Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. evo sad meni ne radi... istrazujem. i opet radi...
  3. očekujem da se tralalat naprasno razboli pred utakmicu koju dobijamo 0:2
  4. Nema problema, samo sto nijedna ekipa u Engleskoj ne igra dobro trenutno, niti ima dobre rezultate trenutno. S tim Arsenal u svim takmicenjima u poslednje 23 utakmice ima ceo jedan poraz. U poslednjih 42 utakmice ima dva poraza. Siti recimo ima 4 poraza u poslednjih 27 meceva.
  5. Zlobu nisu uspeli ni da ubiju ni kimbiduju, ispao ozbiljniji igrac od ovih danas.
  6. Ja sam Arsenala hvalio kad je zaslužio, sad ga kritikujem. Šta je problem u tome? Imate najbolji tim, ali ne igrate u skladu sa tim kvalitetom trenutno. Okovao vas je pritisak. To će tabela na kraju da kaže
  7. najbolja su ekipa u ligi od prvog januara. prvi napad i peta odbrana. njihova prva petorka je i dalje ubedljivo najbolja petorka u ligi. da prva runda bude detroit-charlotte, nisam bas siguran da bih se kladio na detroit. kon stvarno ponekad bas zalici na klaya, pogotovo kada zategne iz kontre, steta je samo sto mu individualna odbrana jos nije na tom nivou, ali ima jos vremena. bice roy ako ne bude nekih velikih iznenadjenja.
  8. Približava se vreme SP, što znači da se približava i vreme Panini albuma. Prve informacije i reklame su se pojavile u Brazilu, odakle su i slike u nastavku. Po najavama kolekcija će biti gigantska, 980 sličica plus specijalne iz flašica koka kole. Zato će u kesici umesto 5 biti 7 sličica, ali će i cena kesice da se kreće oko 2€. Pa ko voli... (ili je navučen kao ja...) Još nema nekog zvaničnog datuma objavljivanja, procenjuje se negde od polovine aprila pa čak do polovine maja, da stignu da ubace timove koji se kvalifikuju kroz martovski plej of.
  9. Danas igramo najveći derbi i to pred njima Ajmo Zvezdoo !
  10. Izvućiće se Zveki, vratio mu se Giannis u poslednji čas a i Jrue Holiday igra kao da je 2021-a.
  11. Opet će se izvući ovaj raspali WHU.. a platit će glavom Forest ili Leeds već vidim.
  12. Skandal trese IW? 🙄 Uđem u vijest, kad Ribekina sklonila ruku Hasa dok je htio pozirat s njom za sliku..
  13. Ijao,sad se setih,tamo je i Delgado,sad obojica gde im je i mesto
  14. Sad sam shvatio na koga me ovi stavovi podsećaju - Kevin Durent i prelazak u GSW. Otišla iz Srbije, jer ova nakon Miloševića nije uspela da uspostavi funkcionalnu državu, u SAD da bi tamo podržavala vlast koja živi Slobin vlažni san. Zamišljam kako Sloba govori Maćedoncima da nam predaju Kumanovo da bismo ih branili od zajedničke pretnje - Albanaca.
  15. Today
  16. Ok, meni nesto nije radilo, pa sam skontao da nije stranica dashboard nego leaderboard sad... my bad. Kad kliknem na link ne radi, kad otkucam f1ai.net, radi. Edit edita, sad je ok.
  17. Daj link Meni nesto mulja, nece da se otvori
  18. Pa mora da je iz Bocvane ili Svazilenda, nema ko drugi. Ne bi saveznici nikad. Nego ima jedna zanimljivija vest. Kina je trenutno obustavila izvoz nafte i derivata zbog potencijalnog shortagea nafte (najveći kupac Iranske nafte, 14% ukupnog uvoza morem od strane Kine). Kurdi se moguće naoružavaju i spremaju da konačno dobiju državu. Postoji mogućnost uvlačenja Turaka i Azera takođe. Izgleda da budućnost naroda koji je decenijama pod terorom islamista nije prioritet, šokantno. Da ne kažem da bi Trampari bratu zapravo odgovarala neka light verzija mula koja će održati status kvo ali biti kooperativnija u pogledu širih geopolitičkih ciljeva.
  19. Sve pet, nego cisto da pitam, je l' gleda neko ovde Siti? Jer stalno pisanja kako je Arsenal ocajan (jeste, vec vise od mesec dana igra je nikakva), ali u tom periodu pobedismo neke jake timove. Mi smo tehnicki bodove izgubili od davljenika. Evo na primer Siti juce kod kuce od Foresta takodje, Junajted od Njukasla sa igracem vise, taj blistavi Junajted koji igra vansvemirski fudbal sa Kerikom ne moze da sutne na gol sa igracem vise i onda na kraju i gubi. Jer to sto Arsenal igra lose je referenca na neka druga vremena i ideje kako to fudbal treba da se igra, a realnost je takva da se fudbal vise ne igra tako i da je vrlo mali broj timova u vrhunskim ligama u Evropi koji zadovoljavaju te estetske standarde i istancani ukus fudbalskih fanova. U prevodu, ako je Arsenal los, svi ostali u Engleskoj su gori.
  20. Dostupan je.
  21. McLeod

    FC Arsenal

    Pa normalno da ima pritisak jer je Arsenal objektivno ne samo najpopunjenija ekipa evo vec tri godine (ove godine pogotovo), vec i objektivno najjaca. Liverpul prosle sezone je bio klasican fluke sto se vidi ove sezone, i statisticka anomalija Salaha u ovim godinama (zato nadoknadjuje ove i igra najgoru sezonu u poslednjih 10 godina), a Siti je u rebuild modu. Oni su dostigli maksimum posle trece uzastopne, cetvrta nije trebalo da se desi, niti su oni bili nesto posebno dobri te sezone, samo smo mi ponovo fejlovali. Arsenal je na ubedljivo najboljoj trajektoriji od svih timova i dalje. Recimo Siti i pored ogromnih para nije uspeo da zameni nosioce, plus imaju Rodrija koji se sve cesce povredjuje i Bernarda koji je na silaznoj putanji. Rejnders iako su me pojedini ovde ismevali jer je imao odlican pocetak se sada vidi da nema kvalitet za ono sto Pep hoce i cenim da ce brzo on napolje, Serki je meni potencijalno top 5 igrac na svetu, ali deluje da je mnogo nestabilan, odigrao je brdo utakmica gde je bukvalno nevidljiv. Ovo ostalo, Celzi, Junajted, to je sve isuvise tanko i nestabilno, ne kazem, ubodu par pojacanja i kliknu i mogu da uzmu neku fluke titulu i oni, ali na duge staze Arsenal je jedini klub u Engleskoj koji ima sansu da uspostavi dominaciju i uzme recimo 5 titula u narednih 10 godina. Nijedan drugi tim u ovom trenutku ne deluje da to ima. I oni to znaju i logicno je da osecaju pritisak. Arteta ako bi dobio otkaz tesko da ce ikada vise u zivotu biti u prilici da vodi klub ovog profila. Ovo mu je jedina sansa. I on to zna. I onda zbog toga sto se tako grcevito drzi za istu ima ovakve performanse i igru.
  22. https://www.euroleaguebasketball.net/sr/news/euroleague-basketball-approves-alternative-venues-for-israeli-and-dubai-teams-home-games/ Zvanično je juče evroliga dala saopštenje. Hapoel će igrati u Sofiji, Makabi u Beogradu, a Dubai u Sarajevu.
  23. Danas čujem da je pravi razlog njihovog povlačenja to što nisu uspeli da prikupe potpise, jedva 200. Loznica sinoć, podrška Zlatku Kokanoviću:
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...