Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

6 minutes ago, Valensija said:

Nece Sdp sa opozicijom.

 

5 minutes ago, AgroLaki said:

Ja msm da ce oni ako prodju lagano sa Milom.

 

4 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Mislis? Ne izrazavam sumnju, samo pitam, meni su oni nekako Milov prilepak.

 

Zasto mislite da nece sa opozicijom? Oni imaju ozbiljan sukob sa Milom, dok su sa Brajovicem na krv i noz. Dobro su saradjivali sa opozicijom na lokalu proteklih par godina. Uostalom, da su hteli sa Milom oni su to mogli i ranije, plus im Milo ne bi razbijao stranku...

 

Naravno, oni nece hteti sa opozicijom ako se bude gurala radikalna DF agenda, medjutim ako se bude islo na rusenje i demontiranje rezima i izbori nakon toga oni su vrlo blizu opozicije.Treba voditi racuna da  oni najvise mogu da profitiraju od Milovog pada i da visestruko ojacaju, dobar deo DPS biraca, posebno oni nacionalno orijentisani bi vrlo lako posle pada sa vlasti mogli da predju kod njih. 

 

Meni je skroz realno da oni mogu sa obe strane. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, A sad said:

Meni je skroz realno da oni mogu sa obe strane. 

 

Ja ako opozicija napravi koaliciju svakako ne ocekujem guranje radikalne agende - iz NATO ne mogu, u zajednicu sa Srbijom ne mogu, da "otpriznaju" Kosovo - kako kad ce ga uskoro i Srbija priznati...Jedino oko crkve ocekujem smirivanje situacije, i neko priblizavanje u smislu relaksiranja odnosa sa Srbijom i zajednickih projekata. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Ja ako opozicija napravi koaliciju svakako ne ocekujem guranje radikalne agende - iz NATO ne mogu, u zajednicu sa Srbijom ne mogu, da "otpriznaju" Kosovo - kako kad ce ga uskoro i Srbija priznati...Jedino oko crkve ocekujem smirivanje situacije, i neko priblizavanje u smislu relaksiranja odnosa sa Srbijom i zajednickih projekata. 

 

U prevodu  nasli su Milu odgovarajucu zamenu...  ako bude tako - ogromna opomena Vucicu...  U Vasingtonu ima da se ispotpisuje na svemu i svacemu..  Dace Albancima i Suboticu ako zatraze 😄

Edited by Doc Holiday
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Doc Holiday said:

 

U prevodu  nasli su Milu odgovarajucu zamenu...  ako bude tako - ogromna opomena Vucicu...  U Vasingtonu ima da se ispotpisuje na svemu i svacemu..  Dace Albancima i Suboticu ako zatraze 😄

 

Ma i Vranje Madjarima 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Doc Holiday said:

 

U prevodu  nasli su Milu odgovarajucu zamenu...  ako bude tako - ogromna opomena Vucicu...  U Vasingtonu ima da se ispotpisuje na svemu i svacemu..  Dace im i Suboticu ako zatraze 😄

 

 

Samo sto je opozicija u Srbiji cirkus eto sad se medjusobno kolju. Mogu samo da mastaju procente koje osvaja opozicija u CG i to procente iz 2016 ne ovo sad kad je najaci opozicioni blok malte ne egal sa DPS blokom.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...