Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

15 minutes ago, Horium said:

Da ne pricamo o tome da se u ovoj izbornoj godini ponovo kandiduje Trump, nakon sto je vec imao jedan izrazito turbulentan mandat, a koji za liberalni deo Amerike predstavlja olicenje svega loseg i regresivnog u njihovoj zemlji.

Nesumnjivo je u partikularnom interesu afro-americke manjine da Trump ne pobedi.

Predsednicki izbori su kozmeticka promena. Prava stvar je na nekim nizim nivoima gde treba da se informisu ko ce zaista doneti promene u zajednici.

Prilicno bi glupo bilo da smatraju da cisto Trampova smena nesto donosi. Pre njega je bio Obama, pa se opet nista nije uradilo za ljude.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Død said:

Predsednicki izbori su kozmeticka promena. Prava stvar je na nekim nizim nivoima gde treba da se informisu ko ce zaista doneti promene u zajednici.

Prilicno bi glupo bilo da smatraju da cisto Trampova smena nesto donosi. Pre njega je bio Obama, pa se opet nista nije uradilo za ljude.

 

Nije ni to bas tacno. Jeste, potcenjuje se koliki znacaj imaju vlasti na state level-u, ali sama cinjenica da je Trump namerno unazadio postignuti nivo zdravstene zastite (tzv. Obamacare) dovoljno govori o tome da nisu u pitanju samo kozmeticke promene.

Link to comment
Share on other sites

Meni je kod Trampare pozitivno to što nije preterano sklon spoljnim intervencijama kao neki prethodnici,ali da sam Amer kapiram da ga ne bih podržavao.

Doneo je mir i prosperitet Siriji nakon sto se povukao. Asad i Putin sada slobodno setaju tamo.

Doneo je i mir u Jemenu prodavajuci naoruzanje kasapinu iz Arabije koji je srusio ceo Jemen.
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, stefan81888 said:

 

Nope
 

 

Danas u 5 po nasem imaju sastanak pa cemo vidjeti dalje korake.

Neki insajderi su pisali da je na sastanku sinoc sve bilo ok dok su tu bili treneri a da je nastalo rasulo nakon sto su oni izasli. Tu je nesto prso Lebron.

Mogu zamisliti Kawhija na tom sastanku😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sprivel said:


Doneo je mir i prosperitet Siriji nakon sto se povukao. Asad i Putin sada slobodno setaju tamo.

Doneo je i mir u Jemenu prodavajuci naoruzanje kasapinu iz Arabije koji je srusio ceo Jemen.

Eh da se nije povukao i da su se nastavili sukobi,bio bi mir i prosperitet sigurno,i još po koja žrtva,ali šta ima veze.

 

A za Jemen si u pravu,ali to nije ni blizu direktnog uticaja kakav je pre bio po svetu.

 

Mislim jebe mi se za Trampa,lik je debil i da sam Amer ne bih glasao za njega,ali smešno je učitavati mu nešto za spoljnu politiku posle prethodnih administracija.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Horium said:

 

Nije ni to bas tacno. Jeste, potcenjuje se koliki znacaj imaju vlasti na state level-u, ali sama cinjenica da je Trump namerno unazadio postignuti nivo zdravstene zastite (tzv. Obamacare) dovoljno govori o tome da nisu u pitanju samo kozmeticke promene.

Prvi se Bajden nije slagao sa univerzalnom zdravstvenom zastitom, da ne pricam o kriticnim izjavama vezanim za afroamerikance, lgbt i ostale ugrozene grupe u Amerikama. A i da ga citiram, rekao je da se nista nece promeniti. 

U sustini, da. Nista se nece promeniti. 

13 minutes ago, Sprivel said:

Dje bese ono istrazivanje da nismo rasisti na Balkanu. 

"Duvaj ga marioneto svetskog poretka"

 

50 lajkova lagano.

 

"Predizborn kampanja masonerije tj demokrata. A ovo je jedna od najvecih marioneta"

 

Solidan posao rade Malagurski i slicni qanon bolesnici sa njihovim Istok Pavlovic video obrazovanjem.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ne bih uopste ovo tako posmatrao

rekao bih da je liga vrlo svesna trenutka u kome se USA nalazi, i reaguje shodno tome

neke kazne, suspenzije i sl. svakako u ovom trenutku nikome ne bi pomogle

To ce doci kasnije kad se smiri situacija

Link to comment
Share on other sites

@dod

 

Bravo, 50 lajkova na nekom portalu, fejsbuku, gde god, su baš validan statistčki podatak.

 

Inače, juče call sa 5 Amerikanaca (ne naših odande), visokoobrazovanih, planulo je za 3 minuta kad se ovo spomenulo. Za kratko vreme su prešli put od osuđivanja kad se desio Bojd, te višegodišnjeg sprdanja sa Trampom, do toga da ovo sad već nazivaju represijom u konta smeru. 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Ma jeste kad su videli da su izduvali ej Voz napisi da nismo mislili ozbiljno.

 

Za sta izduvali?

 

Edit: da prosirim odgovor, nije to izduvali su ako drugi nece, mogu oni i samostalno da bojkotuju.

 

Edit 2: uostalom, i sama mogucnost da 2 tima bojkotuju ceo Bubble je izazvala reakciju.

Edited by stefan81888
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, realno *w said:

Bravo, 50 lajkova na nekom portalu, fejsbuku, gde god, su baš validan statistčki podatak.

Ovo sve laganini mozes da cujes ako izadjes iz kuce i odes gde se skupljaju ljudi. 

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja bih ipak rekao da su srbi vise glupi i zatucani nego sto su izvorni rasisti

Rasisti su glupi i zatucani isto. 

Ne mislim da bi vecina ovih uradila nesto lose, samo je prilicno neprijatno videti.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, stefan81888 said:

 

Za sta izduvali?

 

Edit: da prosirim odgovor, nije to izduvali su ako drugi nece, mogu oni i samostalno da bojkotuju.

 

Edit 2: uostalom, i sama mogucnost da 2 tima bojkotuju ceo Bubble je izazvala reakciju.

 

Nek bojkotuju, njihova stvar, ima ko oce da igra i to ogromna vecina. Meni je ovo OK da se ukaze na probleme odlaganjem utakmica na neki period i da se nakon toga nastavi PO.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...