Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Turcima je s ovim rosterom i finale brutalan rezultat. Van big 3 vecinom mediokriteti koji su u ove dvije sedmice mahom igrali kosarku zivota. Prekrasno je da nikad nista ne uzmu svakako.
  3. Uzmi Bonga FMVP titulu,FMVP titulu,FMVP titulu...
  4. Da imamo kvalitet, nikad ali nikad ne bi ispali u 1/8 finala od jedne Finske koja je vodila veliki deo meca protiv nas. To je i dalje tesko procesuirati i priznati ali ove godine je nazalost tako. To kakva mi imena imamo nema nikakve veze sa timskim kvalitetom koji smo imali prosle godine recimo. Ovo veceras je drugi nivo kosarke u odnosu na ono sto smo mi prikazali u 6 utakmica.
  5. Ako smem da se nasalim, mnogi stanovnici Nemacke su slavili titulu pre pocetka meca 😁
  6. Potpuno neverovatan lik. Ma bio bih zadovljan maltene da je samo ostao na onoj prvoj sekvenci, kad se "pali mašina" na 13-2 za Turke, pa u roku od minute ide skok Šengunu sa glave, pa vuče kontru i asistencija za trojku, pa opet odbrana, pa kat i koš, pa blokada i onda trojka. Bukvalno sam oživljava ekipu koja je užasno počela meč. A on posle toga još šou, na obe strane terena.
  7. Uvek je lepo videti Atamana razocaranog. Majstore ti najbolji trener hehe.
  8. Pokazali su Nemci da su "u glavi" sjajni kada je "gusto" u najvaznijim utakmicama, kapiten Denis im je to izgleda preneo. Bonga fantastican, svaki sut koji je ubacio je bio jako bitan (da ih "vrati" iz par poseda minusa ili prebaci u "plus") i na kraju ovaj zadnji skok u napadu koji je "dotukao" Tursku.
  9. Ko zeli nek zaprati, najjaci kanal 😊
  10. Onaj faul u napadu koji je dosuđen Vagneru je bezobrazluk na kvadrat. Što se konačnog rezultata tiče.. Em mi milo, em mi drago.
  11. Ovo je mirisalo na pobedu Turaka, ali ko zna Nemce posebno u fudbalu i kosarci on zna da su najopasniji u finisu i da je bilo nereseno sekund do kraja Nemci bi ovo moguce dobili, jednostavno uvek gube na ovom prvenjstvu, ali kada stisnu fino odbranu kada ih krene, oni će i Ameriku razbiti uveren sam. Još ni trenera prvog nisu imali bukvalno i uspeli pobediti Atamana i zaista večeras povredjenog i nestvarnog Osmana, Šenguna i ekipu, čak i Sipahi dao bitnu trojku. Kao zvezdaš čestitam Bongi, on i Šruder su zapravo junaci meča, iako je Šruder delovalo da je tragičar, ali klasa je klasa, bravoo! Wagner je potegao dobro u prvom poluvremenu, Tajs dao sjajnu trojku, mislio sam da su Turci najbolji tim na ovom prvenstvu, medjutim ispostavilo se da je kvalitet, sreća, ali budimo realni i iskustvo na strani Nemaca koji su dugo zajedno. Zanimljivo da je Španija osvojila svetsko i evropsko u nizu, 2019 i 2022.godine i sada Nemci, alal im vera, Nemci bi ladno i na Olimpijadi uzeli medalju, da nije bilo nas haha, mada i sudjenje protiv Francuza bilo horor, Nemci su mogli i Francuze kamenjare dobiti u polufinalu. Wagner je MVP očekivano prvenstva, bio bi Šengun da je Turska uzela zlato.
  12. Ovde imao 5 godina
  13. Čestitke Grobari uze vam igrač zlato na EP...(Nadam se da će vam to biti jedini trofej ove sezone;) )... Btw jedno je čuvati ove Turke, sasvim drugo Jordana Nworu 😉
  14. Verujem da nista nije sitno u vezi njegovog ugovora. Za ostalo verujem ne treba brinuti.
  15. Nemacka skromnost pobedila tursku aroganciju. A i iskreno Nemci nisu naturalizovali ni jednog Amera.
  16. OJ ERGINE DOĐI NAM DO KLUPE, ŠRUDA VAGNER BONGICA DUPE ITD
  17. Bez overreaction-a - Bongic je najbolji all around igrac u univerzumu. A mozda i sire.
  18. Mec resen par minuta pre kraja. Na 5-6 razlike za Tursku,Sengun brza trojka pa Larkin los pas.
  19. Svjetski i europski prvaci i tek ce biti jos bolji.
  20. Jebo Jabarija, Bonga je prava priča!
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...