Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 minutes ago, MrTripleDouble said:

 

Hahaha, pa ovo prosto deluje neverovatno.  Navodno su mu samo rekli da hrana ne valja. :lol_2:

 

Ima dole jos videa u komentarima

 

Njemu je oduzeta dozvola za rad pre dve godine zbog nedoličnog ponašanja prema gostima.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Posle je ove ljude ugostio i ministar turizma

 

 

Realno.  Albanija pokušava da se predstavi kao neka Turists Welcome zemlja, a ima zavraćenijeg  naroda od našeg...  I kad sam bio dole svi, ali svi, od slučajnog prolaznika, preko konobara do pandura koji me je uhvatio kako na crveno prolazim i graničara/carinika  koji su me puštali u/iz Albanije  su bili jebeno preljubazni da mi je bilo neprijatno JBTE!!!!

Ja prodjem na crevno, na nekom bulevaru u sred Tirane, pandur koji ne govori Engleski nadje kolegu koji isti priča, da mi objasni kakav sam prekršaj napravio i da me uputi u pravom pravcu jer sam se izgubio... pa još zatvaraju Bulevar (Revolucije/Kralja Aleksandra) za saobraćaj da bi se ja veseli Srbo polukružno okrenuo i nastavio putešestvije ka Skadru. Ništa dozvola, ništa kazna ništa mito i korupcija, nego: Vozite pažljivo i dodjite nam opet prvom prilikom.  Oću brate nema problema.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Død said:

Ljudi kazu da treba uzivati u zivotu. Da zivot ima sta da ponudi i da svakog trenutka moze da nas iznenadi necim lepim. Ali kako zeljno iscekivati sutrasnjicu kad mi zivot jebeno servira ovo i masakrira jedinu stvar koju volim?

20190821_143507.thumb.jpg.1f76f0d52adc0e521a2f20581388d0f3.jpg

 

Ovo si grejao euro-krem u mikrotalasnoj da bi mogao posle da umačeš štapiće u isti 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Død said:

Kesten pire se istopio u kesi.:classic_sad:

 

A brate... ništa, aj sad ovajvmoj recepat, al nikako u mikrotalasnoj, nego u vrućoj vodi, malo manga pre toga i onda kažeš:

 

Kesten pire, kojiće mi qrac kesten pire u životu....

 

 

 

(Ovo izvonog vica sa papagajem i narkomanom.)

Link to comment
Share on other sites

Sta god od jela i pica da uzmem u prodavnici po ovakvom vremenu, gledam da doletim do kuce i stavim u frizider (desilo se da mi se otopi samo kada sretnem nekog u gradu).

Sto se tice kesten pirea, nemam nista protiv, ali leta gospodnjeg 2019, tesko da moze da vazi kao neka poslastica, toliko boljih dezerta ima, ( i od preradjenih stvari i od domacih). A kad sam vec kod toga, zbog tolikih raznih slatkisa po marketima, neki tradicionalni dezerti su mi ispali iz upotrebe i ono malo sto sam ih jeo. Logika ovde (bar kod mene) je da, ma kako slatkisi bili nezdravi, do savrsenstva dovedeni ukusi cine neke domace djakonije suvisnim, osim ono kad sam gost na selu ili tako neke prilike.

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Død said:

Ljudi kazu da treba uzivati u zivotu. Da zivot ima sta da ponudi i da svakog trenutka moze da nas iznenadi necim lepim. Ali kako zeljno iscekivati sutrasnjicu kad mi zivot jebeno servira ovo i masakrira jedinu stvar koju volim?

20190821_143507.thumb.jpg.1f76f0d52adc0e521a2f20581388d0f3.jpg

 

 

skrolovao sam lagano odozgo, vidim uzivanje u zivotu, kasika, na trenutak pomislim mladi darker Zumbul je napokon odlucio ode do kraja i brejkuje tru di adr sajd :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...