Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

12 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@L' Imperatore vrhunski😀 jesi pratio mozda ove? Malo info-a da das prije petka i mog upoznavanja sa tim timom?

 

Iskreno, samo 2-3 puta možda. I to jednim okom protiv neki azerbajdžanaca u Fiba kupu i par puta u prvenstvu. Onako odokativno, roster mi je izgledao dosta skromno. Tako da mi ova promena trenera izgleda malo neočekivano, jer bi teško rekao da su sa ovim kadrom rezultatski underperformovali. U evropi su beležili dobre rezultate, a u domačem prvenstvu su u zadnjih 5 dobili 3, a ove dve izgubili tesno protiv Bešiktaša i Karsiyake. Obe ekipe u samom vrhu tabele. Ako je neko gledao više, rado bi pročitao zapažanja.

 

Btw, mogao je neko da otvori temu pa da tamo nastavimo sa analizama rostera i mogučim pojačanjima u prelaznom roku 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Iskreno, samo 2-3 puta možda. I to jednim okom protiv neki azerbajdžanaca u Fiba kupu i par puta u prvenstvu. Onako odokativno, roster mi je izgledao dosta skromno. Tako da mi ova promena trenera izgleda malo neočekivano, jer bi teško rekao da su sa ovim kadrom rezultatski underperformovali. U evropi su beležili dobre rezultate, a u domačem prvenstvu su u zadnjih 5 dobili 3, a ove dve izgubili tesno protiv Bešiktaša i Karsiyake. Obe ekipe u samom vrhu tabele. Ako je neko gledao više, rado bi pročitao zapažanja.

 

Btw, mogao je neko da otvori temu pa da tamo nastavimo sa analizama rostera i mogučim pojačanjima u prelaznom roku 😄

Ako trebaju pojacanja Radonji, ima svasta nesto da se pronere u CZ, posebno visokih😀

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj potpis Radonjića za Bahčešehir (Deluje čudno ime, bolje bi zvučalo Šehirbahče a i lakše se izgovaralo) mi je probudio crva u glavi. Ako je stvarno istina da se spajaju sa Bešiktašem i da hoće da igraju evroligu onda sve ukazuje da će Alimpijević biti bivši. Izgleda da su mu ipak zamerili one izjave i da ne funkcioniše sve sjajno i bajno u odnosima sa vlasnicima i pored dobrih rezultata i činjenice da je došao u paketu sa sportskim direktorom...

Link to comment
Share on other sites

Bahčešehir je privatna obrazovna ustanova, fakultet i srednja, vlasnici iz porodice Yucel su preuzeli klub Ačibadem (lanac bolnica, kupili su i Belmedic u Srbiji) nakon drugog neuspešnog pokušaja da se plasira u elitni rang turske košarke. 

 

Početkom Decembra je sin osnivača Bahčešhira, Huseyin Yucel izabran za potpredsednika sportskog društva Bešiktaš pa se tada i pojavila priča o fuziji. Begum Yucel, sada predsednica KK Bahčešehir je rođena sestra Huseyina...

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Duop Rit ima solidnih 8.5p poena na 15minuta u NBA

 

Jonah Bolden 1996

vratio se kosarci posle 2020 godine

batalio je zbog kripto valuta

igra za Sidnej.

 

Sa njim igra je Zvezdin velikii promasaj Adams,

kao i Denzel Valentine.

 

Potencijalno pojacanje vecitih i FMPa

suter Dejan Vasiljevic ima 19p prosek u Adeleidu.

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Taki said:

Vidim Petrušev bez minutaže,da li je povreda ili već smaknut?

Koliko sam uspio da prevedem sa nekog grčkog sajta, Barcokas je odlučio da ne ulazi u igru. 

 

Ne mogu reći da mi je žao, da je ostao u Zvezdi bio bi među najboljim visokim igračima EL. Miško odlučio da uništi karijeru i njemu i Simonoviću, a i nama sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kako se samo Petrušev igrački gledano zeznuo odlaskom u Oly gde ni protiv raspale Albe ne uspeva dobiti niti garbage time minute. baš moraš biti lumen za tako nešto a u Zvezdi ti se otvara mogućnost da si prva 4. sa minimum 20-25 minuta . pa već si to prolazio u EFES-u.

Edited by bodo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bodo said:

kako se samo Petrušev igrački gledano zeznuo odlaskom u Oly gde ni protiv raspale Albe ne uspeva dobiti niti garbage time minute. baš moraš biti lumen za tako nešto a u Zvezdi ti se otvara mogućnost da si prva 4. sa minimum 20-25 minuta . pa već si to prolazio u EFES-u.

Prosto nevjerovatno. Covjek bi nam bio no1 opcija i posle nas bi imao ozb uloge u bilo kojem EL timu pa i tom Oly. 

 

Bas nejasan potez kojim je sebi opet unazadio karijeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bodo said:

kako se samo Petrušev igrački gledano zeznuo odlaskom u Oly gde ni protiv raspale Albe ne uspeva dobiti niti garbage time minute. baš moraš biti lumen za tako nešto a u Zvezdi ti se otvara mogućnost da si prva 4. sa minimum 20-25 minuta . pa već si to prolazio u EFES-u.

 

pa ne znam sta je ocekivao, oly i real su najjaci u evropi na pf-c.

 

mozda ima neku dugorocniji deal, nije ni milutinov igrao ozbiljne minute prve sezone, ako nisam izmislio sad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

pa ne znam sta je ocekivao, oly i real su najjaci u evropi na pf-c.

 

mozda ima neku dugorocniji deal, nije ni milutinov igrao ozbiljne minute prve sezone, ako nisam izmislio sad

gubiti minute u njegovim godinama je strašno. pa nije sve ni u parama mada ne verujem nešto da  bi financijski puno lošije prošao kod nas. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...