Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

7 hours ago, Keira said:

Koliko citam i na ovom nalogu se svadjaju o izvoru inf. Izgleda da su to nagadjanja navijaca ,sam Nadal nije jos zvanicno potvtdio.

Nadalu sigurno ne pada na pamet da bilo šta zvanično potvrđuje, on bi samo da ga puste na miru :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam sigurna za koju je ovo temu... uglavnom, Tomiću odbijena žalba:

https://www.espn.com/tennis/story/_/id/27226036/tomic-sees-wimbledon-fine-appeal-shot-down

Nisam gledala meč, čak i bez statistike 58 minuta za tri seta je najblaže rečeno čudno. Ali ovo obrazloženje kazne je još čudnije. Izgleda kao da niko nije taj meč ni gledao nego su Tomića kaznili zbog reputacije i performansa u dosadašnjoj karijeri :smiley33:

Edit: e da, Ana Tatišvili je kažnjena za isti prekršaj na RG ali joj je žalba prošla i vratiće joj sve pare za 1. kolo.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

SKuXP_r-?format=jpg&name=900x900

https://twitter.com/TennisNewsTPN

 

li na duhovita kao i uvek 

“I’ll try to make my speech like my name, short as ever.” Li Na, always marvelous on the mic #TennisHallofFame

“It’s been 5 years since I retired. In that time, I had two children. It’s great. "Sadly, same husband."

 

 

Edited by vanjabarsa
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2019 at 3:19 PM, Boxy said:

Prvo sam pomislila da je neki teniski njuz net, ali nije, legitimno je :lol_2:

 

 

Ja sam prvo mislila da se Zverev šali, ali on se izgleda ozbiljno žalio na Lendla novinarima u Hamburgu. Nekako mi je to bez veze, valjda se takve stvari rešavaju privatno u četiri oka, ili se prosto zahvališ treneru i idemo dalje...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...