Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Сад кад су сви детаљи одласка познати и знамо колика је плата понуђена ДР, који тренери су слободни и реална опција ( платежно) ? 

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, StiviKivi said:

Nije nemoguće da DR odvede Branka Lazića u PAO! Slobodan igrač a i da mu se oduži za sve. Dobro Branku, dobro nama...😄😄😄

Lose je sto ce se skroz razmagnetisati domaca osnova igraca u Zvezdi. Neki su otisli Lazic i Dobric potencijalno.... Posle toga ce biti vraski tesko ponovo formirati pouzdanu domacu osnovicu mladih kvalitetnih igraca.

Link to comment
Share on other sites

Ide se sa presedanjima, kasne plate...pitam se jel kasne isplate za basketlend? Ko to kontrolise, ko kontrolise kako je Kuzmic sa 1g ugovora presao u FMP, odakle FMP-u pare,ako mi nemamo za direktan let do usrane Atine?? Povezite malo stvari i bice vam jasno.

 

Jel vama sad da drzava 15m rekli biste covic genije, nasao pare...Mislim da udje inspekcija originalna iz Nemacke npr u oba kluba iz BG-a da bi bile robije od 90tih na ovamo za 30lica minimum..

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Lose je sto ce se skroz razmagnetisati domaca osnova igraca u Zvezdi. Neki su otisli Lazic i Dobric potencijalno.... Posle toga ce biti vraski tesko ponovo formirati pouzdanu domacu osnovicu mladih kvalitetnih igraca.

Ma zezam se ja malo, nekako mnogo napeto par dana već...🙂 Ne verujem da će Lazić da ide negde , Dobrić je pod ugovorom. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, StiviKivi said:

Ma zezam se ja malo, nekako mnogo napeto par dana već...🙂 Ne verujem da će Lazić da ide negde , Dobrić je pod ugovorom. 

Bilo je prica da i Dobric gleda razvoj situacije sa Radonjicem.  

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da napisem prvi put, dečkonja sa Štranda spomenuo da nas je država "pustila niz vodu" jos pre 4,5 godina.....iako, to mi ne menja misljenje, da je hteo, Čović je veoma lako mogao da ispuni vecinu zahteva Radonje..zasto nije, pitanje je..

Link to comment
Share on other sites

Razocarenje koje osecam je u rangu onog Robijevog odlaska iz muljevitog fk pracenog suzama...

Dejan Radonjic, po meni je bio stozer kk Crvena zvezda u onom najboljem smislu, kao covek, trener i vrlo zivopisan lik uopste.

Velika praznina ostaje ldlaskom coveka koji je urezao svoj rad u one cigle na Malom Kalisu, ostavivsi neizbrisiv trag. I drago mi je da sam pratio Zvezdu u njegovim mandatima, ponosan sam ustvari.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Prva meta Radonjica u novom klubu Petrusev. Na tviteru neki neprovereni izvori govere o Kariju kao novom treneru. 

Кари апсолутно не верујем да има и грам истине у томе.

 

 

Што се тиче Петрушева не би ме чудило јер је он ипак био "наш" исто као и Холинс, Калина, Радоња, али сад како је отишао Радоња верујем да од Петрушева код нас нема ништа као и Остин што нас је напустио а и 99 посто Калина.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Puno srece nasem bivsem treneru u nastavku karijere.Molim vas ljudi da ne pravite kult licnosti od ljudi koji rade u klubu pa ni od Radonje.Mucno je slusati hvalospeve i tugovanje nad nasom sudbinom.Zivot ide dalje i sto bi rekao deo naseg naroda.Jedite go...a mi smo sampioni.

3 minutes ago, PERICA!!! said:

Mislim da u Miskovoj basti nemamo sta da trazimo, ni igraca, ni trenera.

 

Sve prodo do podneva...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sasvim je prirodno da imamo carter letove i uslove kao ostale ekipe sa kojima se takmicimo da bi bili ravnopravni. I apsolutno razumem Radonjica zasto je sve to trazio. Garancije, letove, da ne kasne plate( mislim da to nema nigde u EL) i ostalo. Kontam da je nesto od toga i bilo moguce izvesti. Ali je zaboravio da se u nasoj zemlji sada gura drugi klub kome ce to biti omoguceno. Mozda je i sve to alibi prica samo da bi imao razlog prelaska u drugi klub, ko to zna.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je Čović nesposoban jer ne može da obezbedi redovne plate i čarter letove u sportu koji nije fudbal, odnosno ako je to kriterijum onda stvarno živimo u zemlji blagostanja.

Ne kažem da to nije normalno i ne kažem da Radonjić ne treba da teži tom minimumu normalnosti, ali nekad treba i da se osvrnemo oko sebe.

Što se doktora tiče  sramota je ako to nije hteo da reši, što sumnjam.

 

Radonjiću mnogo uspeha, da nam se sledeći put vrati pod njegovim uslovima i da izgubi oba puta od CZ

 

Sad se nadam brzom rešenju upražnjenog mesta. Zvezdan Mitrović mi je nekako najbolje rešenje, Sale nacionalne nije realan jer Srbija i jer je on ipak šmeker 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...