Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

13 minutes ago, uini said:

 

kpj-a iskreno nisam gledao u klivlendu a sada sam gledao cca 2-3 puta hjuston jer imaju puno mladih talentovanih igrača i moram da priznam da ne viđam baš često igrača na bekovskim pozicijama sa tako rudimentarnim veštinama. kada se na to doda da nema pojma gde se nalazi u odbrani a da mu je jedini skill koji ima (šut) totalno neefikasan, ne bi me čudilo da wall zaigra. uostalom, neće im smetati u tankeraju, nije on ni u prajmu bio toliko dobar a bezveze je da sedi sa platom od 40milki ili koliko.

Ne vidim neki smisao da Vol igra pre KPJ. S obzirom da je ovaj mladic od tek 21 godinu. Bobi Marks je na tviteru rekao da nove partije Vola svakako nece povecati njegovu trzisnu vrednost za trejd.

7 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Draki jel ti igras fantazi, pratis NBA ? Grin je povredjen.

Na koliko vremena? Govoris kao da je aut 2-3 meseca, a eno bice mu procenjena ta povreda za 5 dana.

Link to comment
Share on other sites

jeste mlad, samo mi ne izgleda ovako sa internetsa kao neki opasan potencijal. decision making mu je užasan, dribling i ballhandling ispod proseka, odbrana užasna. ume da se zapali u šutu ali su mu i procenti bedni uglavnom. naravno, ko sam ja da sudim ali prosto ne vidim ništa posebno kod njega a i mindset mu je usput problematičan. iznenadiću se ako ispadne od njega dobar nba igrač.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uini said:

jeste mlad, samo mi ne izgleda ovako sa internetsa kao neki opasan potencijal. decision making mu je užasan, dribling i ballhandling ispod proseka, odbrana užasna. ume da se zapali u šutu ali su mu i procenti bedni uglavnom. naravno, ko sam ja da sudim ali prosto ne vidim ništa posebno kod njega a i mindset mu je usput problematičan. iznenadiću se ako ispadne od njega dobar nba igrač.

Tezak kurton od igraca i u real life a tek u fantaziju.
Ni ovaj 2 nije bolji ali ajde on je samo ruki, mozda dobaci da nekog surovog skorera za koju godinu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, maXa88 said:

Ma da, i Hjuston juri PO. Mora da zapne sad kao nekas u wash. ajte u molim vas

 

 

 

nije poenta u tome maksimilijane, već mi se čini da bi wall mogao da donese bolju distribuciju i dinamiku u igri. i nije kao da bi wall igrao 32 minuta, već 20ak min, bilo bi tu mesta za sve, pogotovo što gordon može biti trejdovan ili mu smanjiti minutažu

 

wall sigurno neće ometati tank, nije taj kalibar ali može da otvori shooting lanes šuterski nastrojenoj ekipi kojoj fali plejmejkinga.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, maXa88 said:

meni se cini da kupuje vreme i odlaze proglasenje peMzije. pazi on nigde ne kaze da ce igrati. pregovaraju, a to moze da bude a i ne mora

 

ove godine treba da uzme 44 miliona a sledeće 47 miliona. odjebao je buyout još pre početka sezone, tako da neće u penziju dok ovo ne kolektira

 

lik nije ni mator, samo je imao seriju groznih + glupih povreda. videćemo, meni zvuči logično da odigra 20ak min. mislim da može samo da prija omladini 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Ma da, i Hjuston juri PO. Mora da zapne sad kao nekas u wash. ajte u molim vas

 

 

 

Hvala ti Maksoo, hvala ti za Vooola,

hvala ti hvala za sve . ( tam tam tam ta ra ra ram).

 

Sutra u A ligu neces  ici,

odvodi me zivot dalje,

ja te volim al sta mogu,

sudbina me na puuuuuut salje .

 

:classic_tongue:

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Zveki je dropovao Vanderbilta? Zveki je pravi fantazi mag. 

 

Zato se hvali Volom, meni bi bilo sramota.

3 hours ago, uini said:

 

nije poenta u tome maksimilijane, već mi se čini da bi wall mogao da donese bolju distribuciju i dinamiku u igri. i nije kao da bi wall igrao 32 minuta, već 20ak min, bilo bi tu mesta za sve, pogotovo što gordon može biti trejdovan ili mu smanjiti minutažu

 

wall sigurno neće ometati tank, nije taj kalibar ali može da otvori shooting lanes šuterski nastrojenoj ekipi kojoj fali plejmejkinga.

Pa jedino to, mozda mu nadju nekih 20 minuta sa 8-10 suteva.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...