Jump to content

F1 prognoza 2019


Borko

Recommended Posts

10 hours ago, Borko said:

Je l bi bilo mnogo zeznuto da umesto Luis, Maks i Kimi pisee HAM VER I RAI kao i svi ostali? :classic_biggrin: mozda zvuci glupo, ali kada racunam prognozu, nakon toliko RAI HAM i VERova mozak automatski detektuje ta tri slova kao deo jednog procesa i onda svakog drugog vikenda pogresim kod sabiranja tvojih rezultata, jer mi zaista poremeti proces. Mislim, meni nije problem da gresim :classic_biggrin:, ali mi je glupo da stalno kod tebe gresim, da ne ispadne da to radim namerno.

 

Posle ove trke kada sam i ja uzeo da prebrojim svima poene da vidim da li je Jurgen dobio čak i bonus zbog Strolla kojeg je stavio na 10. mesto 5 min pre početka trke, shvatio sam da ovo pisanje prognoze zaista jebe u mozak kada se prebrojavaju poeni.

Predlažem da se u pravilnik za sledeću sezonu uvede da se priznaju prognoze samo ako su napisana prva 3 slova prezimena vozača ili celo prezime.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 5_Webber said:

 

Posle ove trke kada sam i ja uzeo da prebrojim svima poene da vidim da li je Jurgen dobio čak i bonus zbog Strolla kojeg je stavio na 10. mesto 5 min pre početka trke, shvatio sam da ovo pisanje prognoze zaista jebe u mozak kada se prebrojavaju poeni.

Predlažem da se u pravilnik za sledeću sezonu uvede da se priznaju prognoze samo ako su napisana prva 3 slova prezimena vozača ili celo prezime.

 

I, jel dobio dodatni bod? 😄

Link to comment
Share on other sites

Dosadnji pobednici vikenda:

 

Australija: Deda Mraz 2.0 (9 bodova)

Bahrein:    5_Webber  (5)

Kina:          alpiner  (9)

Azerbejdzan: nije bilo pobednika

Spanija:    Hertzog (10)

Monako:    Jurgen (8)   

Kanada:      fancy (9)

Francuska:  Metalhead (13)

Austrija: nije bilo pobednika

Britanija:     4_Webber (7)

Nemacka: nije bilo pobednika

Madjarska:  fancy (7)

Belgija:         Jurgen (7)

Link to comment
Share on other sites

  • Borko unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...