Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Taksisti su danas na ulici ostali do 15 časova, sutra se protest nastavlja istim tempom.

– Ove nedelje će biti ovako, sledeće nedelje ćemo blokirati grad u špicu. One tamo nedelje ćemo se umesto na četiri okupljati na osam punktova, treće nedelje uključićemo i porodice, a one četvrte nedelje protestovaćemo i ujutru i popodne – napominje Aleksandar Bijelić.

 

 

Kako su oni dobro organizovani, kao mafija rekli bi zlobnici. Evo ceo grad da izadje da podrzi vas najvece kriminalce na svetu u vasim kretenskim zahtevima, treba narod da izadje i polupa vam sva vozila kad paralisete saobracaj, pa tako vam polupa u spicu. One tamo nedelje na osam punktova, a onda krenu vozace da biju ujutru i popodne. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Svakodnevno prelazim kolima nekih 40-50km...i svakodnevno bar 3 puta izbegnem da me unakazi neki taksista svojom suludom i bahatom vožnjom.
Plus bonus na Taxi mafiju su i kamikaze vozači belih kombija...

Iako me lično ne pogađa divljanje te mafije (relacije koje vozim ili ne mogu da blokiraju ili bi ostali bez auta ako bi pokušali) želim im bolnu smrt... turboa, interkulera, korpe, lamele, druk lagera i zamajca + začepljene dizne onima sa dizelima... Varnice u rezervoaru onima koji voze na plin, a ostaloj trojici :wicked: sa benzincima spontano samozapaljenje dovoda za gorivo. [emoji2937][emoji2937][emoji2937]







Sent from my SM-N950F using...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Jedino što Beograđani mogu da urade je da prestanu da koriste njihove usluge, što ću ja i da uradim.

 

Da li postoji ikakav zakonski osnov da se pošalje žandarmerija da raščisti put kad ga ovi blokiraju?

 

Ja na primer po tom osnovu bojkotujem Imlek since 2005.  Kad su napravili onu neku veštačku krizu s mlekom. Od tad samo ne imlek.

A nema osnova da se pošalje žandarmerije jer po rečima Vojislava dr Koštunice oni ljudi izražavaju revolt i štrajk kao Lekai ili železničari... 


Naravno da postoji osnov da ih žandarmerija rastera, a mogu i prefidno i jajarski da ih slikaju kao kad su rasturali blokade za gorivo, pa da pišu prekršajne prijave...  ali ne...

Link to comment
Share on other sites

Ništa pefridno, ništa jajarski, nego direktno. Bager, buldožer i udri. Jebem im majku da im jebem. Pink taksi ima 1500 članova. Mesečna članarina udruženju je 7600 dinara. Cirka 100k evra mesečno imaju od članarina. Godišnje preko milion evra. A od usluga imaju korišćenje frekvencije koju udruženje koristi. Troškovi udruženja mizerni, frekvencija, par zaposlenih u kol centru i to je to. Tako da kapiram da od tih 100k mesečno dobar deo ide na namirenje ovih što bi trebalo da istearju bagere, buldožere i žandarmeriju.

 

100k jedno udruženje, doduše jedno od 3 najveća. Sabereš i ostale i vidiš koja je to lova u pitanju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

100k jedno udruženje, doduše jedno od 3 najveća. Sabereš i ostale i vidiš koja je to lova u pitanju.

 

ne moraš da budeš genije, samo skontaš da za iste pare  na aerodrom ideš iz Kragujevca i sa Mirijeva :s_d:

 

 

 

A što bi neko isteravao bagere, kad se bune neki temo NMX sa vox92 foruma i neki Tamburinjo Fenderovski koji ne može sa sezonskom da udje na utakmice KK CZV...  ostalima je očigledno do yaya.

Edited by Stondisha
typo
Link to comment
Share on other sites

Bio mi skoro kolega Poljak. Ja mu kažem, kad izađeš na aerodromu, uzmi vaučer, do hotela (Novi Beograd) ti je 1400 dinara. Važi, super. Uzme vaučer na aerodromu, plati 1400.

 

Onda ostavi stvari u hotelu, uzme taksi ispred hotela da dođe do firme (bukvalno 5 minuta vožnje, isto Novi Beograd). 1500 dinara PO TAKSIMETRU. I uredno mu dao račun. Kaže kolega, pa delovalo mi je skupo ali ima račun, ima pečat, sve je tu :frusty:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Bio mi skoro kolega Poljak. Ja mu kažem, kad izađeš na aerodromu, uzmi vaučer, do hotela (Novi Beograd) ti je 1400 dinara. Važi, super. Uzme vaučer na aerodromu, plati 1400.

 

Onda ostavi stvari u hotelu, uzme taksi ispred hotela da dođe do firme (bukvalno 5 minuta vožnje, isto Novi Beograd). 1500 dinara PO TAKSIMETRU. I uredno mu dao račun. Kaže kolega, pa delovalo mi je skupo ali ima račun, ima pečat, sve je tu :frusty:

 

naravno, a pri tome treba imati u vidu da su Taksisti obveznici zakona o fiskalnim kasama za razliku od advokata ili stomatologa...  i tu se svaka priča o svemu završava.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yi Sun Shin said:

 

Da li postoji ikakav zakonski osnov da se pošalje žandarmerija da raščisti put kad ga ovi blokiraju?

 

Pisao sam da sa posle njihovog prethodnog protesta bio u policiji gde su mi stvarno ljubazno odgoivorili na sva moja pitanja, i rekli da oni nemaju dozvolu da blokiraju grad, 

da nisu najavili strajk, da im to niko nije odobrio i da bi bilo ko od nas kada bi izasao i blokirao saobracaj bez prethodne najave bio istog trenutka pomeren i sa napisanom prijavom. 

Na moje pitanje zasto se onda oni ne sklone (bagerom il cime god) covek slegne ramenima i kaze znas dobro sto. 

 

 

Ovaj grad i ovi gradjani pate i muku muce sa jebenom vojnim paradama, gej paradama, rolerijadama, maratonima, trkama na stiklama, taksistima... zar je toliki problem sve to premestiti u tri pizde materine a moze i pored SIV-a pa nek se desava sta hoce? 

 

 

A konkretno za ove lopove od taksista... kaze onaj njihov master lopov, nismo mi protiv CarGo mi smo protiv potkradanja drzave jer mi radimo posteno a oni kradu ne placaju porez. Sve ti jebem... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo gde ce danas lopovi da blokiraju, kazu od 13h, mada ce to sve ranije da krene i kasnije se zavrsi kao i svaki put. Ako ima neko skupljanje gradjanja sa pajserima koji krce put direktno kroz ovu mafiju da mi se javi obavezno. 

 

 

 

* Hala „Aleksandar Nikolić“ (Palilula): Čarli Čaplina - Jaše Prodanovića – Takovska – ugao Trga Nikole Pašića i Vlajkovićeve.

 

* Kumodraška (Voždovac): Bulevar Peka Dapčevića – Autokomanda - Bulevar oslobođenja - Trg Slavija – ugao Nemanjine i Balkanske;

* Blok 70 (Novi Beograd): Oml. brigada – Bul. Mihajla Pupina - Brankov most – Prizrenska – Terazije - Trg Nikole Pašića – ugao Kneza Miloša i Nemanjine;

* Obrenovački put (Čukarica): Obrenovački put – Radnička - Bulevar vojvode Mišića - Mostarska petlja – ugao Kneza Miloša i Bulevara kralja Aleksandra.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroUrban said:

Ako zabrane CarGo onda da se organizujemo na proteste. Svakako bi to izvelo vise ljudi nego ovi sadasnji protesti. 😄 

 

NEMA SVESTI DA SE SUTRA MOŽE DESITI  da zabrane Agrourban DOO ili Stondisha DOO samo zato što se meša mafiji u posao...  ćuti nek zabrane Car Go... bitno je da se ne zarati... i himna da svira.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...