Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Ništa za Moderaciju.
Samo članove Foruma koji imaju duge potpise, neka vide da to dobar deo članova čita sa smart phone (ja samo sa desktop)  i vaši dugi potpisi uzmu im pola ekrančića smartphone. I tako svaki put. Možda ih i nervira, možda čak i preskaču vaše postove da ih ne bi opet videli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yoyogi said:

Ništa za Moderaciju.
Samo članove Foruma koji imaju duge potpise, neka vide da to dobar deo članova čita sa smart phone (ja samo sa desktop)  i vaši dugi potpisi uzmu im pola ekrančića smartphone. I tako svaki put. Možda ih i nervira, možda čak i preskaču vaše postove da ih ne bi opet videli.

Yoyogi, promenio samo zbog tebe. :)

Link to comment
Share on other sites

 

i meni su obrisali post na politici, a post lep, finim recnikom napisan, bez psovki i prozivki, poucan - recju - dobar post, ni blizu da je za brisanje ili bilo kakvu negativnu reakciju, ipak nema ga.

 

...ma i celu temu su mi obrisali i to bez nekog razloga,

ali ja to dozivljavam da moderacija zeli da nas sve izjednaci, tj. da svu decu voli i ne voli podjednako,

nemoj da se neko slucajno istice, ako je velik neka se smanji ako je mali da ga povecamo i te stvari...

 

zato se ne bunim...razumem to.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

recimo, ja cesto zaboravljam password i kucam stari

  zalila bih se na moderaciju oko te zaboravnosti

 

ali necu.

 

 

 

 

 

DA ti posaljem novi password, ali mi prvo posalji broj racuna u banci. :P

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mrd said:

DA ti posaljem novi password, ali mi prvo posalji broj racuna u banci. 😛

Broj i tip kartice (Visa, Master..._), ime i prezime, datum isticanja kartice  i crc pored potpisa sa zadnje strane? :classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Nije problem ali može biti potencijalno?

 

Prvo sam iz nekog razloga bio izlogovan sa foruma a kada sam probao da se ulogujem ponovo, pisalo mi je: your account is locked, try again in 0 minutes. Iz drugog pokušaja je prošlo kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Moderacijo i ostali članovi Foruma.

Priznajmo sebi, da su osim sportaša, oni koji su došli da ovde postuju die-hard forumaši. Od kada je postojao FB92.

Takođe, priznajmo da je Moderacija i uprava sajta jedna strana a druga su, još važnija,  članovi, context providers. Bez članova i njihovih postova nema sadržaja.

 

Drastične slučajeve, na to nemam primedbi kako ih hendlujete.

 

Ako beznačajne prepirke kao imeđu g. Jašarevića i g. Amiga baš preteraju, ako brisanje i warn nije dovoljno, dajte im dan-dva odmora a ne ovako, 10 i 5 dana. Jedan dan je dovoljan da vide da su u nečemu u suprotnosti sa politikom sajta.

 

Vidite među vama da im skinete taj ban pre isteka roka i pošaljite im email da su opet nazad.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti sa kolegom Yoyogijem. Nema potrebe za duzim banovima, nije forum nikakva vaspitno-kaznena ustanova. Ugasiti nekoga na dan-dva je sasvim dovoljno da se glava ohladi i da se stavovi revidiraju. Ako se forumas vrati sa kratkog bana i nastavi u istom narativu, onda treba rebnuti dva mjeseca, pa neka razmislja. Nekoga, koga treba hladiti svakih par dana, takodje se moze odstraniti na duze, da ne smeta drugima. Pa ako ni to ne bude vaspitno, moze na trajno. U slucaju stvarno teskih prekrsaja, forumasa treba udaljiti trajno, because fuck that guy.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...