Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Čvarkov said:

 

Odmah mi je palo to na pamet da će ovaj naš pokušati da iskoristi situaciju. Na stranu što mislim da nam ne bi ništa doneo.

Isla je prica tokom leta da je Thomas hteo da igra EL, imao ponudu Makabija i odbio jer je zeleo da ostane u Beogradu. Da je Obradovic hteo mogli smo da ga dovedemo...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Čvarkov said:

 

Odmah mi je palo to na pamet da će ovaj naš pokušati da iskoristi situaciju. Na stranu što mislim da nam ne bi ništa doneo.

Isto. S tim da je moje misljenje da bi nam dosta toga doneo.

 

Sad od sutra u medijima naslov "Tomas menja adresu !? (Foto+Video)"

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Golijat said:

Isto. S tim da je moje misljenje da bi nam dosta toga doneo.

 

Sad od sutra u medijima naslov "Tomas menja adresu !? (Foto+Video)"

 

Jedino ako plati sam obeštećenje za raskid ugovora i pristane na smanjenje plate samo da bi zaigrao el.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:


doneo bi nam apsolutno svasta nesto sto nemamo
ali dzabe bajamo, ain’t gonna happen

 

U prošloj sezoni gde je imao dobrog trenera odigrao je 1/3 sezone dobro, kasnije veoma slabo. Šta znam, nije me ubedio igrama.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

U prošloj sezoni gde je imao dobrog trenera odigrao je 1/3 sezone dobro, kasnije veoma slabo. Šta znam, nije me ubedio igrama.

Ima problem sa disciplinom, inace je jako dobar igrac...

 

@goldberg

Sta ce nam on za aba, neka igra EL,

Za aba dovoljno i ovo sto imamo, plus vas oslabimo uzimanjem Tomasa :s_d:

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

Sa Rocestijem i Terijem kompletiramo roster.Razvalcicemo Rita i Terija izmedju 4 i 5 ali moze nam se jer je Kuzmic mnogo bolji nego prosle godine.Sa Rocestijem dobijamo kontrolu utakmice i nekoga ko ce da doskoluje Hola i podari sigurnost.MJK,Borisa,Simon zatvaraju cetvorku 20 min i to je dovoljno,defanizvno sigurno da i small ball je tu.Ne kukajte i ne prizivajte igrace koji nikada nece doci,mi vec imamo odlican tim.😉

Edited by placebo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Golijat said:

Ima problem sa disciplinom, inace je jako dobar igrac...

 

@goldberg

Sta ce nam on za aba, neka igra EL,

Za aba dovoljno i ovo sto imamo, plus vas oslabimo uzimanjem Tomasa :s_d:

 

:classic_huh:

 

Nema smisla kvariti hemiju u ekipi, ali vidim da je najbitnije kako da Partizanu bude lose uzimanje Thomasa.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

 

:classic_huh:

 

Nema smisla kvariti hemiju u ekipi, ali vidim da je najbitnije kako da Partizanu bude lose uzimanje Thomasa.

 

Ma zajebavam se druze Goldberg 🙂

iskreno bih bio zadovoljan da imamo Tomasa kod nas u ekipi, ali vidis nije mi ni palo na pamet da ne bi mogao da igra Aba...

Link to comment
Share on other sites

Meni Walden dosta dobar za sad. Nisam bio nešto oduševljen kad smo ga uzeli Partizanu, generalno nije neki igrač koji puni oko niti sad da se usereš u gaće. Međutim, odličan je defanzivac, a u napadu zna od svega po malo iako ni u čemu ne briljira. Ipak, tip je bio svojevremeno najbolji strelac izraelske lige gde igraju mnogi Ameri revolveraši što ipak ne može svako. Dosta pošten igrač, uvek daje maksimum i igra ulogu koju mu trener nameni. 

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni Walden dosta dobar za sad. Nisam bio nešto oduševljen kad smo ga uzeli Partizanu, generalno nije neki igrač koji puni oko niti sad da se usereš u gaće. Međutim, odličan je defanzivac, a u napadu zna od svega po malo iako ni u čemu ne briljira. Ipak, tip je bio svojevremeno najbolji strelac izraelske lige gde igraju mnogi Ameri revolveraši što ipak ne može svako. Dosta pošten igrač, uvek daje maksimum i igra ulogu koju mu trener nameni. 

 

Nije, bio je 4. strelac izraelske lige... A bio je MVP regularne sezone, kao i ovi igrači:

 

Israel-League-MVP-s.png

 

 Posle prve dve utakmice u EL ima 33.3% iz igre i 4.5 izgubljene lopte...

  • Like 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...