Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

50 minutes ago, Drakaris said:

Bolje da sam ispao iz lige, nego da se ne plasiram u taj PO zbog jedne kategorije. Ovo ne bih pozeleo ni neprijatelju. 

 

Zveki, radi pojednostavljenja. Razlika je 8 kategorija, ja sam osvojio 9.5, a ti 2.5, jednako je 7. Znaci, samo si jednu kategoriju ispred mene. 

De de de ja zbog 0.5 nisam usao 1 godine.
Pa sledece ispao u 1/2 zbog 1 slobodno.
Ajde ibako pizdo daj taj off i 2/2 ft da se bude 3

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, John Dies at the End said:

 

Za Debelog je ovde kraj ... Ali, i dalje mi nije jasno kako niko nije pokupio Nepiera pre mene, mslim da nisam imao visok "vejver"

 

Ma boli te djoka. Posluzice ti  u nastavku sezone 😊😊

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, maXa88 said:

Ohoo pa ti si i dalje tu. Cudo se nisi samobanovao poput svog kompanjona. Za razliku od tebe, vidi se da je njega sramota 

 

ko ti je kriv kada samo dropuješ na fa, nemaš komandu "pokupi"

 

pažljivo ću pratiti tvoj FA effort ove nedelje, kada se osećaš svemoćnim a ujedno ti je i dosadno, spektakl je zagarantovan.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

ko ti je kriv kada samo dropuješ na fa, nemaš komandu "pokupi"

 

pažljivo ću pratiti tvoj FA effort ove nedelje, kada se osećaš svemoćnim a ujedno ti je i dosadno, spektakl je zagarantovan.

 


to ustvari znaci da si pored IR naucio da koristis i komandu "pokupi". Hjudz impakt uini ove sezone. Ne samo da  draftujes najbolje na svetu vec i ucis iz sezone u sezonu. 

 

Ne znam da li si cuo ali ne moras da cekas drugi da dropuje nesto. Imas i Watch listu, recimo pratis igrace i onda ih pokupis. Misim, imas vremena, mlad si i perspektivan. naucices  dogodine

Link to comment
Share on other sites

nije trebalo da pišeš da si dropovao kantera, maxa ga sigurno nema na watchlisti pa ne bi ni saznao. sad će da potroši 3 izmene samo na njega (jednog ga delgado pokupi, maxa ga izbaci pa ga onda opet maxa pokupi)

..čekaj to su dve izmene 

 

200.webp

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Krivo mi zbog Grofa , pondao se a videlo se da mu je puno znacilo. A ja nemem nikakve sanse protiv Madjije.Cuj ja, niko u prvom kolu nema sasnse jedino u finalu ako pogase Bila i Janga. U stvari sad mi nije krivo za Grofa kad vidim da je Markanenna za kikiriki dao Madjiji. A sada idemo protiv mashine od tima da uzmemo koju kategoriju u to ima soundtrack duela.

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za ostale ne znam ali uini sad visi na League Home (posto  druge linkove jos nije provalio) i ceka da neko nesto dropuje

 

Umudio se i ceka...  

 

 

 

edit

 

Evo dropovali Glena Robinsona!!!  Uzimaj ga uiniii!!!11

 

 

 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...