Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

11 hours ago, McLeod said:

Imaju, to je tacno. Ja sam neprijatno iznenadjen Ancelotijem. Bio sam ubedjen da ce biti u top 3 cak lagano.

Anceloti je odlican trener ali ne i carobnjak iz Oza. Sa kojim timom da dodje do prva tri mesta? Everton je potrosio na igrace manje i od Arsenala. Za njih je uspeh da dodju u top 5.

Link to comment
Share on other sites

Daniel Ek (Spotify), zajedno sa Vijerom, Bergkampom i Anrijem ce pokusati da preuzme Arsenal. Nadam se da ce dati onom pacijentu ponudu koju ne moze da odbije. Nije ni Ek zlatan, ali bolji je od ovog pacera, plus ova trojica su nadam se dovoljan osigurac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas, al' ja nista nisam ocekivao od ove utakmice. Cak sa i ocekivao pobedu Viljareala barem u ovoj utakmici. 

 

Kad pogledas ovaj tim Arsenal, to je bas tim za sredinu PL, gde i jeste.

 

U ovoj postavi koju je izveo Arteta, nemas 3 krstena igraca. Kada na to dodas i formaciju, ovaj rezultat je neminovnost.

Link to comment
Share on other sites

Najjači utisak mi je da Arteta nije ništa menjao na poluvremenu.U fazonu je-sve je ok,igramo dobro,samo nemamo sreće.

 

Najbolja stvar je što Sebaljos neće igrati sledeću utakmicu,odnosno Džaka neće igrati levog beka.

 

Hajde sve,ali stvarno,ESR MORA da igra na svojoj poziciji.Definitvno se pokazao kao bolje rešenje od Odegarda.

 

Mogao je ovo Viljareal da reši večeras.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko ste upoznati sa tim ali Ek nema dobru reputaciju kao velikodusni vlasnik.
Lik tera muzicare da izadju album jednom godisnje, zbog profita.

Celu pricu sa Joe Rogan-om je Spotify izneo dzukacki. Nisu ispostovali neke dogovore, hteli su od pocetka da ga maksimalno kontrolisu, samo im je u velikoj meri Joe uvalio tuki. Dali ste za mene 100 milke, necete sad da mi pricate sta cu sve da radim, i da pricam.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, BattleBender said:

Ne znam koliko ste upoznati sa tim ali Ek nema dobru reputaciju kao velikodusni vlasnik.
Lik tera muzicare da izadju album jednom godisnje, zbog profita.

Celu pricu sa Joe Rogan-om je Spotify izneo dzukacki. Nisu ispostovali neke dogovore, hteli su od pocetka da ga maksimalno kontrolisu, samo im je u velikoj meri Joe uvalio tuki. Dali ste za mene 100 milke, necete sad da mi pricate sta cu sve da radim, i da pricam.

 

On 4/26/2021 at 2:22 PM, sasha arsenal said:

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto neki misle da bi jedan Amer bio bolji od drugog. Njih ne zanima sportski rezultat, samo zarada. Ako može biti 10. I zaraditi 100M ili biti 3. i zaraditi 90M, znamo koji će biti. Netko je spomenuo navijače Cityija i Chelsea kako se ne bune protiv vlasnika. Pa u jedni i drugi su uložili ogromne novce u klub. Šeik nije u Cityiju da zaradi i izvlači pare, Romanu je rezultat bio strašno bitan kad je došao. Sve je radio kako bi osvojio CL. Amerima to ne pada na pamet. Sama struktura europskog nogometa je njima strana i nepojmljiva. Kako to da se ne nagrađuje sportski neuspjeh je jedna od stvari koja im ne ulazi u glavu. On ako kupi klub u Premier ligi, ili Ligi prvaka, kako je moguće da nije kupio stalno mjesto u istoj? 

 

Link to comment
Share on other sites

Upoznat sam sa njim, ali u njegovom ponasanju nema niceg sto je cudno. Deluje dzukacki, al ono. Svakako je bolji biznismen od Kroenkea. Ova trojica bi trebalo da budu garant da ce sportski rezultati biti u prvom planu. Uostalom, u fudbalu uspeh donosi novac. Ne znam kako ce da pravi 100 miliona ako ce da bude deseti, to ne mere u Engleskoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako pricamo o Engleskoj, jedino je Siti konstantno u borbi za titulu, sa najvecim budzetom. Junajted je potrosio i vise u poslednjih 5-6 godina i evo ih sada kada su potrosili najmanje ko zna od kada na drugom mestu. Liverpul je svoj najbolji tim u istoriji Premijer lige napravio sa sicom bukvalno. Celsi usao u Ligu sampiona sa klincima, bez ikakvih transfera.

 

Ovo sto trenutno imamo ima odredjeni potencijal i osnovu. Potrebno je da se postavi na noge dobar sistem, a ne da se menjaju igraci kao na traci i pozicije back and forth citave sezone.

 

Klubu je potrebna stabilnost i ambicioznost, ne toliko pare. Potrebno je da se vrati izgubljeni integritet i status velikog engleskog kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, BratMinli said:

Sari ozbiljan kandidat za klupu na leto. Nesam siguran koliko mi se ovo svidja i koliko je realno...

Pročitah.Ne bih voleo njega.Daj Rodžersa.

 

edit:najbolje pojačanje bi bilo ako bi Kronke odlučio da proda klub.

Link to comment
Share on other sites

Ma koji Rodzers. Trpeti Artetu sad, kad je Emeri bio los. Od ovoga samo moze gore i pocetak trosenja legendi, Rodzersu je Lester puna kapa, on i Mojes su dobri treneri, ali nisu za najvise domete.

 

Plus Rodzers bi i ove godine cokirao za top 4 da se bas apsolutno svi nisu raspali.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, McLeod said:

Ma koji Rodzers. Trpeti Artetu sad, kad je Emeri bio los. Od ovoga samo moze gore i pocetak trosenja legendi, Rodzersu je Lester puna kapa, on i Mojes su dobri treneri, ali nisu za najvise domete.

 

Plus Rodzers bi i ove godine cokirao za top 4 da se bas apsolutno svi nisu raspali.

Ja sam bio prvi da se Arteta istrpi,ali čovek se baš trudi da mu želim da što pre napusti klub.Uveo je u red odbranu koliko toliko,a sve ostalo je unazadio.Napad i vezni red se raspadaju.I onda se pojave ESR i Martineli pored Sake,Arsenal počne da igra dobar fudbal,i šta Arteta uradi-ESR-a gurne na krilo a Martinelija zakuje na klupu.Dalje,ovaj eksperiment sa Džakom je hit.Auba se raspada a Laka sedi na klupi ili još bolje,Nketija dobija priliku pre njega.O Vilijanu da ne govorim.

Pepe taman proradi,a ovaj ga ubije sledeću utakmicu jer ga izbaci iz startne postave.

Nema čovek taj trenerski instikt kad treba istrpeti igrača na terenu a kad ga ostaviti na klupi.

Najlsa poslao na pozajmicu a takav igrač mu je preko potreban u ovom trenutku.

Ovo kombinovanje štopera ne vodi nigde.Ubija samopouzdanje igračima.Sad mu je Gabrijel treća ili četvrta opcija.

Mnogo stvari nije kako treba.

 

Šta bi ekipa dobila sa Rodžersom,pa za početak stabilnost i neki prepoznatljiv sistem.Ja njega kao trenera jako poštujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, sasha arsenal said:

Ja sam bio prvi da se Arteta istrpi,ali čovek se baš trudi da mu želim da što pre napusti klub.Uveo je u red odbranu koliko toliko,a sve ostalo je unazadio.Napad i vezni red se raspadaju.I onda se pojave ESR i Martineli pored Sake,Arsenal počne da igra dobar fudbal,i šta Arteta uradi-ESR-a gurne na krilo a Martinelija zakuje na klupu.Dalje,ovaj eksperiment sa Džakom je hit.Auba se raspada a Laka sedi na klupi ili još bolje,Nketija dobija priliku pre njega.O Vilijanu da ne govorim.

Pepe taman proradi,a ovaj ga ubije sledeću utakmicu jer ga izbaci iz startne postave.

Nema čovek taj trenerski instikt kad treba istrpeti igrača na terenu a kad ga ostaviti na klupi.

Najlsa poslao na pozajmicu a takav igrač mu je preko potreban u ovom trenutku.

Ovo kombinovanje štopera ne vodi nigde.Ubija samopouzdanje igračima.Sad mu je Gabrijel treća ili četvrta opcija.

Mnogo stvari nije kako treba.

 

Šta bi ekipa dobila sa Rodžersom,pa za početak stabilnost i neki prepoznatljiv sistem.Ja njega kao trenera jako poštujem.

Ovo je sve istina i potpuno se slažem..osim dela za Rodžersa. Nisam za njega, ne smatram ga trenerom kalibra za velike klubove. On mi je druga ili čak treća kategorija trenera. A nama je ključno da dođe provereno ime, ali ime koje još uvek znači nešto, ne nekada veliko ime koje sada prihvata sve poslove, samo da bude da radi (Murinjo)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...