Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ima i toga ali ima i da svaki odpadak ide LAL ali generalno loše šutersko veče oba tima uz neke iznimke. Mene izluđuje ovo ispadanje lopte iz ruku ničim izazvano 😁 Murray sramotna partija u prve dve četvrtine na obe strane ali drago mi što ipak Nuggetsi ekipno su u igri. Pustiće oni Davisa da da i 50. poena ali ostali će da štekaju,to je valjda plan.

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, YAO said:

Dejvis i Jokic.... koja je to razlika u klasi

 

To je tako pušalno poređenje,niđe veze. Klasika kao i loženje Amera Davis Vs. Jokić. Ali suština nije upšte u tome ... Jokić ni ne igra tako da ide na Vs. Davis da bi planeta upoređivala nego je sve podredio timu i da se ne razigraju ostali. Da se razumemo Davis je monstrum i bolji igrač ali ima ponekad i to malo ali.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, YAO said:

Dejvis i Jokic.... koja je to razlika u klasi

 

 

Ima ukupno 8 postova, od toga su mu polovina negativni komentari o Jokiću.

 

Pa iz aviona se prepoznaju trolovi.

4 minutes ago, BJÖRKman011 said:

 

To je tako pušalno poređenje,niđe veze. Klasika kao i loženje Amera Davis Vs. Jokić. Ali suština nije upšte u tome ... Jokić ni ne igra tako da ide na Vs. Davis da bi planeta upoređivala nego je sve podredio timu i da se ne razigraju ostali. Da se razumemo Davis je monstrum i bolji igrač ali ima ponekad i to malo ali.

 

Da se onako paušalno poredi, Jokic nikad ne bi bio prva petorka.

Link to comment
Share on other sites

@Bojdo

Pa i napisao sam da je AD bolji,tu nema diskusije...

Nikola je samo iskoristio što je Davis lani imao problema sa povredom i sa disciplinovanjem od strane njegovog mu bivšeg kluba tako da ...

Što opet ne umanjuje Jokićev trenutak koji je bio apsolutno zasluženo za prvih 5.

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

Ma RS je RS, ali Nikolin PO od 15 utakmica, kao ruki sa najmladjom ekipom da ima onakve brojke,  samo je jos jedan dokaz da posjeduje kvalitet za prvu petorku, kad je naravno u formi i spreman. Što ove sezone jos nije.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Baš rebus za LAL. Kako i koga zvati a koga nekome nuditi. Teško da će se samo sa Igijem usrećiti (iz današnjeg uzorka klupe) ako su njega već i čekirali. Kada Nuggetsima ovako ide šut ... Milsap natrpava a još te sa klupe unakaze Malik,Grent,Mante Moris,tu bi i sa LBronom lebdio poraz. Večeras su me Harris i Barton oduševili odbranom i sa nekim teškim polaganjima od tablu (ali njen vrh) gde treba pokazati da baš imaš osećaj. Vogel me malo razočarao,slabo je radio varijacije,zone i naravno kao da mu je minutaža svakog igrača laserski određena. Jbte daj vrti,pokušavaj... Do something!

Bilo kako bilo Denver superiška,ovo će im mnogo značiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, BJÖRKman011 said:

Baš rebus za LAL. Kako i koga zvati a koga nekome nuditi. Teško da će se samo sa Igijem usrećiti (iz današnjeg uzorka klupe) ako su njega već i čekirali. Kada Nuggetsima ovako ide šut ... Milsap natrpava a još te sa klupe unakaze Malik,Grent,Mante Moris,tu bi i sa LBronom lebdio poraz. Večeras su me Harris i Barton oduševili odbranom i sa nekim teškim polaganjima od tablu (ali njen vrh) gde treba pokazati da baš imaš osećaj. Vogel me malo razočarao,slabo je radio varijacije,zone i naravno kao da mu je minutaža svakog igrača laserski određena. Jbte daj vrti,pokušavaj... Do something!

Bilo kako bilo Denver superiška,ovo će im mnogo značiti.

Ma Igi je vise zbog odbrane na krilu ali potrebni su poeni sa klupe.

Po meni dovodjenje Bogdana bi bio pun pogodak ali pitanje je dal bi se Sakramento zadovoljio sa paketom oko Kuzme.

Bogdan umije za sebe i za druge da kreira i bio bi vodja 2 postave kad Lebron odmara.

 

Napad i nije bio toliko problem koliko odbrana, nista nisu mogli da odbrane od polovine 3/4, posle one trojke Greena za vodjstvo Lejkersa krenula je serija Denvera i lagano odradjivanje posla u 4/4.

10 minutes ago, realno *w said:

Pročitah komentar - Lejkersi su na samo jednu povredu od prošlogodišnjih Lejkersa. Taman tako.

Ima istine ali koja ekipa ne bi bila osakacena da im se povrijedi najbolji igrac. Milvoki bez Janisa? Hjuston bez Hardena? Mozda Klipani bi mogli najduze da guraju u slucaju povrede Kawhija. Lejkersi najvise zavise od Lebrona i AD, da ostanu zdravi, to se znalo na startu sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

 

Ima istine ali koja ekipa ne bi bila osakacena da im se povrijedi najbolji igrac. Milvoki bez Janisa? Hjuston bez Hardena? Mozda Klipani bi mogli najduze da guraju u slucaju povrede Kawhija. Lejkersi najvise zavise od Lebrona i AD, da ostanu zdravi, to se znalo na startu sezone.

 

nevezano za lakerse, gledao sam ih samo jednom protiv mavsa. mavsi bez luke dobili buckse i 76erse, izgubili u produzetku od majemija i sinoc tesno od raptorsa nakon +20ak

nisam gledao protiv bostona ali i to svega 6 razlike poraz. svaka cast, mogli su uz malo fokusa 4 od 5 da dobiju ali jos je vaznije da igraju jako dobro i bez njega / a otprilike ima taj uticaj na mavse, kao harden i giannis

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

nevezano za lakerse, gledao sam ih samo jednom protiv mavsa. mavsi bez luke dobili buckse i 76erse, izgubili u produzetku od majemija i sinoc tesno od raptorsa nakon +20ak

nisam gledao protiv bostona ali i to svega 6 razlike poraz. svaka cast, mogli su uz malo fokusa 4 od 5 da dobiju ali jos je vaznije da igraju jako dobro i bez njega / a otprilike ima taj uticaj na mavse, kao harden i giannis

To da ali isto tako kontam da je mnogo lakse igrati za Dalas kojima je cilj PO dok u Hjustonu, Milvokiju sve osim finala konferencije je neuspjeh a u slucaju Lejkersa titula. Vise ce se kritikovati igraci Lejkersa kad izgube od Denvera bez Lebrona nego igraci Dalasa usled bilo kojeg poraza bez Luke. Hocu da kazem da mogu rasterecenije da igraju.

To je mac sa dvije ostrice kad igras sa Lebronom. Ingram, Hart, Lonzo su gledani kroz lupu dok su bili u Lejkersima pa i bez Lebrona a sad ko ih spomene? Niko.

Privikli bi se i Lejkersi na neko vrijeme da odsustvuje Lebron ili AD ali o nekoj velikoj borbi na zapadu ne bi bilo ni rijeci, PO puna kapa.

 

Dobra stvar u onoj seriji pobjeda je da mogu da dopuste nekad i vezane poraze a i iz poraza se vise nauci nego iz pobjeda. Previse dobar rezultat imamo s obzirom kako igraju posto se jos traze. Odbrana je popustila a napad i dalje se muci, ogroman broj izgubljenih lopti i los % suta za 3 poena.

Link to comment
Share on other sites

pominjem mavse iskljucivo zato sto osim luke i porzingisa imaju tako, solidne igrace ali daleko od nekih majstora.

opet, bez luke, koji je bog & batina tamo, oni ocigledno i dalje imaju svoju igru, koja je btw jako lepa i efikasna

 

da si pre sozone pitao bilo koju ekipu treba li im brunson, hardaway jr, seth curry, powell - rekli bi verovatno neka hvala

samo kazem da njihova igra ima glavu i rep, iako im nedostaje igrac koji je top 5 po dosadasnjim igrama u ligi, od koga sve pocinje i sve se zavrsava sa njim

 

u tom smislu poredim, posto si pitao kako bi izgledala igra bez hardena ili giannisa

 

naravno da ne poredim ambicije ili pritisak koji imaju lakersi i ostali contenderi u odnosu na dalas, samo kazem da im je igra fantasticna u odnosu na ono sto imaju a cak i rezultati ne trpe previse iako su imali mozda i najtezi raspored u poslednjih 5 kola

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Kad ih vodi Karlajl. Konacno da se ljudi podsjete kakav je to trener.

 

 

pa to je moja poenta. kada hjuston igra lose "harden vuce krseve sam", kada lakersi ne igraju dobro "imaju sve otpad izvan lebrona/davisa"

prvo, neko bira sve te igrače a onda ih trener i uklopi

 

svako malo se iznova iznenadim koliko je malo zaista kvalitetnih trenera u ligi koja okuplja većinu najboljih igrača na svetu i vrti toliku lovu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...