Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nije smesno. Moja dva drugara su na aparttma i bore se za zivot i ovo mi bas nije smesno.

 

Dosta ustaljena fraza, koja se upotrebljuje kao opis nečijeg stanja šoka, itd. Ne treba u svakoj rečenici tražiti problem i napadati čoveka, koji ni približno nije misio ništa slabo... Jesu teška vremena ali treba imati i malo tvrdu kožu, posebno za neke ovako benigne stvari

 

Tvojim drugarima naravno sve najbolje i da pobede u borbi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dosta ustaljena fraza, koja se upotrebljuje kao opis nečijeg stanja šoka, itd. Ne treba u svakoj rečenici tražiti problem i napadati čoveka, koji ni približno nije misio ništa slabo... Jesu teška vremena ali treba imati i malo tvrdu kožu, posebno za neke ovako benigne stvari

 

Tvojim drugarima naravno sve najbolje i da pobede u borbi.

Ustaljena je fraza i ne bih se ni osvrnuo na nju da Dodik nije stvarno na aparatima i da se i on ne bori za zivot. Svako ko krene na kiseonik za sat dva moze da zavrsi intubiran. Tvrdu kozu imam i ja se salim sa svim i svacim, ali sa ovim ne. Da mogu da okacim snimke, jer nemam vise mogucnosti, uradio bih to, pa se niko vise ne bi salio na taj nacin kad vidi kako to izgleda uzivo.

Hvala na zeljama, moj kum polako silazi sa kiseonika i nadam se da ce biti dobro, ali je moj drugi prijatelj jako lose.

Inace pre par dana sam mu napisao da je dosao Deja i da ga cekam da ponovo zajedno idemo na utakmicu, a on mi je napisao ,,polecemo". Od tada je nedostupan.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Ustaljena je fraza i ne bih se ni osvrnuo na nju da Dodik nije stvarno na aparatima i da se i on ne bori za zivot. Svako ko krene na kiseonik za sat dva moze da zavrsi intubiran. Tvrdu kozu imam i ja se salim sa svim i svacim, ali sa ovim ne. Da mogu da okacim snimke, jer nemam vise mogucnosti, uradio bih to, pa se niko vise ne bi salio na taj nacin kad vidi kako to izgleda uzivo.

Hvala na zeljama, moj kum polako silazi sa kiseonika i nadam se da ce biti dobro, ali je moj drugi prijatelj jako lose.

 

Onda se izvinjavam. Ovo nisam znao za Dodika. Zadnje što sam čitao na temu je da je u kučnoj izolaciji, nisam znao da mu se stanje toliko pogoršalo. I ako je stvarno tako, onda se slažem da se nije ok šaliti sa tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Onda se izvinjavam. Ovo nisam znao za Dodika. Zadnje što sam čitao na temu je da je u kučnoj izolaciji, nisam znao da mu se stanje toliko pogoršalo. I ako je stvarno tako, onda se slažem da se nije ok šaliti sa tim.

Ja sam cuo da je na kiseoniku u bolnici. U svakom slucaju, mozda i ja preterujem. Malo sam previse osetljiv ovih dana.

Link to comment
Share on other sites

Radonja je po zatečenom stanju mogao da se bez zadrške obraduje Lojdu i Woldenu i jednoj izgubljenoj u ABA ligi. Sa druge strane preuzeo je tim koji je Saša morao da napusti kada je i tehnički izgubljen priključak za sredinu tabele u EL a nikad veći roster je ostao na nivou spiska igrača i nakon 16 kola takmičenja na najvišem rangu, bez definisanih uloga, hemije i jasne timske igre. Pozicija pleja je neuspešno rešavana tri meseca i ostavljena u rasulu. Obradović i njegov stručni tim imaju pravo da ovde budu spominjani onoliko koliko su nas zadužili. Nije Radonjić doveden da samo zameni sijalicu koja je kod Saše pregorela, pa će nam svanuti danas za sutra.

Vreme će pokazati koliko su bili lakomisleni komentari: '' ...neozbiljan smo klub jer smo potrošili legendu...oterali smo ga strpljenja bez...meni baš žao Saše ...etc''.

Žao u odnosu na šta ? Meni je više žao tima i navijača.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...