Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

48 minutes ago, Wingwalker said:

Pefi nije ispunio kvotu...:smiley48:

 

molim lepo...nije istero do tri banke u repki...nema VIP tretman.

 

čujem i Krle se nešto kurobecao za karte sa pišljive dve medalje...?

 

džizus krajst, pa da li je Krle morao da zove Bjelicu za neke dve karte, dal to numemo drugačije ...i to u Areni...mora da je neki bag opet.

 

Ko beše direktor Arene?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mmajstor said:

 

To nikad nije proslo pa nece ni sada, niko ne moze sam a ovo nije Denver. Podredice se svi onoj igri koja ce dati najbolji rezultat. 

Polazilo spancima deceniju i po sa Pau Gasolom, ali dobro mi smo zamrznuti u komunizmu .

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Baron23 said:

Milutinov je juce je pozadi bio više nego solidan, ko to ne vidi, ne prati baš pomno košarku. 

 

Mi smo u odbrani, sa izuzetkom prvih 5 minuta izgledali solidno za ovu fazu priprema. 

 

Mislim da je posle povrede Tea jasno da ne idu Birča i Teo.  Sale je juce koristio core koji planira i na SP. 

 

Mislim da ce Vasa da ide u petorku sa Jokicem, a Jovic sa Milutinovim. 

 

Ima lepih zapazanja. Pogotovo odbrana Raduljice. 

 

Milutinov zivi od rollanja u Olimpijakosu i ima bolji procenat zavrsavanja od Raduljice, tako da ne znam sta ovaj  propoveda i kome propoveda.

Link to comment
Share on other sites

Mene plase Bogdan i Bjelica, izgledaju kao obicna dva random mrtva belca iz NBA-a sa nekom 10 ppg statistikom.

 

Kao dva random lika iz raspalih reprezentacija Italije iz predhodnih godina, a mnogi su te Italijane predstavljali kao neki bauk zbog tima punog NBA igraca.

 

Ni traga neke magije i odlika jugoslovenske kosarke, samo uhvati loptu i sutiraj ili sam do kosa.

 

Narocito Bjelica, Bogdan je i bio bolji, a i od njega se to nekako, donekle i ocekuje. Nije lose ni to imati, ali ne u tolikoj meri.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Indijanapolis 2002:

1. Igraju Luis Skola i Leandro Barbosa.
2. U našem timu 5 NBA igrača (2 iz Sakramenta) 
3. Prvi meč u grupi protiv Angole
4. Kapiten reprezentacije nosio dres sa brojem 4
5. Marko (Jarić) igrao za Memfis
6. Plavi dresovi

 

 

Kina 2019:

1. Igraju Luis Skola i Leandro Barbosa.
2. U našem timu 5 NBA igrača (2 iz Sakramenta) 
3. Prvi meč u grupi protiv Angole
4. Kapiten reprezentacije nosi dres sa brojem 4
5. Marko (Gudurić) igra za Memfis
6. Plavi dresovi 

 

 

Propade ovo povredom Tea pa sam smislio nacin da nam kapiten nosi 4

 

 

tep-glavna.jpg

 

Edited by Bek
  • Like 7
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bek said:

Mene plase Bogdan i Bjelica, izgledaju kao obicna dva random mrtva belca iz NBA-a sa nekom 10 ppg statistikom.

 

Kao dva random lika iz raspalih reprezentacija Italije iz predhodnih godina, a mnogi su te Italijane predstavljali kao neki bauk zbog tima punog NBA igraca.

 

Ni traga neke magije i odlika jugoslovenske kosarke, samo uhvati loptu i sutiraj ili sam do kosa.

 

Narocito Bjelica, Bogdan je i bio bolji, a i od njega se to nekako, donekle i ocekuje. Nije lose ni to imati, ali ne u tolikoj meri.

Ljudi su poceli da rade sa ekipom pre 5 dana. Bice vremena da se uigraju, neka se rastrcavaju malo sada. Posebno ce Bjelici biti potebno malo vremena da se mentalno prebaci iz uloge coskara. 

A Bogi neka sipa samo. Nema on tu sta puno da razmislja u ovako slozenom sastavu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Daj jbt, Bogdan i Beli su sinoć igrali prvu zvaničnu tekmu nakon skoro 4 mjeseca, imajući to u vidu, bili su odlični 

Pa vise mi je smetao njihov stav i ponasanje nego kvalitet igre. Isto bih mislio i da im je sve uslo. Ali dobro, verujem da ce sve biti dovedeno u red. Bjelica mi deluje kao igrac koga je NBA ubio, videcemo da li ce biti vremena da se to promeni, u glavi pre svega.

 

Malo me plase sad one izjave kako je spreman kao nikada do sada i spreman da pokida. Juce mi je to malo izgledalo kao da ima nameru da on bude taj koji ce da trpa protivnika, a to nije ono u cemu je Beli najbolji. Beli je najbolji kada radi sve na terenu, poeni su tu manje bitni, nekada mu se poklopi da da vise, ali njega su pre svega krasili raznovrsnost, racionalnost, kreacija i inteligencija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bjelica nije skroz fit, pred ulazak u drugom poluvremenu je dobio masazu vrata, nosio je i kinezi trake, valjda ce to usinuce brzo proci. 

Na Bogdanu se najvise vidi da je tek zavrsio kondicione pripreme, nisu teske ruke i noge vec i trepavice.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Stav i ponašanje su pravi, svjesni su kvaliteta, hoće loptu i odgovornost, to je perfektno što se mene tiče, i uopšte mi ne smeta što je Bogdan u nekim situacijama i silovao, skorer mora da se uvede u ritam i tim stvarima.

Za Bogdana sam i rekao da mu to negde i prilici, za Bjelicu bas i ne.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...