Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

14 minutes ago, Ne sam Safete said:

@Tamburinjo

ukrao bez imalo srama 

 

edit: ja od tebe

 

pa i on je "ukrao" od nekoga 

12 minutes ago, MilošVB said:

Prvi put u životu se ne sviđam devojci koja se meni sviđa.Ne znamo se dobro,ali prvi put da nema fizičke privlačnosti između mene i te druge osobe.

 

Da li je sve izgubljeno i šta da radim?

 

sve je kako treba, karma & pravda funkcionišu. 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Za ovu tehno tuc tuc industrija trejnspoting @uini @Sprivel @djole  ekipu (mada i za ostale, pesma je odlicna )

 

 

 

edit:  ste gledali mozda ceo film? 

kad vec spomenuh film... ovo je neka alternativno avangardna adaptacija price o Kasperu Hauseru, al da ne davim o tome, hocu da se dotaknem Vinsenta Gala

koji ovde igra DJ kauboja. Ne znam koliko ga filmofili znaju, jedan jako autentican lik, potpuni ludak koga mozda znate po ulozi u Kustinom Arizona Drimu 

ili po tome sto izgleda kao davno izgubljeni blizanac Hoakima (Zoakima kako se vec pise) Finiksa iz Dzokera...

 

Image result for vinsent galo dzoni dep

 

 

i vece koje se sigurno nije zavrsilo bez hapsenja barem jednog od uslikanih

 

Image result for vinsent galo dzoni dep

 

 

i jedan intervju od doticnog

 

https://www.dazeddigital.com/artsandculture/article/37329/1/vincent-gallo-1997-interview-buffalo-66

Edited by Tamburinjo
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Tamburinjo

 

kako ovo meni izgleda: 

kao da ti ja pustim neku metalika tjunu u interpretaciji za dokumentarni film o kulturološkom značaju i besmislu metalika u životu čoveka danas & juče.

 

mislim, sve je kul, možemo da hedbengujemo 5minuta ali nije to suština (iako može biti esencijalno za dokumentarac)

 

aka, morao bih da pogledam dokumentarac ali je ova tjuna kao da sam je ja projektovao 1997me ( :

inače. mislim da se producenti elektronske muzike a i neki eminentni didžejevi nipodaštavaju prosto zato što je poriv prosečnog konzumenta, prosečan.

 

ja bih uvek mogao tim nivelisanjem da povežem najveće rnr tjune sa drogom, alkoholom, kurvama i očišćenim bazenom za seks

ali verovatno nije u tome poenta svih tih pesama u trenutku nastajanja, iako pašu seksu, drogama, piću ili bazenu.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

@uini

 

'bes mi sve ako sam te ista razumeo  :lol_2:

 

Film nije dokumentarac nego neki avangardni italijanski tres... bukvalno sam samo postovao pesmu

koja je orginalan soundtrack, dodao par recenica o Vinsentu Galu, i spomenuo vas par koji slusate tu vrstu muzike reko mozda vam se svidi. 

Ne znam ko te iznervirao bukvalno nikakva krajnja namera sa moje strane, iskreno ne znam kakve veze ima RNR ili droge pice bazeni :-) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

@uini

 

'bes mi sve ako sam te ista razumeo  :lol_2:

 

Film nije dokumentarac nego neki avangardni italijanski tres... bukvalno sam samo postovao pesmu

koja je orginalan soundtrack, dodao par recenica o Vinsentu Galu, i spomenuo vas par koji slusate tu vrstu muzike reko mozda vam se svidi. 

Ne znam ko te iznervirao bukvalno nikakva krajnja namera sa moje strane, iskreno ne znam kakve veze ima RNR ili droge pice bazeni :-) 

 

niko me nije iznervirao, ponajmanje ti, zbog tebe volim da se pobijem ovde oko mjuze. tjuna koju si posadio je neki movie koncept, nije prava pjesma (:

1 hour ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, djole said:

 

Vitaličenje at it's finest

 

toeto. 

Link to comment
Share on other sites

@svi ljudi koji su zivi ovde

 

Zna li neko mesto neko u Begeu gde mogu da nabavim ketridze za Nintendo 64? Ili makar adapter za dzojstik za komp? Ili everdrive64 da nakrljam hackove Marija unutra. 

Moye i neki buvljak, radnja, onlajn nesto sto ne kosta 3 bubrega.😕

 

Navukao sam se, ima da dovucem konzolu od kuce i da picim pa da me jos vise ne bude.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tamburinjo said:

hocu da se dotaknem Vinsenta Gala

koji ovde igra DJ kauboja. Ne znam koliko ga filmofili znaju, jedan jako autentican lik, potpuni ludak koga mozda znate po ulozi u Kustinom Arizona Drimu 

ili po tome sto izgleda kao davno izgubljeni blizanac Hoakima (Zoakima kako se vec pise) Finiksa iz Dzokera...

 

Gledao sam Buffalo 66 nekoliko puta, i mogu da preporučim svima kao jako pitak i easy-going film, a opet tako unikatan i nezaboravan. Mislim da je on i režirao i glumio u tom filmu, uz neodoljivu Kristinu Riči.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Død said:

@svi ljudi koji su zivi ovde

 

Zna li neko mesto neko u Begeu gde mogu da nabavim ketridze za Nintendo 64? Ili makar adapter za dzojstik za komp? Ili everdrive64 da nakrljam hackove Marija unutra. 

Moye i neki buvljak, radnja, onlajn nesto sto ne kosta 3 bubrega.😕

 

Navukao sam se, ima da dovucem konzolu od kuce i da picim pa da me jos vise ne bude.

 

 Nije mi jasno na koju foru jedan lik prodaje za 2000 preko kupujem/prodajem. Na limundu jedan prodaje za 110 dinara+troskovi dostave sto ce te opet izaci manje od 500 dinara. To vidim funkcionise po principu ponuda, pa valjda lik bira kome ce prodati. Napravi tamo nalog, pa mi javi kako ide. Nije jos zavrseno i mozes da se prijavis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...