Jump to content
Vox92.net Forum
sohorozo

Reprezentacija Srbije

Recommended Posts

Zar je Tumba vec bivsi :classic_laugh:

Rezimski toaletoid krenuo sa licitacijom, ispipava puls.... btw, Veljko je dobio otkaz( ili mu nije produzen ugovor) u Sikagu gde se promenio vlasnik.

Ali, nista se drasticno nece promeniti odlaskom Petardinja, riba smrdi od glave. Dok se ova SnS banda ne otera iz saveza, u regionima postave ljudi iz fudbalske struke, nastavice se po starom dobrom obicaju.

Tumbak je zaslužio da ga smeni makar i Simo Krunić, sumnjam da će paun pristati da vodi reprezentaciju ali ako duh koji lebdi krene u akciju sve je moguće

Ovi dosadašnji selektori su pre svega bili arogantni i alavi na pare. Tumbas, Krstaja mali knindža i slicni. Ja sam da se dovede neki skroman selektor koji je navikao da radi za džak krompira i tanjir pasulja u Radmilovcu vikendom. Samo takav će izvući ovu našu selekciju iz blata. 

Edited by Jonnhy Clash

12 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Ovi dosadašnji selektori su pre svega bili arogantni i alavi na pare. Tumbas, Krstaja mali knindža i slicni. Ja sam da se dovede neki skroman selektor koji je navikao da radi za džak krompira i tanjir pasulja u Radmilovcu vikendom. Samo takav će izvući ovu našu selekciju iz blata. 

samo je jedan koji ispunjava ove uslove

jedan jedini neponovljivi Milan Živadinović

• Like 2

3 minutes ago, perkos said:

samo je jedan koji ispunjava ove uslove

jedan jedini neponovljivi Milan Živadinović

A i treba nam neko na duze staze. Bar 2,3 ciklusa da odradi. Plus da je politicki neutralan, bez simpatija prema vladajucoj garnituri. 

1 hour ago, Manoly said:

Smeniti Gospodina Tumbu bio bi greh protiv covecnosti.

I to ozbiljan. Zameniti ga samo sa eminentnim strucnjakom slicnog iskustva, kvaliteta i shvatanja fudbalske igre.