Jump to content

F1 prognoza 2019


Borko

Recommended Posts

1 hour ago, Romantik said:

1. Lec

2. Vet

3. Luis

4. Max

5. Bot

6. Kimi

7. Per

8. Ric

9. Hulk

10. Alb

 

FL Albon

Je l bi bilo mnogo zeznuto da umesto Luis, Maks i Kimi pisee HAM VER I RAI kao i svi ostali? :classic_biggrin: mozda zvuci glupo, ali kada racunam prognozu, nakon toliko RAI HAM i VERova mozak automatski detektuje ta tri slova kao deo jednog procesa i onda svakog drugog vikenda pogresim kod sabiranja tvojih rezultata, jer mi zaista poremeti proces. Mislim, meni nije problem da gresim :classic_biggrin:, ali mi je glupo da stalno kod tebe gresim, da ne ispadne da to radim namerno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borko said:

Zbog caleta Josa?

 Izmedju ostalog, ali i zbog Mela Gibsona. On je prosto za mene otelotvorenje Mad Maxa i kako ja sad takvog coveka da zovem nekako drugacije!?

Ali ako sto rekoh potrudicu se, kao sto sam izbacio i razmak izmedju treceg i cetvrtog iako mi ni to nije padalo lako jer u mom sisetmu vrednosti razlika izmedju biti treci umesto cetvrti je mnogoooooo veca nego recimo izmedju cetvrtog  i desetog. Treci je zasluzi nagradu, slavu, slikanje, utesni trofej, a cetvrti  nista, samo bodove.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Romantik said:

 Izmedju ostalog, ali i zbog Mela Gibsona. On je prosto za mene otelotvorenje Mad Maxa i kako ja sad takvog coveka da zovem nekako drugacije!?

Ali ako sto rekoh potrudicu se, kao sto sam izbacio i razmak izmedju treceg i cetvrtog iako mi ni to nije padalo lako jer u mom sisetmu vrednosti razlika izmedju biti treci umesto cetvrti je mnogoooooo veca nego recimo izmedju cetvrtog  i desetog. Treci je zasluzi nagradu, slavu, slikanje, utesni trofej, a cetvrti  nista, samo bodove.

Ali ova prognoza je samo drugarsko zezanje na internet forumu.

Link to comment
Share on other sites

  • Borko unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...