepar said:

Cuka ostecena za dva cista penala

 

Boaci je bivsi igrac

 

Treba nam jak igrac u vezi umesto Jovance ako je vec Sanogo bivsi

 

 

 

Možeš li meni, nama, fudbalskim analfabetama da objasnis zbog čega su oba faula bila za penal, a nisu npr kontrafaul?

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Prvih 20 minuta je bilo odlicno, ali posle toga, opet klaj klaj mucenja. 

 

Osvezavajuci su ovi klinci u ekipi i automatski tim postaje simpaticniji kada imamo nasu deca koja znaju da igraju fudbal umesto balvana koji ne znaju. Njegos je danas pokidao, na stranu gol, bilo ga je svuda u sredini, i da presece loptu i da povuce napad, bukvalno najzrelija njegova partija u Zvezdi. Nikolic zna fudbala, ali ga i dalje malo telo zeza, mada ga treba istrpeti, kakav kurac Ivanic. Gavra pravo osvezenje, decko ima prijem gde u startu izbacuje cuvara i otvara sebi prostor, bas je pure talent.

 

Sto se ostalih tice, bekovi su nam pohvalno izgledali, pogotovo Rodic koji je konacno odigrao two-way partiju, a mislim da mu je i Gavric dosta olaksao. Gobelja dobar napred, ali nazad katastrofa. Stalno van balansa, ne moze da uzme loptu bez faula, takticki lose stoji, bas je lik glup kao kurac. Stoperi korektni.

 

Jovancic je spor kao puz, neverovatno mi je da igra pre Vulica. Ima on nesto seksi u svojoj igri, ali brate, bas je spor, kao slo mo da gledam kad on dobije loptu. Ben dobar, ali ne sme onako jadno da sutira penal, Boaci korektan isto. 

 

Sta znam, dobro je ovo bilo, ali nista epohalno sem uvodnih 20 minuta. Dekiju svaka cast sto je imao muda da ubaci klince, sad se vidi kolko je Milojeva prica bila suplja i koliko se Kosan izlupetavao po medijima sa pricama da nije jos vreme za klince i da im treba 49 godina kaljenja da bi mogli da igraju. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Много брже, види се да тренер то тражи од њих, постоји и трчање без лопте. Као што сам помињао тек сада Марин треба јер немамо завршни пас за шпица, све нам се добро дешава на средини (транзиција у оба смјера). Кад се уморио (у 2п) Јованча је кренуо уназад са пасовима, Милун је једноставно спор и тешко је да у тим годинама тренер нешто код њих промијени па се надам да ће врло брзо увијдјети да их макне из 11. Симића такође, да је одиграо на прву не би био офсајд за Боаћија. Клинци солидни као што рекох као што је Модрић знао одиграти задњег везног са Марином иза леђа би баш много напредовали, баш. Долазим против Воше да видим уживо јер на тв, камера не покрива много тога, како стоје халфови када нападамо, ко све и како учествује у транзицији назад, како нам бокови раде када имамо лопту исл.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Prvih 20 minuta je bilo odlicno, ali posle toga, opet klaj klaj mucenja. 

 

Osvezavajuci su ovi klinci u ekipi i automatski tim postaje simpaticniji kada imamo nasu deca koja znaju da igraju fudbal umesto balvana koji ne znaju. Njegos je danas pokidao, na stranu gol, bilo ga je svuda u sredini, i da presece loptu i da povuce napad, bukvalno najzrelija njegova partija u Zvezdi. Nikolic zna fudbala, ali ga i dalje malo telo zeza, mada ga treba istrpeti, kakav kurac Ivanic. Gavra pravo osvezenje, decko ima prijem gde u startu izbacuje cuvara i otvara sebi prostor, bas je pure talent.

 

Sto se ostalih tice, bekovi su nam pohvalno izgledali, pogotovo Rodic koji je konacno odigrao two-way partiju, a mislim da mu je i Gavric dosta olaksao. Gobelja dobar napred, ali nazad katastrofa. Stalno van balansa, ne moze da uzme loptu bez faula, takticki lose stoji, bas je lik glup kao kurac. Stoperi korektni.

 

Jovancic je spor kao puz, neverovatno mi je da igra pre Vulica. Ima on nesto seksi u svojoj igri, ali brate, bas je spor, kao slo mo da gledam kad on dobije loptu. Ben dobar, ali ne sme onako jadno da sutira penal, Boaci korektan isto. 

 

Sta znam, dobro je ovo bilo, ali nista epohalno sem uvodnih 20 minuta. Dekiju svaka cast sto je imao muda da ubaci klince, sad se vidi kolko je Milojeva prica bila suplja i koliko se Kosan izlupetavao po medijima sa pricama da nije jos vreme za klince i da im treba 49 godina kaljenja da bi mogli da igraju. 

 

I meni je nevervatno da je Vulic presedeo ceo meč, a Jovanča igrao. Posebno posle svega što smo videli na pripremnim utakmicama. I ja bi reko da je u Jovančićevoj igri nekada bilo nešto atraktivno. To je bio onaj period njegove najbolje igre kad smo i dobili Liverpool. Ali tog "flaira" odavno nema više u njegovoj igri. Vulić ga mora zameniti što je pre moguče

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gledao sam dijagonalno, sto ne znaci da ne mogu da sam strucnu analizu..:fantom:

osim tog bljeska u prvih 15 minuta(koji ni nisam odgledao :lol: ), ostalo sve tanko..

komotno su mogla biti svirana 2 penala protiv nas, mada nisam obratio paznju ni na jedan od njih, pa me nemojte drzati za rec :lol:

uvedjenje simica pre garsie, u bili kom univerzumu, totalno beyond mind..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je divno gledati decu kako igraju za Zvezdu i to talentovanu,skoro pa zaboravljeni osecaj,kakva promena.Potrebno je vreme,kao i za sve u zivotu,pa ce tih pocetnih 20-ak min poezije biti konstantnije u igri.

Ono sto mi nekako bode oci je bez da ikoga uvredim...mislim da bi lakse bilo pripitomiti divlju zivotinju,nego nauciti Jovancica da igra iz prve.Mozda sam malo subjektivan,jer je u mojim ocima pao posle Liverpula bas,ali po meni sve suprotno od onoga sto nam treba na njegovoj poziciji.Vulic mi je uz Sanoga ili Jovicica bas kompaktan sa ovim klincima.Ima tu u nekim starijim momcima malo negativne zaostavstine Milojeve igre i mislim da ce oni vremenom polako ispadati iz price.

 

Bravo Deki,samo napred!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fizicka sprema, presing, pokusaj direktne igre, klinci su veliki plusevi

 

U vidu minusa imamo kreaciju, nula sansi iz igre, uzasnu tranziciju, nuila kontranapada, Milunovica, Jovancica i Simica (neko ce reci da su piksle u Zvezdi nasledne)

 

Raduje i to sto je odlaskom Marina napokon prodisao Mirko Ivanic i pokazao svoj raskosan talenat kojeg su primetili neki clanovi ovog foruma.

 

Rece Miloje da su klinci buducnost i da za njih ima vremena i osta ziv. A deca trunula u graficaru a igrali invalidi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Je li moguce da nije svirao faul nad Boacijem? 

Ovo je neverovatno.
Ja sam se jedino neckao da li je faul za zuti karton (sto ja smatram) ili za crveni karton. Sto je najgore - sudija je bio dobro pozicioniran i nema trika da nije video klasicno saplitanje.

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Grujić igra par-nepar kad dosuđuje prekršaje, nema drugog objašnjenja zašto nije svirao faul nad Boaćijem, plus žuti.

Ima.
Grujic je glup covek. Samim tim ne moze biti dobar sudija.

Ok je ovo bilo za premijeru.
Cestitam Dekiju prvu trenersku pobedu u Zvezdi. Nek' nam bude sa srecom svima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tsva je dobro primijetio da nemamo tranziciju. Bas smo sporo prenosili loptu, sa jako malim brojem igraca. To je pogotovo bilo izrazeno u drugom poluvremenu. Jovancic izgleda jos sporije nego sto je bio na jesen. Covjek se krece kao da nosi neki teret sa sobom. Pavkov se sapleo o loptu pri svakom kontaktu. Kad nijesmo mogli da ga uvaljamo nedje posle Liverpula onda necemo nikada.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, tsva said:

Fizicka sprema, presing, pokusaj direktne igre, klinci su veliki plusevi

 

U vidu minusa imamo kreaciju, nula sansi iz igre, uzasnu tranziciju, nuila kontranapada, Milunovica, Jovancica i Simica (neko ce reci da su piksle u Zvezdi nasledne)

 

Raduje i to sto je odlaskom Marina napokon prodisao Mirko Ivanic i pokazao svoj raskosan talenat kojeg su primetili neki clanovi ovog foruma.

 

Rece Miloje da su klinci buducnost i da za njih ima vremena i osta ziv. A deca trunula u graficaru a igrali invalidi.

 

Šta znam... Bila je jedna dobra situacija u kojoj se videla jasna ideja u polukontri. Gavrić (ili Nikolić) je ima loptu na levoj strani. Sa kontra strane je Boaći trčao u sredinu kako bi odvukao defanzivca sa sobom, a iza se otvorilo dosta prostora u koji je utrčao Jovančić iz drugoga plana. Kombinacija prejakog pasa i Jovančićeve sporosti je  bila pogubna za tu polukontru.

 

U kontrama smo manje više dobro prošli po krilu, ali su ti prodori u večini slučajeva ostali neispračeni i nije bilo nikoga u sredini da zabije

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Tsva je dobro primijetio da nemamo tranziciju. Bas smo sporo prenosili loptu, sa jako malim brojem igraca. To je pogotovo bilo izrazeno u drugom poluvremenu. Jovancic izgleda jos sporije nego sto je bio na jesen. Covjek se krece kao da nosi neki teret sa sobom. Pavkov se sapleo o loptu pri svakom kontaktu. Kad nijesmo mogli da ga uvaljamo nedje posle Liverpula onda necemo nikada.

Sto bismo ga uvaljivali? Dobar bekap spic za nase livade, neka ga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, krzna said:

Sto bismo ga uvaljivali? Dobar bekap spic za nase livade, neka ga.

 

Zatp sto se on ne slaze s tim. 

 

Ali prosao je voz za njegovu prodaju.

 

Ne trebaju nam ni Ivanic ni Garsija. Naravno, treba pokusati sa ozivljavanjem, ali u ovom trenutku su i Nikolic i Gavric ispred obojice. Pritom tu imamo Bena kog treba blindirati ko i Borjana, do kraja karijere. 

 

Kakvo pisanje u faci svima koji su se zalagali za skarabudzavanje tima. Pojacanja od po milion ni u protokolu, a klinci koji 0 evra kostaju izdominirali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se kladim da po tim našim omladinskim školama imamo barem još dvojicu, trojicu kao što su Nikolić i Gavrić. Pa samo da ih pustiš da se igraju i da uživaš. Mene mali Gavrić oduševljava, dečko sve na prvu odigrava. Danas je tako lako driblingom prošao po levoj strani, samo još malo iskustva i biće on bomba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...