Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Iako sam prekinuo sa gledam nakon Nadalovog osvojenog poslednjeg poena, što mi je slomilo srce o nadi da će svi ostati bar na 20 (jer Novak više neće igrati slemove), čuo sam da mu je Rafa valjda ponudio vodu, ali je Medvedev odbio, situacija sa stolicom ne znam kako je izgledala.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Dracarys said:

Iako sam prekinuo sa gledam nakon Nadalovog osvojenog poslednjeg poena, što mi je slomilo srce o nadi da će svi ostati bar na 20 (jer Novak više neće igrati slemove), čuo sam da mu je Rafa valjda ponudio vodu, ali je Medvedev odbio, situacija sa stolicom ne znam kako je izgledala.

nece vise AO nadam se ( mozda jedino ako Skot izgubi izbore ali ne znam kakve su sanse)  ali ostale hoce - nadam se :classic_smile: ja tipujem na osvajanje jos 5 a igrace jos recimo 8

 

Link to comment
Share on other sites

Noletu deca idu u BG u skolu, privatnu je l' te..
I nece da se skoluju u Monaku nego u Bg. Tako da vrv covek planira da provodi vishe vremena u Srb otom potom..


Procitah negde gore da gistro ne zna kakvo je raspolozenje apstinenata prema i ka AV.. Zna zna kako ne zna, samo za bilo sta sta hoce da radi u Srb (bilo legalno, nelegalno, podmazujuce ili bukvalno sta god) on mora da se "savetuje" sa AV..

Tako da gledajte na ovo kao na biznis odluku...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neko rece da ima lepe cipele pa sam morala da pogledam slike, ne samo cipele ceo stilling mu je za 10 :classic_love:

Spoiler

Bice to za koju godinu najlepsi, najzdraviji i vecinskom voljom  gradjana izabran predsednik 😜

us7r2BN.jpg

Vakcinisace se on sigurno, budala nije, a i opsednut je rekordima koje je neopsednuti Nadal poceo da mu rusi :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dracarys said:

Trenutno dva najveća Srbina

 

 

Samo mogu suptilno da ti odgovorim: jeb'o te taj sa kobilecom pickom umesto usta..da te jeb'o..

Nego,izvinjavam se,jel bilo ovo?
 

Quote

Flavija Peneta odlično poznaje Đokovića: Ne verujem da će se vakcinisati

http://www.zurnal.rs/tenis/atp/124704/flavija-peneta-odlicno-poznaje-djokovica-ne-verujem-da-ce-se-vakcinisati?lang=lat

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, stray_cat said:

Inače, prošlo je tačno mesec od posta na Instagramu (dobio sam izuzeće i to).

Da mi neko pričao da će Rafa na kraju da osvoji AO, a Noksa da se grli sa predsednikom Šizojem...

I da ga vidimo za trpezom punom mrsnih, a do juče mrskih, đakonija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

I da ga vidimo za trpezom punom mrsnih, a do juče mrskih, đakonija.

Ma to je bilo servirano samo zbog PR Jece :wicked:

Druze Crni ja bih te najlepse zamolila da ovakve suptilne postove ubuduce posaljes na pp osobi kojoj su namenjeni. 

2 hours ago, Drug Crni said:

Samo mogu suptilno da ti odgovorim: jeb'o te taj sa kobilecom pickom umesto usta..da te jeb'o..

 

Link to comment
Share on other sites

Nakon odgledanog onog intervjua moj zakljucaj je da bi Jeleni najbolje bilo da ju je tata ozenio :classic_sad: tako je mami jednog mog druga koji se dugo nije ozenio, a koja je svakoj njegovoj devojci nasla milion mana, njena rodjena sestra rekla: Moja seko kako se meni cini najbolje bi bilo da tvoj Risto ozeni tebe :lol_2:

Edited by Milica
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On je nju birao, znaci da mu takva kakva je odgovara, tako da ne znam sto bi se on vise postovao? :smiley33:

Moze jedino da se napravi jasna razlika izmedju Djokovica na terenu, gde zna sta radi i uglavnom ima najbolje moguce odluke i Djokovica van terena, gde bas i ne zna sta radi i odluke su mu u najmanju ruku problematicne.

Link to comment
Share on other sites

Svi se zene i udaju iz ljubavi, otkud onda posle toliko razvoda? 

Ljudi se menjaju sa godinama i nakon izvesnog vremena od velike ljubavi mogu da stignu do velikog razocarenja, netrpeljivosti pa cak i mrznje. 

Tebi se nikada nije desilo da se nakon izvesnog vremena razocaras u nekog? Da shvatis da to nije ista osoba sa pocetka veze? 

Jelena je jedno razmazeno i nezrelo dete i takva ce i ostati dok god joj je tata uvek tu na dohvat ruke. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...