Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, realno *w said:

 

Sad ukucah FA listu, horor film. Tačno je Milsap najbolje ime tamo 😄

 

Bez šale, Milsap bi bio ok Denveru da ostane, naravno za baš skromne pare, ipak ima 35-36 godina.

Prošli put kada su imali prostora za max ugovor, niko od elitnih igrača nije bilo na FA, i onda je Milsap dobio ugovor kakav jeste.

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Sad ukucah FA listu, horor film. Tačno je Milsap najbolje ime tamo 😄

 

Bez šale, Milsap bi bio ok Denveru da ostane, naravno za baš skromne pare, ipak ima 35-36 godina.

Zato ce Harrell i VanVleet da zabodu brutalne ugovore a moguce da je i Bogi razmisljao da ce se dobro naplatiti usled slabije konkurencije.

E da i Bertrans ce naplatiti ovu sezonu u Wash i odlican njegov potez da ne rozikuje u Orlandu

Derozan, Hayward, Drummond pa i Fournie ce iskoristiti PO jer nece dobiti te pare nigdje a Davis i Ingram bi trebalo da ostanu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AgroLaki said:

Denver sa Marejem a bez Jokica, ne bi bio PO ekipa na Zapadu.

1/1

 

16 minutes ago, AgroLaki said:

Pazi, ja sam SAC fan i voleo bi da omirisu PO, ali pisah malopre sta imaju da traze PHO i MIN koji imaju Bukera, Ajtona, KATa, Diandjela? Jedino da ispadnu Portland, Dalas ili Juta iz PO price. Gde tu onda tek dolazi SAC. 

Dao si ugovore Badiju i Barnsu, treba da das ugovor Foxu i Bogdanu, opravio ih je Vlada lepo, moraju da prodube tenk jos godinu dana minimum...

Ne govorim o ulasku u PO (slažem se da je teško dostižan) nego o borbi u svakom meču pa dokle se dogura. Npr. svidelo mi se što su u jednoj bezizlaznoj situaciji krenuli u bitku i uspeli da naprave 66% pobeda u 20 utakmica. Ako zaista hoće da im napreduje to što imaju od tima, kakvi god bili Fox, Badi, Begli, Bogi, onda moraju da budu ''krvava kolena''.

 

Ili da raspičkaju sve pa ispočetka, jer vidim da im se dobrano čisti kep dogodine, verovatno na to ciljaš. Neće im biti prvi put.

 

Mada, i u tom slučaju bih išao na borbu, da vidim ko zaslužuje da bude zadržan, tj. ko ima srce i sposobnost da podigne svoj plafon.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marvin said:

Kapiram da bi jedan Bejns umesto Plamija dobro legao Denveru, samo je pitanje koliko ce traziti

Pa ne znam koliko bi im legao, Plumdog igra nekada u istoj petorci sa Jokicem, ali i to najvise jer je ok pozadi. Jedino sto je kamenjar. 

Bejns ne bi inace trebalo da bude preskup uprkos dobroj sezoni. 

 

Jedino Ih Horford spasava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stefan81888 said:

Denveru je najbolje da preplati nekog na 1/2 sezone i ceka bolji FA a da jure nekog all starta u trejdu da dodaju Jokicu i Mareju post osu se za njih odlucili kao fransizne igrace.

 

bespotrebno se ubrzalo sve, porter jr a pogotovo bol bol mogu biti taj treći franchise player, ljudi tj klinci su rukiji 

 

Edit ubrzalo u nba, ne u denveru 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

bespotrebno se ubrzalo sve, porter jr a pogotovo bol bol mogu biti taj treći franchise player, ljudi tj klinci su rukiji 

MPJ dolazi na naplatu za dve godine, da li bi na kraju sledeće pristao na neki osrednji ugovor? Nešto ne mislim da bi, jer mislim da sebe baš ceni. Da su mladi, jesu, Jokić 25, Marej 23, MPJ 22, Heris 26. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

 

ja bih bogdana preplatio na dve sezone, tipa, 20x2 bez trejda. knicksi imaju prostora u capu, ne treba im da daju assets 

Niksi ga mogu dobiti samo ako daju 80/4

Just now, Green23 said:

MPJ dolazi na naplatu za dve godine, da li bi na kraju sledeće pristao na neki osrednji ugovor? Nešto ne mislim da bi, jer mislim da sebe baš ceni. Da su mladi, jesu, Jokić 25, Marej 23, MPJ 22, Heris 26. 

Porter ce dobiti maksimalni bez sumnje, ako ne od Denvera, onda od neke druge ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...