Jump to content

Ženska košarka


serbianhoops

Recommended Posts

Kapa dole za borbu, ali poslednja dva minuta su horor odigrana. Nerezonski faul Dabovićke je epska glupost, ali i pored toga smo imali šansu. Ne znam šta je ono Marina sva zbunjena crtala, ali je bilo potpuno neorganizovano u napadu. Šteta...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dobar Los Milos said:


Ni Gagic joj nije ravan.

 

joj brate nemoj njih nikako u istu recenicu. :classic_biggrin:

 

ona ovu reprezentaciju uz sonju nosi i gura godinama, i veceras je igrala povredjena. 

 

meni je ona nevidjena carica i ovaj potez joj ne zameram ni najmanje.

 

mi smo i posle toga imali svoje sanse, ali napadi su bili jalovi, nema previse njene krivice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
joj brate nemoj njih nikako u istu recenicu. :classic_biggrin:
 
ona ovu reprezentaciju uz sonju nosi i gura godinama, i veceras je igrala povredjena. 
 
meni je ona nevidjena carica i ovaj potez joj ne zameram ni najmanje.
 
mi smo i posle toga imali svoje sanse, ali napadi su bili jalovi, nema previse njene krivice.

Neka organizuje svoju privatnu reprezentaciju pa neka radi sta hoce. Krvi bi joj se napio da sam na mestu saigracica.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Anine saigračice su trebale nesto i da odigraju u napadu nakon njenog izlaska a ne da srljaju. Sramotno je bilo izdanje Sonje Petrovic večeras i tu je razlog poraza a je jedan nesportski faul izazvan laktom protivnika. Vodjenje utakmice tatine mezimice ne moram da.komentarism, sve se čulo na tajm autu. Devojkam čestitke za veliku borbu 

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ipak treba reci svaka cast. Ova ekipa nekako uvek uspeva da bude u utakmici i uglavnom da dobije bitne meceve. Mi smo u ovom mecu delovali kao magarac koji juri sargarepu, ne znam da li je iko mislio da cemo mi ovo stici, ali uhvatili smo ih na ludilo i preokrenuli. Odigrali smo bez Sonje u napadu, bez Ane osim prvih nekoliko minuta, dali jednu trojku za ceo mec i bili mozda na jednu glupost od toga da dobijemo najbolju evropsku reprezentaciju, koja uopste nije igrala los mec. Borba bre pristup u najboljem izdanju.

Link to comment
Share on other sites

Sonja je bila bas ocajna, ali koliko znam i ona igra povredjena, valjda posle prvenstva ide na operaciju kolena. Kad se tako pogleda nama su tri najbolje igracice nastupile u sledecem stanju: Ana sa slomljenom, tj naprslom sakom, Sonja sa povredjenim kolenom i Milovanovicka tri meseca posle porodjaja i opetsmo bili u igri za finale do poslednja dva minuta. Kapa dole zene i da taj trud veceras krunisu medaljom!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi biti realan. Svaka cast devojkama. Ovo je neki maksimum. Bilo bi lepo da uzmu makar bronzu. Spankinje su realno bolje i kontrolisale su utakmicu. Da se igralo u spaniji bilo bi 20 razlike. Da bi se nesto vise uradilo crvendakic i sonja su morale odigrati mnogo bolje. I marina se malo izgubila na kraju ali sta je tu je

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, sohorozo said:

 

zemlja zvezde i partizana, odnosno hejta prema vecitom rivalu :classic_sad:

I ovako nije mnogo falilo za rekord sinoć, kada su u pitanju evropska prvenstva za žene, da smo u finalu, sigurno bi bio oboren

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...