Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Just now, delgado said:

@uini  Enes za 25min ocekivanih 13p i 9sk (bice tih sitnih DD kod njega sigurno) , 4 offenzivna od toga, 4/5 iz igre, 5/6 bacanja

 

     

 

? što mi to spominješ

 

ako hoćeš da kažeš kako vam je falio u duelu, to je tačno. falio je i meni boogie zach collins i faliće verovatno do kraja

ako hoćeš da kažeš da je dobar, uputiću te na montrezl harrella, pika rane treće runde ( :

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

? što mi to spominješ

 

ako hoćeš da kažeš kako vam je falio u duelu, to je tačno. falio je i meni boogie zach collins i faliće verovatno do kraja

ako hoćeš da kažeš da je dobar, uputiću te na montrezl harrella, pika rane treće runde ( :

 

  Ma malo da se pohvalim, ubi me Maxa vise svako jutro s tim

 

   i brogdon mi isto nesto kenja, a ja ga samo uputim na tabelu 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Splash brothers iz Sharlota:capone_2:

 

 

Quote

 

Devonte' Graham will likely remain in the starting lineup, according to Rod Boone of The Athletic.

The Terry Rozier-Devonte' Graham starting backcourt looked great on Wednesday night, and Rozier himself acknowledged that he's more comfortable playing off the ball. 

 

 

 

Borivoje da Bog da PJ Taker vise igrao centra nego Tajson. Samo kupite u sekundu igrace.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Fino se pocrvenela ekipa Debelom, pored Lonzoa i Damiona Lee-a koga ne znam ni sto drzi u timu, dobio O i Levert,  Hart ne igra, Westbrooku visi jedno DTD.

 

   Sutra je mnogo vazno vece, ako budemo dobili A partije Obrve i ostalih moze bude fino. Idemo Enese!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, delgado said:

Fino se pocrvenela ekipa Debelom, pored Lonzoa i Damiona Lee-a koga ne znam ni sto drzi u timu, dobio O i Levert,  Hart ne igra, Westbrooku visi jedno DTD.

 

   Sutra je mnogo vazno vece, ako budemo dobili A partije Obrve i ostalih moze bude fino. Idemo Enese!

 

Krenuo ovo da napisem ... Nije dovoljno sto 4 igraca ne igraju, vec i Baba Russ odmara 1 utakmicu...

 

Zbog cega drzim Lee-ja... Jbg, dva dana bio off, putovao, danas odmah na posao, nije imalo nista kvalitetno na FA ...

 

edit1: nema Lee losu produkciju, puni sve kolone, nesto kao Wook-ovi igraci 😁

 

edit 2:  @uini reci onom tvom slovencu da ne lupa banane ovom mom nesrecniku iz NYK, da vas obojicu ne izbanabadnamabadam 😴

 

Bice bolje....sledece sezone :s_d:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...