Jump to content

Sljakasti mastersi 2022 - Madrid i Rim


wwww

Recommended Posts

Trojka je pukla skroz, ostaje da se vidi šta će biti na W i toeto...

 

Rafa je napravio fin one leg standing alibi za eventualni poraz na RG i ne verujem da ima to oboljenje...Ako se pak varam, onda nek se zapita šta i zašto igra tenis, pošto je izjavio da "uživa u igri"...

 

Link to comment
Share on other sites

Izgubise i Giron i Bruksbisa (A Fricka nigde u Madridu/Rimu)

Cicipas se i danas izvukao na zilet, Kacanov je dobio prvi set i imao 2 BP na startu drugog, kad je to spasao Cicinjo, Karen se potuno raspao i set je otisao sa nulom, a potom ubrzo i brejk u drugom i kraj... Bio je u naletu Rus, da je napravio brejk ko zna sta bi bilo ..  Bice zanimljivo sa Sinerom, Janik igra pred domacom publikom, tipujem na 3 seta

-- Djokovic vs Felix takodje zanimljiv mec u najavi, za Zvereva sam ubedjen da dobija Garina, a Rud vs Shapo moze biti svasta, blaga prednost Rudu...

Link to comment
Share on other sites

Nema previse publike na mecu Ige i Biance.

Juce Azarenka i danas Bianca daju dobar otpor Igi na sljaci koja im nije omiljena podloga.

 

Diego i Isner prosli dalje.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Puno brejkova u mecu Iga Bianka, ali ima i dobrih poteza. Kaze voditeljka da je Bianka pauzirala ne samo zbog povrede vec i zbog mentalnih problema, gubitak motivacije. 

Za Igin niz od 25 pobeda kaze da je samo Serenin (27) duzi od ovog. Ako je istina, onda znaci da ga Iga osvajanjem Rima obara. 

 

Iga dobila prvi set i sad melje u drugom (2 brejka), ne bi me cudilo da ga uzme sa nulom.

 

Link to comment
Share on other sites

Juuu, kakav meč. Vrlo dobar Novak , ali ko bi rekao da Alliasime može da odigra ovako dobro. Da dobro servira, odlično se brani, čak dobro igra i BH 

Nikako nisam očekivala ovakve tenzije u meču ,Felix me baš iznenadio

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...