Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

On 7/23/2019 at 8:45 PM, Esc said:

 

u Savezu ako su pametni da posalju esalon elitnih kurvacetini preko, long term project

Ne treba otpisati ni celjad nasih zgodnih mladica i klosara iz klipersa. To je potencijalni rudnik zlata.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Skyglider said:

Dobio dve cerke. Moracemo da sacekamo i trece i da se nadamo da bude sin :classic_biggrin:

Nema potrebe cekati. Garant su dovoljno dobre za mesto drugog plejmejkera u zvezdi pa ako se pokazu tea ionako biju godine.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bek said:

A ti igraci kao Rendl su u fazonu, sta je picko, sad si me setio kad su te svi ispalili... Ovo se sve desava preblizu pocetku prvenstva, deluje kao da nije slucajno i da se namerno sabotira. Kao da nije ovo moglo sve da se zna pre mesec, dva, njima je svaki sekund zivota isplaniran. Al' ko ih j....

 

Nije nikakva sabotaza, samo zele da budu fit za sezonu gde je potpuno sve otvoreno, sto se nije desavalo u skorije vreme.Drugo neki  igraci koji su otkazali su ranije igrali za USA i na SP i OI.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Koyot said:

 

Za kvalifikacije na raspolaganju ce biti Teo + Bradulja + Partizani + spanci (avramovic, todorovic, musli...) plus po jos neki odmetnik kao sto su Simon ili Jelovac. U svakom slucaju cemo biti jaci za Tea. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gile said:

Kao jedinu zamerku Đorđeviću naveo je to što ga selektor nije pozvao pre objavljivanja spiska, nego tek posle toga.

Nedović se i ne pominje.

 

Pa Nedović je sam potvrdio da je saznao to na društvenim mrežema. Tako da je nakon ovog intervjua jasno da oba igrača koja su bila standardna u 12, a bogami i u užoj rotaciji nisu to saznali od selektora ili bilo koga iz KSS: Samo po sebi je to skandalozno...a na stranu šta će tek doneti ovakav izbor u 12 na samom SP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jok nisu uopste prvo saznali od KSS-a nego od radio mileve, a zna da je KSS prvi objavio spisak na sajtu. Nista ovde Kalina nije spektakularno izjavio sto vec nismo znali. Do sledeceg leta i da ga vidimo u reprezentaciji... 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mmajstor said:

Ma jok nisu uopste prvo saznali od KSS-a nego od radio mileve, a zna da je KSS prvi objavio spisak na sajtu. Nista ovde Kalina nije spektakularno izjavio sto vec nismo znali. Do sledeceg leta i da ga vidimo u reprezentaciji... 

 

sedi 1

 

Quote

Razočaran sam, ali ne iznenađen. Mnogo sam se puta do sada susretao sa nepravdom i uvek sam iz svega izlazio jači i pametniji, tako će biti i ovoga puta. Krivo mi je, pre svega, što sam za spisak saznao na tviteru ali šta je tu je," poručio je Nedović na Instagramu i dodao:

"Biću navijač broj 1 naše reprezentacije na svetskom prvenstvu u Kini kao i na svakom predstojećem takmičenju. Motivacija da nastavim da radim i napredujem nikada nije bila veća. Napred Srbija. P.S. nedostajaćete mi da vas derem sve u Fifi."

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mmajstor said:

Do sledeceg leta i da ga vidimo u reprezentaciji... 

 

Zavrsio je on sa reprezentacijom:

Quote

Kao što je i Đinđić pričao...

 

 

Inace ovaj razgovor je vodjen nakon svega, tako da je iz njegovih odgovora jasno da nema popularne stavove, pa zato vise ne moze da predstavlja zemlju.

 

 

 

 

Edited by The Walking Dravot
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Obi-Wan said:

 

sedi 1

 

 

 

Covek non stop visi na tviteru, sasvim je prirodno da on sazna na njemu.

To ne znaci da je neko licno njemu na tviteru javio pre zvanicne odluke koja je objavljena na sajtu KSS. Svima je jednovremeno saopsteno na sajtu, nijedan od dvadeset i kusur igraca nije individualno bio pozivan da mu se saopsti da li je na spisku ili nije. 

 

3 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Zavrsio je on sa reprezentacijom:

 

Videcemo, ne mora uopste da znaci. Slicna situacija je bila sa Macvanom i Bobijem pa su sada redovni ucesnici. A sto se tice njegovih nepopularnih stavova ne znam koji tacno predstavlja prepreku da reprezentuje svoju zemlju. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bek said:

Ma oni su duzni da ceo dan rifresuju sajt KSS-a, sram ih bilo sto im je neko preneo na tviteru. Saletu uvek podrska le, ali ne znam sta mu je ovo trebalo.

 

Ovde je poenta da je deo košarkaške igračke veličine Saše i Saše došao i iz njihovog karaktera, stava, ponašanja, tvrdoglavosti a ne samo sportskog talenta.

 

Međutim problem je što u ovom sadašnjem poslu, te iste osobine (a pshihologija nas uči da se one čak i s godinama pojačavaju) im sada ne pomažu, nego upravno suprotno smetaju im. Jer nije više samo do njih da uzmu loptu, daju koš i napuše qrcem koga god (sudiju, protivnika, trenera, saigrača). A oni se upravo tako ponašaju. Reaguju sujetno, bahato, a ne utiču više direktno na samom terenu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...