Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Mogu li Klipersi toliko da mu daju ili mislis da ce neko drugi?

PG i Kawhi imaju preko 30 milki a ako se dobro sjecam i Beverli ima dobar ugovor, na 12-13 miliona. Preko 100 miliona im je sigurno zauzeto za sledecu sezonu tako da nemaju prostora osim ako nece debelo da placaju. Trez ce traziti da se debelo naplati to sigurno, nece davati popust. Klipani imaju mozda i najjaci ugovor u Nba u vidu Lua, 8 milki po sezoni, presmijesno. 

Jurice ga Atlanta, mozda i NYK i jos neke ekipe koje imaju dosta prostora u salary capu

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, L0shMi said:

Ode Vlade...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

 

Realno, bilo je i vreme. Previše glupih poteza što oko draftovanja što oko angažovanja igrača. Mada pitanje je koliko je on sam odlučivao u mnogim situacijama. 

 

 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L0shMi said:

Mislim da je povreda Bagley-a bila kap koja je prelila času.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

 

Samo draftovanje Beagly-a umesto Dončića je moralo da prelije čašu. Doduše Divčevi promašaji na draftovima su se samo lepo uklopili u jedan kontinuitet promašaja koje Sacramento ima na draftovima od 2006. do danas.  Kad se samo pogledaju imena igrača koje su mogli da draftuju a nisu... između ostalih tu su Steph Curry, Dame Lillard, Kemba Walker, Klay Thompson, Luka Dončić.... jeza da te uhvati. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

ovo mozes reci za bukvalno svakog gm-a.

 

Šta mogu da kažem za svakog GMa, da pravi promašaje na draftovima? Pa da, svaki GM napravi neki promašaj na draftu, svaka fanšiza napravi promašaj ponekad na draftu, ali ovakvim kontinuitetom promašaja kakav Sacramento ima na draftovima od 2006. retko koja franšiza može da se pohvali. 

Link to comment
Share on other sites

da, pogresno sam razumeo post, my bad.

 

generalno mislim da se previse kenja po divcu. sigurno da nije neki mastermajnd i da je imao lose poteze, ali kada se poredi sa nekim drugim gm-ovima izgleda kao amater. isto tako sam 100% siguran da nije sam donosio neke odluke u fransizi.

uostalom videcemo za 2-3 godine kakve ce poteze vuci novi gm.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Skyglider said:

 

Šta mogu da kažem za svakog GMa, da pravi promašaje na draftovima? Pa da, svaki GM napravi neki promašaj na draftu, svaka fanšiza napravi promašaj ponekad na draftu, ali ovakvim kontinuitetom promašaja kakav Sacramento ima na draftovima od 2006. retko koja franšiza može da se pohvali. 

 

NYK ahem...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

da, pogresno sam razumeo post, my bad.

 

generalno mislim da se previse kenja po divcu. sigurno da nije neki mastermajnd i da je imao lose poteze, ali kada se poredi sa nekim drugim gm-ovima izgleda kao amater. isto tako sam 100% siguran da nije sam donosio neke odluke u fransizi.

uostalom videcemo za 2-3 godine kakve ce poteze vuci novi gm.

 

I ja sam siguran da sam nije donosio mnoge odluke, zato sam i napomenuo to u mom prvom postu na ovu temu.

 

7 minutes ago, Radalek said:

 

NYK ahem...

 

Uporedio sam izbor NYK u istom vremenskom periodu, dakle od 2006. do danas, ni približno takva imena propuštena da se draftuju kao u slučaju Kingsa. 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Samo draftovanje Beagly-a umesto Dončića je moralo da prelije čašu. Doduše Divčevi promašaji na draftovima su se samo lepo uklopili u jedan kontinuitet promašaja koje Sacramento ima na draftovima od 2006. do danas.  Kad se samo pogledaju imena igrača koje su mogli da draftuju a nisu... između ostalih tu su Steph Curry, Dame Lillard, Kemba Walker, Klay Thompson, Luka Dončić.... jeza da te uhvati. 
Od toga je Vlade mogao da drafta samo Doncica. Ne znamo sta je bilo u susretu sa Lukom i stavio im je on rekao kad su dolazili u Madrid. Ono što je sjeb je što nisu unovcili taj pik i onda uzeli MB kasnijim pikom.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L0shMi said:

Od toga je Vlade mogao da drafta samo Doncica. Ne znamo sta je bilo u susretu sa Lukom i stavio im je on rekao kad su dolazili u Madrid. Ono što je sjeb je što nisu unovcili taj pik i onda uzeli MB kasnijim pikom.
 

 

Pa da, zato sam i napisao da su se njegovi promašaji na draftovima uklopili u kontinuitet promašaja Kingsa, pre svega ovaj sa Dončićem... mada bilo ih je tu još, kao ono draftovanje Papagiannisa, itd. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

 

izuini, sta nyk. ahem. ?

 

knicksi draftuju uglavnom solidno. niti sjajno, niti nesto mase.

 

bas bih voleo da cujem koga su promasili - mitchella, sga, i mpjra - igrace koje je ceo lottery draft omasio

 

Mozda sam malo preterao isticuci Knickse u prvi plan, poenta je da nisu samo Kingsi imali gomilu promasaja od 2006 godine do danas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radalek said:

 

Mozda sam malo preterao isticuci Knickse u prvi plan, poenta je da nisu samo Kingsi imali gomilu promasaja od 2006 godine do danas.

 

ma to je jasno kao dan, samo me zanima koji su to veliki fejlovi knicksa. 

mpjr je krio svoje medicinske rezultate i omasen je od svih + 2x od jerry westa. SGA je sa druge strane kiks pola lige, kao i mitchell

 

birali su porzingisa sa pozicije 4 koje je verovatno in hindight drugi igrac tog drafta nakon townsa

barrett sa pozicije tri nako ziona i moranta je najbolji izbor i tako dalje

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...