Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

27 minutes ago, Maharaja said:

ma nije to protiv tebe, nego da naglasim da je zabranjen.

 

I cela ta svinjarija sa zabranom festivala je loša pre svega za Srbiju i može da ide na temu gde se bavi samo Srbijom. Radikalština at its best i još jedan korak u razaranju srpskog društva i bilo čega što ne ide u radikalski narativ.

Vidiš da se nečije zabrane čak i hvale a tip se naziva modernim čerčilom, što se mene tiče ko god nešto zabranjuje to radi iz straha od nečega ili bi da nešto sakrije a oni koji selektuju te informacike su samo deo botova pojedinih balkanskih diktatora

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Vidiš da se nečije zabrane čak i hvale a tip se naziva modernim čerčilom, što se mene tiče ko god nešto zabranjuje to radi iz straha od nečega ili bi da nešto sakrije a oni koji selektuju te informacike su samo deo botova pojedinih balkanskih diktatora

Istina. Ima cela kohorta botova i polubotova koja žmuri na sve što dolazi iz Prištine. Neki od njih su na tome napravili međunarodne karijere pa moraju, a neki drugi prosto ne umeju bolje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

 

da pogađamo koji će biti danas razlog za hapšenje nekog Srbina

 

 

"Kosovski institut za ratne zločine" uveliko priprema tužbu za genocid protiv Srbije. Odštetni zahtev iznosi preko 100 milijardi evra. Računaju da će im u procesu pomoći, najpre Nemačka. Zato im je bitan svaki Srbin koji se uhapsi. Nikad se ne zna šta može da izadje na videlo. Prikupljaju gradju sa svih sudjenja, a zato i traže ove svoje Srbije, koji su na odsluženju kazne. Institut u konačnom broju treba da broji oko 75 ljudi i svi su veoma "potkovani" u poslu za koje ih plaćaju. Navikli su ceo život da ih izdržava, onda Jugoslavija, a sada sa ovih 100 mil € indirektno i Srbija. Jedina efikasna mera bi bila kontra-tužba Srbije, a materijala ima u poslednjih 50 godina. Medjutim, Žvalavi juri EXPO, Rio Tinto, mesta gde može da se ugradi, mada ko zna, možda se i dogovori sa "Balkanskim Ćerčilom". Na kraju će da se ogrne zastavom, a mi ćemo da otvorimo novčanike. Od borbe naših pravnika, protiv tužbe, nema ništa, to je unapred izgubljena bitka, jer medjunarodno pravo ne postoji, već više od 25 godina...postoje pravila koja ne donosimo mi.

Link to comment
Share on other sites

Kako je krenuo da hapsi mali enver eto sam počeo da brinem da me ne uhiti na Merdaru kad budem išao dole. Može da me optuži za zločin kad sam odvalio igrača Dečana albanske nacionalnosti i dobio crveni, još ako njih par posvedoči da sam i njih hteo da udarim eto robije. Valjda za sudiju na utakmici u Vučitrnu neće da podiže optužnicu, taj je bio Srbin iz Kline. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

https://kossev.info/kp-uhapsen-srbin-na-brnjaku-na-osnovu-nalog-u-vezi-sa-slucajem-droge/

 

da pogađamo koji će biti danas razlog za hapšenje nekog Srbina

nosi loše naočare

nije se obrijao

ima nalepnicu(srb) na kolima

našli mu dve plazme u gepeku

 

A mozda je u pitanju i nalog u vezi sa slucajem koji istrazuje direkcija za narkotike.

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

To je bilo juče, ja pitao koji je razlog kad danas uhapse nekog Srbina. 

Onaj juče, pušten da se brani sa slobode, imao je malo trave kod sebe pre 20 godina, 2004.

 

Danas je Šljivica Pačić uzvratio

https://kossev.info/dacic-uhapsen-osumnjiceni-za-ratne-zlocine-kosovo-online-najnovije-vesti/

 

još ga nisu tražili nazad...

Link to comment
Share on other sites

Tih sto milijardi ih eno u dvorištima, garažama, na parkinzima oko zgrada, u kanalizaciji, na smetlištima, u Grčkoj i tako to. A "mali Enver" i "balkanski Čerčil" da nije, do sada bi nedavači već izazvali minimum jedan rat i novu izolaciju, a možda i više komada.

 

Plus bi napravili tamo izvor stalne nestabilnosto u regionu, jer je očigledno da nemaju nameru da se u okruženje integrišu, nego da stalno po njemu rovare. Znači, treba se zahvaliti "malom Enveru" što taj region izbavljuje od zla i čuva od lukavago koji stoluje u Beogradu.

 

Može da se počne ovako: "mali Envere naš, koji si na Kosovu, neka bude volja tvoja, neka bude zemlja tvoja kako si je zamislio, i ne uvedi nas u iskušenje da i dalje svetimo ognjišta, no izbavi nas od zloga".

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Patrik Hoksteter said:

Tih sto milijardi ih eno u dvorištima, garažama, na parkinzima oko zgrada, u kanalizaciji, na smetlištima, u Grčkoj i tako to. A "mali Enver" i "balkanski Čerčil" da nije, do sada bi nedavači već izazvali minimum jedan rat i novu izolaciju, a možda i više komada.

 

Plus bi napravili tamo izvor stalne nestabilnosto u regionu, jer je očigledno da nemaju nameru da se u okruženje integrišu, nego da stalno po njemu rovare. Znači, treba se zahvaliti "malom Enveru" što taj region izbavljuje od zla i čuva od lukavago koji stoluje u Beogradu.

 

Može da se počne ovako: "mali Envere naš, koji si na Kosovu, neka bude volja tvoja, neka bude zemlja tvoja kako si je zamislio, i ne uvedi nas u iskušenje da i dalje svetimo ognjišta, no izbavi nas od zloga".

 

U cilju postizanja trajnog mira, daćemo im i Vlasotince. Zaboravićemo sve što se dešavalo na Kosovu i još pride dati 100 miliona za detoksikaciju otvrovanih jednonacionalnim otvorom, ukinućemo crkve i popove, nije nam prvi put.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Constantin said:

Ma pusti bre, takve je eno deez lepo nazvao. Kopali bi litijum u tudjem dvorištu, zblanuti su "nedavačima", jer oni su civilizovani davači svačije guzice, osim svoje, dobrovoljni davaoci tudje krvi. 

ima ona priča gde neki seljak iz centralne Srbije kad ga pitaju o Kosovu kaže" ma to im treba predati, šta je to ni nekih 12% teritorije Srbije" pita ga onda neko "što se tužiš sa bratom" a on odgovara " ušao mi sa ogradom ceo metar preko međe, ima da ga tužim do sudnjega dana, to je moje bre " 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

ima ona priča gde neki seljak iz centralne Srbije kad ga pitaju o Kosovu kaže" ma to im treba predati, šta je to ni nekih 12% teritorije Srbije" pita ga onda neko "što se tužiš sa bratom" a on odgovara " ušao mi sa ogradom ceo metar preko međe, ima da ga tužim do sudnjega dana, to je moje bre " 

To je priča iz mog sela, pisao sam je ovde. Mirko i Radivoje..

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, to je razumno ponašanje - čovek seljak i kao takav vezan za zemlju i nekretnine, nije tu njivu napustio, nego je ostao na njoj, i sad se samo sa bratom dogovaraju oko međe. Ono što nije razumno je kad neki koji decenijama nemaju nikakve veze sa zemljom, pa bi trebalo da su izgubili The Koren i postali građani, koje za zemlju baš zabole, ne žele da se presele na ta mesta koja navodno brane, nego sa bezbedne udaljenosti alaliču, i huškaju ove koji su tamo da se i oni bune, umesto da savetuju ljudima koji su ostali na njivama da se integrišu u okruženje. Zar nisu videli da na veličanstvenom vašaru, ili saboru, kako su to zvali, nije bilo predstavnika iz Hrvatske. Integisali se ljudi u okruženje, ne zanima ih više da prave sabore, i da se opiru poretku, i zato niko ne govori o nekakvom "malom Paveliću".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...