Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 8/26/2022 at 8:48 PM, MrTripleDouble said:

Kakav je ovo biznis bio i kod nas u drugoj polovini devedesetih i pocetkom dvehiljaditih... Burazer i ja ostavili brat bratu  jednu garsonjeru u igraonici. :lol_2:  Arkade, soni kec, sega, kasnije i pc...

 

Ovaj podatak je sam po sebi fascinantan.

aHaJ4y3.png

 

Da se dodaju i fliperi za nas pinbal ovisnike. Ponajbolji koje sam igrao, Doctor who, Twilight zone, Lethal Weapon, GnR...

 

Od arkada, Cadillac and dinosaurs popularni Mustafa, Mortal kombat, Shinobi, onaj basket 3x3 gde uvek biras Tajvan i ono pucanje na balone zaboravih kako se zove. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

 

Da se dodaju i fliperi za nas pinbal ovisnike. Ponajbolji koje sam igrao, Doctor who, Twilight zone, Lethal Weapon, GnR...

 

Od arkada, Cadillac and dinosaurs popularni Mustafa, Mortal kombat, Shinobi, onaj basket 3x3 gde uvek biras Tajvan i ono pucanje na balone zaboravih kako se zove. 

Pored legendarnog MK koji je verovatno najigranija arkada ikada, kod mene su neizostavni bili komadnosi. Ne mogu da se setim kako se tacno zvala igra(nije Commando), a moglo je da se igra single player ili dvojica. Crveni i plavi komandosi su bili. 

 

Najbolji fliper koji sam igrao je Space Jam.  Koja je to pervezija od flipera...

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2022 at 1:47 PM, uini said:

 

samo odgovaram na ono sto nudis [dancing, walking, black..]

 


Ti si, za batine!

 

 

 

I, tyo nije prvi put... Izbaci mi neke Galvanajze... Al' ja necu toooo, sad. Mozda malo kasnije!

Edited by uncletima
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

Da nije Contra?

 

spacer.png

Nije, bila je nesto bolja grafika od ovoga. Neprijatelji su izlazili odozgo, imala je i misija sa podmornicom koja izronjava iz vode. :classic_smile: 

 

Nikako ne mogu da je nadjem u google-u, kao da nije ni postojala. :lol_2: Pitacu drugara kako se zove ako se on seca, bas smo skoro pricali o njoj. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...