Jump to content

F1 prognoza 2019


Borko

Recommended Posts

1 hour ago, Romantik said:

1. Lec

2. Vet

3. Luis

4. Max

5. Bot

6. Kimi

7. Per

8. Ric

9. Hulk

10. Alb

 

FL Albon

Je l bi bilo mnogo zeznuto da umesto Luis, Maks i Kimi pisee HAM VER I RAI kao i svi ostali? :classic_biggrin: mozda zvuci glupo, ali kada racunam prognozu, nakon toliko RAI HAM i VERova mozak automatski detektuje ta tri slova kao deo jednog procesa i onda svakog drugog vikenda pogresim kod sabiranja tvojih rezultata, jer mi zaista poremeti proces. Mislim, meni nije problem da gresim :classic_biggrin:, ali mi je glupo da stalno kod tebe gresim, da ne ispadne da to radim namerno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borko said:

Zbog caleta Josa?

 Izmedju ostalog, ali i zbog Mela Gibsona. On je prosto za mene otelotvorenje Mad Maxa i kako ja sad takvog coveka da zovem nekako drugacije!?

Ali ako sto rekoh potrudicu se, kao sto sam izbacio i razmak izmedju treceg i cetvrtog iako mi ni to nije padalo lako jer u mom sisetmu vrednosti razlika izmedju biti treci umesto cetvrti je mnogoooooo veca nego recimo izmedju cetvrtog  i desetog. Treci je zasluzi nagradu, slavu, slikanje, utesni trofej, a cetvrti  nista, samo bodove.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Romantik said:

 Izmedju ostalog, ali i zbog Mela Gibsona. On je prosto za mene otelotvorenje Mad Maxa i kako ja sad takvog coveka da zovem nekako drugacije!?

Ali ako sto rekoh potrudicu se, kao sto sam izbacio i razmak izmedju treceg i cetvrtog iako mi ni to nije padalo lako jer u mom sisetmu vrednosti razlika izmedju biti treci umesto cetvrti je mnogoooooo veca nego recimo izmedju cetvrtog  i desetog. Treci je zasluzi nagradu, slavu, slikanje, utesni trofej, a cetvrti  nista, samo bodove.

Ali ova prognoza je samo drugarsko zezanje na internet forumu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...