Jump to content

Serbia against the world - nije bitno kako ali pobedjujemo


NMX

Recommended Posts

7 minutes ago, wwww said:

selo se zove: Divoselo (ako sma dobro razumela)

a majka mu je, kaze, iz Tulara kod Uba, odakle je negde i Dzajic (samo se pozivam na to sta je covek rekao, negde na 1:30:00 podcasta)

Uh, dobro je :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Govedarica ne stize da ista kaze, Viskovic se smeje dok pricaju zajednicke "lovacke price".

Ja prosto ne mogu da verujem da Viskovic ovog shvata ozbiljno, a cini mi se da Govedarica samo izigrava profesionalca i cuti i trpi.

 

interesantno je i Obradovicevo "medicinsko" objasnjenje anatomije coveka i kako se to odrazava na treniranje tenisera, po sistemu: kako mali djokica zamislja da nesto funkcionise.

a  postujuci gore izlozeni princip "dosli su i do jednog modela koji se zove Novak Djokovic, koga su razvili do tog nivoa da iz njegovog tela izvlace maksimume"

- covek bi pomislio on licno je razvijao "model Djokovic", a ne Gric, Vajda, Uli i svi ostali koju su zapravo i radili s Novakom. :ajme:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

koliko se secam nesto slicno je planirano pre x godina (Rafa-Novak), ali je otkazano zbog Nadalove povrede.

A Rafa i Fed su sad bog zna kakvi drugari, pa Fed planira da svoj oprostajni mec odigra protiv Rafe (prema recima Godstajna), a ovaj verovatno Feda da pozove za ovaj spektaakl (u neko doba kad prodje pandemija).

Inace, Novak je odigrao s Rafom neku egzibiciju (za Rafinu fondaciju) u Kazahstanu ili negde slicno pre nekoliko godina (valjda 2019) u finisu sezone, umesto da je odigrao neki turnircic i obezbedio YE#1. I Rafa ga je za malo pretekao na kraju te godine.

Link to comment
Share on other sites

Nije Srbija ali mislim da se fino uklapa kao naslov :classic_biggrin:

 

After Ending Haircut Drought, Raonic Fires Into Acapulco Second Round

 

Quote

Due to safety concerns during the COVID-19 pandemic, the former World No. 3 had not had locks trimmed since before leaving for Australia last year.

“I actually felt safe to do it and I found somebody who had been as safe as me and I sort of went through with it,” Raonic said. “Sometimes I was a little bit too embarrassed walking out of the house the way I was, so I felt like it maybe it was time for a haircut.”

Više o frizuri nego o meču :classic_biggrin:

Btw, ovo je zvanični sajt :classic_cool:

https://www.atptour.com/en/news/raonic-fognini-acapulco-2021-tuesday

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...