Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

 

Bam mi deluje kao savrsen Janis stopper, a i verujem da ce Spo sve to lepo da nacrta. Evo danas ga je Orlando skroz ugasio u 4q, a ubedjen sam da Miami ima vise tijela za to

To stoji mislim da ima Janis bas neki mizeran % kada ga Bam cuva ali za plej off ce trebati jos neko telo. Nece biti sokantno ako napune Bama licnim posto jelte cuva x2 Mvp.

imamo sanse ali mislim da ce malo da  nam fali za izlazak iz te serije. Ali prvo da se resimo indijane drzali egal i bez oladipa gde se ponovo desava raspad u 3/3 i prosipanje dvocifrene prednosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se trpa, onda je smesno. Kada se rilja, onda je ruzno...odlucite se vec jednom sta je dobra kosarka 😁😇

Samo da Rokeci ovaj nivo energije u odbrani odrze ceo mec (tesko).

28 minutes ago, leki bg said:

A sad malo ja @ jedini navijac Roketsa na Balkanu!

 

🙄

 

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Definitivno su se potvrdila predvidjanja o nepostojecoj prednosti Adamsa u ovom duelu.

On u napadu skromno isporucuje, OKC nema prevagu u skoku, a ne moze da isprati nijednu laznu peticu Roketsa u oBrani.

 

Ako se Rasel vrati u 3.tekmi, nece ovo ici u vise od 5.

Link to comment
Share on other sites

Na sta lici SGA, kao neki drugorazdeni EC bek koji je zalutao na utakmicu NBA lige...

 

Adams moze da pravi probleme ako se pametno igra, barem moze da im napuni bekovsku liniju faulovima. Svakako korisnije nego small ball sa Robersonom (koji pod hitno treba da ode u neki USA pio fond).

Link to comment
Share on other sites

Kovington treba da bude glavno oruzje iz pick'n'popa, kako u ovoj seriji , tako i protiv Mekgija i Hauarda. Konacno da ubode nesto, ali mora da podigne bar na 35%+ za 3 da bi Roketsi bili iole konkurentni LALu.

 

I, evo, sad za inat Adams pocinje da biva prednost 😡😡

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije za inat nego su odigrali 4 normalne akcije, sto na Adamsa sto na Gallinaria sa dobrim ulaznim pasom i odmah je problem.

 

Ne mogu da verujem da im je trebalo poluvreme da to shvate, kao da ih je iznenadio Hujston... Ne znam da li do igraca ili strucnog staba ali ozbiljna sramota.

 

Sto je najgore Hjuston ne igra nista, cim ti je Jeff Grin najbolji igrac a Harden ima 4 faula to mirise na problem...

Link to comment
Share on other sites

Hjuston je smrt za ekipe koje igraju motion bball bez nekog superstara koji moze da poentira 1v1 kad god pozeli.

 

To smo videli u poslednje 2 godine protiv Jute koja je inace igrala vrlo lepu kosarku, ali switch odbrana uvek gusi taj motion i do izrazaja mora da dodje individualni kvalitet. Kao kad je recimo Stef utrpao 33 poena u drugom poluvremenu g6 prosle godine. Ne postoji niko u ovoj Oklahomi sposoban za takav performans, ni blizu.

 

Daleko od toga da Oklahoma nema nikakve kretnje, njihova ofanziva je bila bas prijatna za oko. Samo sto to protiv ovakvog Hjustona nikako ne moze da funkcionise.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...