Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

51 minutes ago, ras kass said:

Nema zaledjinu nego zna da je politicki mrtav ako popusti. Kad pored tebe Vucic izgleda kao good guy... 

 

Ako mu je do tablica ??? Vučić se obavezao da neće izdavati nove tablce, i da neće produžavati stare. To znači, najdalje za godinu dana, od danas, i ako je poslednja nova izdata tablica danas, te bi tablice nestale. Tablice su izgovor, kao i Vučiću, koji hoće sve potpisane sporazume da "pritisne" da budu realizovani. "Kupus gleda, meso vadi"...jednim okom baca pogled na 1244.....

Link to comment
Share on other sites

Ma kao sto sam pisao pre neki dan, Kurti se zaigrao, sad nema izlaz.

 

Mozda nije nameravao da bude politikant, ali je to ispao, i to los.

 

On ako popusti gubi izbore. Jedina ideja mu je da proba da ide glavom kroz zid, pa kad Ameri lupe rampu da proba da predstavi kao da je dobio nesto.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Kad je Kurti na ivici provalije tu je bac AV da priskoči i reši problem. Ako posle vladavine ovog bolesnika ostane i pedalj zemlje Srbije to će biti veliko čudo.

Hm....mislim da nisu baš toliko dobri pajtaši.

8 minutes ago, McLeod said:

Ma kao sto sam pisao pre neki dan, Kurti se zaigrao, sad nema izlaz.

 

Mozda nije nameravao da bude politikant, ali je to ispao, i to los.

 

On ako popusti gubi izbore. Jedina ideja mu je da proba da ide glavom kroz zid, pa kad Ameri lupe rampu da proba da predstavi kao da je dobio nesto.

Ima, kako nema....da se preda :s_w: .... ili da se na sledećem susretu pafajta sa Žvalom...na ferku. Inače, ako bude previše popustilj ima da nestane...kao "zaštićeni svedok" na Kosovu.

Link to comment
Share on other sites

Da je onaj Mustafa ostao na Kosovu, do sad bi imali Vucica u vreci, 

ali sakaluda Kurti sad radi za avet. 
 

Citam Rada Trajkovic prica i vidim da je bitna razlika izmedju oniga sto ta stara radikalka prica i onoga sto Seseljevi i Vucicevi turbo radikali zbore. 
 

Razlika je da ona nije ruski spijun, kao ova druga turbo osnovna grupa, kojoj je sve zapadno neprijatelj. 
U kontekstu Kosova, to je i kljuc. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, KfJ said:

Da je onaj Mustafa ostao na Kosovu, do sad bi imali Vucica u vreci, 

ali sakaluda Kurti sad radi za avet. 
 

Citam Rada Trajkovic prica i vidim da je bitna razlika izmedju oniga sto ta stara radikalka prica i onoga sto Seseljevi i Vucicevi turbo radikali zbore. 
 

Razlika je da ona nije ruski spijun, kao ova druga turbo osnovna grupa, kojoj je sve zapadno neprijatelj. 
U kontekstu Kosova, to je i kljuc. 

Rada Trajković je špijun Burkine Faso...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Rada Trajković je špijun Burkine Faso...

Ja mislim da radi za niški kartel.😁 kurti i vjosa su optuzili Borela da je pristrasan i da radi za srpsku stranu, dakle našli su novog krivca sad samo da vidimo da li će veliki brat da im poveruje u tu priču.

Link to comment
Share on other sites

Kurtin maksimalni domet je drzanje nekih mitinga i kmecanje, visu diplomatiju treba da ostavi za nekog drugog, ispadose i ratni zlocinci sa vise slifa od njega. 
Pa sad...s tim ratnim zločincima se lako dogovoriš. AKo ne rade ono što ima kažeš, začas "otvoriš fijoku"....Kurti nema to na svojim ledjima, a da je diletant, to se slažem. Mogao bi da udje u istoriju i obezbedi tisućljetni san o svojoj samostalnoj državi Albancima sa Kosova. E sad...malo tu češka san o Velikoj Albaniji, u najavi....

Link to comment
Share on other sites

danas.rs

„Pozivam sve građane, (kosovske) Srbe da se uzdrže od akata nasilja i da ne nasedaju na političke kalkulacije režima u Beogradu. Poslednji je trenutak da vlade u Beogradu i Prištini sednu i pregovaraju o mirovnom sporazumu za priznanje i da odustanu od akcija koje ugrožavaju živote ljudi“, rekao je Haradinaj.
 

Predsednik Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj zatražio je večeras od premijera Kosova Aljbina Kurtija da suspenduje odluku o registarskim tablicama dok ne bude postignut sporazum o međusobnom priznanju.

 

e, zivote, kad je Haradinaj mirotvorac.

Edited by djura.net
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, djura.net said:

danas.rs

„Pozivam sve građane, (kosovske) Srbe da se uzdrže od akata nasilja i da ne nasedaju na političke kalkulacije režima u Beogradu. Poslednji je trenutak da vlade u Beogradu i Prištini sednu i pregovaraju o mirovnom sporazumu za priznanje i da odustanu od akcija koje ugrožavaju živote ljudi“, rekao je Haradinaj.
 

Predsednik Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj zatražio je večeras od premijera Kosova Aljbina Kurtija da suspenduje odluku o registarskim tablicama dok ne bude postignut sporazum o međusobnom priznanju.

 

e, zivote, kad je Haradinaj mirotvorac.

Ramuš i Radojičić su komše iz dva susedna sela u Metohiji i sarađuju baš dugo i uspešno tako da ne čudi njegova "mirovna misija"  

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Perkos2 said:

Ramuš i Radojičić su komše iz dva susedna sela u Metohiji i sarađuju baš dugo i uspešno tako da ne čudi njegova "mirovna misija"  

ako mene pitas, kod Haradinaja vidim jedino golu borbu za vlast i nista vise. 
ja nisam zaboravio onu krizu sa 100% carinom na srpske prizvode.

 

fakat je Radojicic bio rado vidjen gost u Pristini ranije, prakticno neka vrsta oficira za vezu izmedju Vucica i Tacija,
ali od ubistva Olivera Ivanovica postoji zaokret, sad je persona non grata na Kosovu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, djura.net said:

ako mene pitas, kod Haradinaja vidim jedino golu borbu za vlast i nista vise. 
ja nisam zaboravio onu krizu sa 100% carinom na srpske prizvode.

 

fakat je Radojicic bio rado vidjen gost u Pristini ranije, prakticno neka vrsta oficira za vezu izmedju Vucica i Tacija,
ali od ubistva Olivera Ivanovica postoji zaokret, sad je persona non grata na Kosovu.

Nisam ja baš siguran u to ko je persona non grata 

Svi se bore za vlast i očuvanje bogastva koje su stekli, što je bio veći goljo pre dolaska na vlast to će teže da ode sa vlasti  

Link to comment
Share on other sites

Haradinaj poziva na mir da bi skupio poene, njihov narod ne zeli rat i Haradinaj tako skuplja poene. Osetio je da je Kurti gotov, pogotovo zato sto je navuko gnev Uck veterana, nekim predlogom da im skine/umanji penzije. 

Inace danas je na severu miting, stizu autobusi i sve zene su izveli na ulice po kisi. Uz transparente KM ostaje, a gospodin izjavio da vise nece da izdaje KM tablice i pasose za ljude sa KiM. 

Ljudi su ovce. 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...