Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Mislim da opozicija nema uopste nikakvu pribliznu vecinu. Probali su ovo sa litijima i sve ostalo ali ne ide. Taj iz Budve sto je tamo glavni je multimilioner koliko znam. Cak i da skinete Mila, isto ce vam biti u najboljem slucaju.

 

Stavise, mislim da ce ovo jos ojacati Mila na poziciji. Uzima foru Dodika, cim ga neko napadne malo jace, odmah hoce da nam uzmu srpsku itd...sad je ovde fora srbovanja i tako ce mu narasti opet popularnost.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LosmiSK said:

 Taj iz Budve sto je tamo glavni je multimilioner koliko znam. Cak i da skinete Mila, isto ce vam biti u najboljem slucaju.

 

 

teska situacija, kako se onda staviti na stranu samo jednog multimilionera...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno da neko ko nema neki licni interes, a ako ima, onda je isto smece ko i Milo, moze da podrzava coveka koji se 30 godina sa svojom klikom besomucno bogati pljackajuci vlastiti narod.

Pa taj ima samo  rucne satove vrijedne nekoliko miliona evra. Klasicna perverzija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pisite onako kako jeste, a ne kako vam odgovara. Policija nije ubacila suzavac u salu vec ucesnik demonstracija koji je indetifikovan i uhapsen. Ima potvrde Jelene Ivanovic o tome koja je clan demokrata.

 

 

 

Edited by Leonard
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Leonard said:

Pisite onako kako jeste, a ne kako vam odgovara. Policija nije ubacila suzavac u salu vec ucesnik demonstracija koji je indetifikovan i uhapsen. Ima potvrde Jelene Ivanovic o tome koja je clan demokrata.

 

 

 

Imas reagovanje Jelenine majke u vezi te izjave.
Demokrate su veceras izbacile snimak.

https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/445857/demokrate-objavile-snimak-dokaz-da-je-policija-ispalila-suzavac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Valensija said:

Tvoje je pravo kome ces da vjerujes.

Ako je Milova policija i rezimski cdm portal tvoj izvor informacija, onda nemamo o cemu dalje da pricamo.

 

 

Pa ne sumnjam da nemas o cemu da pricas cim ne mislim isto sto i ti. Na snimku koji si postavio se ne vidi uopste da policija ubacuje suzavac u salu, a okacio si kao neki dokaz. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LosmiSK said:

Mislim da opozicija nema uopste nikakvu pribliznu vecinu. Probali su ovo sa litijima i sve ostalo ali ne ide. Taj iz Budve sto je tamo glavni je multimilioner koliko znam. Cak i da skinete Mila, isto ce vam biti u najboljem slucaju.

 

Stavise, mislim da ce ovo jos ojacati Mila na poziciji. Uzima foru Dodika, cim ga neko napadne malo jace, odmah hoce da nam uzmu srpsku itd...sad je ovde fora srbovanja i tako ce mu narasti opet popularnost.

 

Ne znam ko je tvrdio da imaju bilo kakvu vecinu.

 

Problem DPS je sto su izgubili i SDP koji vise nece da ide sa njima. Opozicija je uvek imala oko 35-45% sa tim da je 20% nekih srpskih nacionalista, a ostalo je glas protiv korpucije i lopovluka i bogacenja ljudi na vlasti.

 

Mislim da bi bilo odlicno da on konacno zglajzne, a kad si vec pomenuo i Dodik u paketu sa njim, mada cemo mi i tada da imamo Sarumana na 55%, SPS na 10% i udruzenu opoziciju na 9%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Leonard said:

Pa ne sumnjam da nemas o cemu da pricas cim ne mislim isto sto i ti. Na snimku koji si postavio se ne vidi uopste da policija ubacuje suzavac u salu, a okacio si kao neki dokaz. 

 

 

 

Sta si nam ti postavio kao dokaz?!

Cdm i policijsko saopstenje....😂

 

Bilo kakvo pravdanje ove vlasti je anticivilizacijski cin. Ne daj boze da mislim kao ti i tebi slicni.

Kao sto rekoh, sa takvima ni slova vise.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Valensija said:

Sta si nam ti postavio kao dokaz?!

Cdm i policijsko saopstenje....😂

 

Bilo kakvo pravdanje ove vlasti je anticivilizacijski cin. Ne daj boze da mislim kao ti i tebi slicni.

Kao sto rekoh, sa takvima ni slova vise.

 

 

Ipak si morao da napises koje slovo :) Bilo je jace od tebe.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, goldberg said:

 

Ne znam ko je tvrdio da imaju bilo kakvu vecinu.

 

Problem DPS je sto su izgubili i SDP koji vise nece da ide sa njima. Opozicija je uvek imala oko 35-45% sa tim da je 20% nekih srpskih nacionalista, a ostalo je glas protiv korpucije i lopovluka i bogacenja ljudi na vlasti.

 

Mislim da bi bilo odlicno da on konacno zglajzne, a kad si vec pomenuo i Dodik u paketu sa njim, mada cemo mi i tada da imamo Sarumana na 55%, SPS na 10% i udruzenu opoziciju na 9%.

Tek posle ovih izbora Milo ce jos jace ucvrstiti vlast. Srbi su Milu kao slag na torti. Do juce je plasio manjine, a bogami i Crnogorci ce se sada dobro zapitati i staviti prst na celo. Mnogi mu cak zameraju da je preblag i da mora ostrije da reaguje.

Naredni izbori ce biti nacionalni, nesto poput referenduma.

Vucicev DF ce ostati vecna opozicija...

Edited by Leonard
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Leonard said:

Tek posle ovih izbora Milo ce jos jace ucvrstiti vlast. Srbi su Milu kao slag na torti. Do juce je plasio manjine, a bogami i Crnogorci ce se sada dobro zapitati i staviti prst na celo. Mnogi mu cak zameraju da je preblag i da mora ostrije da reaguje.

Naredni izbori ce biti nacionalni, nesto poput referenduma.

Vucicev DF ce ostati vecna opozicija...

Ovde imamo jedan autohtoni primerak Milovog podanika. Moš ti pričati šta god hoćeš, ako ima saopštenje murije, onda je sigurno tako. To što Govnar kupuje odbornike, prebija ljude u sred kafića iako ljudi jasno i glasno govore "ne opirem se" i leže na zemlji, to je nebitno.

 

Kurcobolja i odsustvo objektivnost. Narocito tvrdnje da Vucic ima bilo kakve veze sa DF su blago retardirane, svi mi znamo sa kim je on na prs u bulju, a to su ovde potvrdili mnogi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Liska Manjina said:

Narocito tvrdnje da Vucic ima bilo kakve veze sa DF su blago retardirane, svi mi znamo sa kim je on na prs u bulju, a to su ovde potvrdili mnogi.

Naravno da ima...

Vucicu je DPS poslovni partner a DF korisne budale...

Nemojmo se praviti naivni...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mare80 said:

Naravno da ima...

Vucicu je DPS poslovni partner a DF korisne budale...

Nemojmo se praviti naivni...

Do explain, pls. Da su budale, tu nema spora, ali me interesuje kako su to oni uvezani sa Vučićem.

 

edit: Ovde se uopste ne radi o sukobu različitih političkih opcija, već o nečem sasvim drugom.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Liska Manjina said:

Do explain, pls

Dokle god DF bude upirao pogled u Bgd i Vucica,dotle ce DPS imati argumenata da je politicka nestabilnost u CG posledica mesanja Srbije...

Boriti se protiv autokrate Djukanovica,a u isto vreme pokazivati simpatije i trziti pomoc od autokrate Vucica blago receno je licemerno...

Dovoljno je videti proslogodisnju najavu dolaska Vucica u CG i kako je na to reagovao DF,a kako organizatori litija...

 

 

Edited by mare80
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mare80 said:

Dokle god DF bude upirao pogled u Bgd i Vucica,dotle ce DPS imati argumenata da je politicka nestabilnost u CG posledica mesanja Srbije...

Boriti se protiv autokrate Djukanovica,a u isto vreme pokazivati simpatije i trziti pomoc od autokrate Vucica blago receno je licemerno...

Dovoljno je videti proslogodisnju najavu dolaska Vucica u CG i kako je na to reagovao DF,a kako organizatori litija...

 

 

Kao prvo, evidentno je da je nesposobna opozicija jedan od glavnih razloga zašto je Milo tako dugo na vlasti. Tu se slažemo, tu nema spora. Međutim, tvrditi da je DF na direktnoj liniji sa Vučićem i da oni igraju kako on svira, to mislim da uopšte nije tačno. I ja sam nepotrebno i nesvesno ušao u odbranu likova iz DF, u suštini me zaboli tuki za njih.

 

Smatram da preterano "srbovanje" može samo naškoditi ljudima i opoziciji u CG, ovo se mora isključivo posmatrati kao unutrašnje pitanje CG države.  Narod mora pronaći način kako da reši ovaj problem, a AV im nikako nije saveznik u toj borbi.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc je u emisiji Nacisto, poslanik Demokrata pokazao snimak dje se vidi da je policija bacila suzavac u skolsku salu. Situacija se totalno otrgla kontroli, cini mi se da vise nikakvo resenje ne postoji. Ovo zatvaranje Krapovica je totalno suludo. Ne vidim neki smisao da se izlazi na izbore, bice opet sve u klasicnom stilu odradjeno. URA i Demokrate najavljuju bojkot, DF je za izbore. 

 

Evo emisije od sinoc, ko zeli dodatno da se informise:

 

 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Amigo said:

Poslanici vladajuće koalicije u Skupštini Crne Gore morali su o jednom zakonu dva puta da glasaju, nakon što ih je predsjednik Skupštine Ivan Brajović podsjetio :roflmao: da je pomenuti zakon predložila opozicija. :ajme:

Zakon je prvo dobio potrebnu većinu, ali nakon "intervencije" Brajovića ponovnim glasanjem je odbijen. :capone:

 

Koja sprdnja od parlamenta.:default_coffee:

 

 

 

 

Mi tih briga nemamo 😉...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2020 at 9:34 PM, Valensija said:

@LosmiSK

Promasio si cio fudbal...

Jel ovo argumentovan odgovor?

 

Imam dosta dobar pregled situacije i pricam sa ljudima dole i njima svima smeta srbovanje. Bukvalno kontraefekat se dobija. Meni i dalje nije jasno sta vi hocete? Da se spoje Srbija i CG u jednu drzavu koja ce se zvati Srbija?

 

Mogu zamisliti sta bi uradili Crnogorcima da se ovde pobune nesto i prave mitinge po celoj Srbiji. Svi imaju problema sa nama ocigledno a mi kao i uvek nista nismo krivi.

Edited by LosmiSK
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LosmiSK said:

Jel ovo argumentovan odgovor?

 

Imam dosta dobar pregled situacije i pricam sa ljudima dole i njima svima smeta srbovanje. Bukvalno kontraefekat se dobija. Meni i dalje nije jasno sta vi hocete? Da se spoje Srbija i CG u jednu drzavu koja ce se zvati Srbija?

 

Mogu zamisliti sta bi uradili Crnogorcima da se ovde pobune nesto i prave mitinge po celoj Srbiji. Svi imaju problema sa nama ocigledno a mi kao i uvek nista nismo krivi.

Mislio sam da vise nikome, a kamoli ozbiljnim ljudima, ne treba nikakvo pojasnjenje u vezi stanja u CG i vladavine MDj. Ali ajde... 

Ovo o cemu pricas je klasicna dps matrica i prosipanje magle. Nisam simpatizer DF-a, ali sam siguran da ni njihovi glasaci ne bi stoprocentno glasali o ponovnom spajanju. O ostalim partijama da i ne pricamo. Srecom, sve manje naroda se pali na ove nebuloze. Moras shvatiti da se ne bune samo srbi... buni se narod CG.

 Zaista je porazavajuce da bilo sta vise treba pojasnjavati kada je ova vlast u pitanju. Ovo sto se trenutno desava u Budvi je samo djelic...

https://www.vijesti.me/kolumne/446225/danas-krapovic-a-sjutra-je-red-mozda-bas-na-vas

 

 

Mozda su i ovo zli srbi koji hoce da ruse balkanskog ekonomskog tigra.😂


https://www.in4s.net/podgoricki-ljekari-podrzali-ljekare-iz-niksica-jer-kolege-moje-su-braca-moja/

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...