Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 hours ago, gggggggg said:

 

https://videorulebook.nba.com/archive/legal-play-player-gets-up-off-the-floor-with-the-ball/

 

izgleda da je u nba dozvoljeno ustati dok u fiba takmicenjima nije.

Nije ista situacija, kao sa klipa. Na klipu je Adams driblao na zemlji, koliko se sećam tako i po FIBA pravilima možeš da ustaneš.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, uini said:

michael qanon porter jako & do samog kraja sveta:

...

 

8 hours ago, Død said:

Maga antivakser. Lijepo. 

 

To ti je tako kad se druziš sa Srbinom 😝

 

Zajebanciju na stranu, gde je govorio protiv vakcina? U ovom citatu gore spomenuo je teoriju zavere ali ništa protiv vakcina. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Moguce je da cemo gledati neki trejd Zeka. Bilo bi steta da trune u tom Cikagu.

 

 

verovatno grešim, međutim, ja nisam stekao dojam igrača koji je jedan od nosioca plej of ekipe. verovatno ga zato bullsi i trejduju (kao i thadeusa) a ne zato što ne može da raširi krila tamo

 

pre će biti da žele da ga uvale knicksima ili nekoj ekipi u sličnoj poziciji

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tesko je povuci kantu od ekipe u PO, plus su ih dosta i povrede pogodile. Broj pobeda koji imaju im je vrh.

 

Ima ol star brojeve, 25 ppg. Da ima jos jednog igraca slicnom sebi, mogao bi se boriti za PO.

 

Niksi ako ga dobiju da pevaju, mada sumnjam ce se Niksi otvoriti, nego ce opet testirati draft.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam ne znam, meni je on definicija empty stats batice. nema smisla za knickse da se otvore ni za dobrog igrača, kao što je npr devin booker a ne za ovog lika koji često izgleda kao da igra za svoj groš (hoću da kažem, ne isplati se knicksima sada da daju bilo šta za bilo koga ko je percipiran kao vredan)

 

na stranu moj ukus ili procena, zašto bi ga bullsi trejdovali ako je toliko dobar?

imaju i markkannena (koji je isto u trade rumosima), imaju wendell carter jra, koji je po meni potencijalno strava igrač u budućnos'

 

nije da nemaju neku mladu osovinicu. plej im fali i još puno toga ali ne bih išao u rat sa lavineom kao glavnim igračem a ako je tačan rumor, ni bullsi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

e jbg sad, lavine truba a wendel stravinski igrac

 

pa lepo sam napisao, to je neki moj lični ukus (kod lavinea dodao i "verovatno grešim")

 

ali iskreno me zanima zašto bi trejdovao go-to baticu ako je toliko dobar a da nije nešto nezadovoljan i traži trejd? cenim da bi vest bila drugačije sročena da je tako

 

a za wendella sam napisao  imaju wendell carter jra, koji je po meni potencijalno strava igrač u budućnos'

"po meni", "potencijalno strava" "u budućnosti (not podgorica)"

 

ne znam koliko više da se ogradim i naglasim da je to neka moja lična projekcija a ne trenutno stanje stvari

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dosta ljudi potcenjuju Zeka, ali on je meni recimo klasa iznad Dzamala koji je dobio maksimalan ugovor na lepe oci.

 

57 TS na 25.5 poena je sjajno. Empty stats je za one koji nisu efikasni, a imaju preko 20 ppg. Zek je jos i jedina ozbiljna napadacka opcija, zaustavis njega , zaustavio si Bulse i pored toga je efikasan.

 

Ne znam, ali ima jos dve godine ugovora, apetiti ce mu vremenom i porasti, procitao sam jedan tvit, ali nisam siguran koliko je pouzdan i istinit, a to da je rekao da je umoran od poraza i da zeli pobedjuje. Cikago nije ni blizu da mu sastavi dobru ekipu, dovoljno je reci da je drugi najbolji igrac ekipe Markanen...

Link to comment
Share on other sites

markanen je možda četvrti najbolji igrač bullsa ali nebitno

 

baš me zanima najiskrenije da vidim koja će ekipa ili ekipe biti zainteresovane za lavinea. moja procena je niko bolji od indijane ili pojma nemam, sakramenta

 

daklem, ništa prva liga contendera a ni druga liga a možda ni treća. opet, moje mišljenje iz fotelje, ke vidime. ja ga ne vidim kao nosioca ozbiljne ekipe. kao nekog 5-6-7 igrača u contenderu, verovatno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lavine je pre sezone najavio da je radio na odbrani i da ce biti mnogo bolji nego ranije. a odigrao je nikada goru sezonu. 

 

ne mogu se bullsi nicemu nadati niti ih nesto preterano dobro oceniti kada ih vodi najgori trener lige.

 

50 minutes ago, Drakaris said:

Tesko je povuci kantu od ekipe u PO

 

malo vise respekta za neke igrace nije na odmet...

 

Fox-Sports-Indiana-Graphic-832x447.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zach je u nekom idealnom scenariju 3-4 igrac ekipe, 6th man najbolje. Dobar je strijelac postao, pogadja u dobrim % trojke iz driblinga, ali za glavnog igraca ekipe ima jako los odnos asistencija i TO, a u odbrani je bijeda gola. Cikagu je svakako veci problem Boylen, stvarno ne znam kako je uspio da prezivi na klupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

to ti svuda ide zajedno

 

Uglavnom, ali ne obavezno. Znam ljude koje veruju u vakcine ali misle da je virus veštački napravljen. Btw, nisam jedan od tih ljudi.

 

Što se tiče MPJ, sada sam video ceo intervju - and I stand corrected, ne veruje u vakcine. Potvrđuje pravilo lol. Mada opet, ima izuzetaka.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

Što se tiče MPJ, sada sam video ceo intervju - and I stand corrected, ne veruje u vakcine. Potvrđuje pravilo lol. Mada opet, ima izuzetaka.

ima sad i izjava melouna da ne moze igracima da zabrani da izjavljuju gluposti i da im namece svoje stavove

sto je tacno jbg, ne moze nba da zabrani ljudima da budu glupi

fransiza mozda moze na to da utice svojom nekom kulturom...bilo prihvacenom ili nametnutom...ali i to ima samo odredjeni domet

ono gde igraci to mogu da osete jesu sponzorski ugovori...nece big bucks da stane iza dokazanog tupana

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...