Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

3 minutes ago, Perkos2 said:

To je uobičajena metoda ako se ne pristane na prodaju po ponuđenoj ceni, pisao sam već o dva slučaja koje lično znam Đokić iz Peći i Simonović iz Prištine optuženi su i osuđeni samo zato što nisu hteli da pristanu na prodaju imovine koju su "oslobodioci" uzurpirali.

 

Imam, lično primer u familiji.....u Donjoj Brnici. Čovek je sve vreme rata bio u selu. Kuća mu je u albanskom delu, gde je sad neki memorijalni centar, hotel. Posle rata, zbog njegove bezbednosti su ga sa suprugom preselili na ulazu u selo, kod Devet Jugovića u nekakav kontejner. Opljačkali su mu i staru i novu kuću na placu, koji je nekih 20-25 ari. Nudili su mu neke smešne pare za to, ali nije bilo više ponudjača, samo jedan. Kaže njegov komšija, ja bih to od tebe uzeo, ali ne smem, a znam koliko vrede, ali ne smem. Jedva smo ga izvukli odatle i sada je u Kruševcu. Jedva smo ga ubedili da se skloni....kaže sa svim komšijama je živeo dobro, nikom ništa nažao nije učinio. Dobio je optižnicu, kao ovaj Arsić.

 

Ti znaš gde je "Kičma"....stan na 10 spratu, uzurpirale prve komšije. Posle silnih natezanja, rešili su da plate stan, ali nemaju pare.....

 

3 minutes ago, Perkos2 said:

Mediji na Kosovu inače od juče bruje kako je procurela informacija da srpska tajna služba hoće da radu radikalku Trajuković skrati za glavu

naravno vojvotkinja je prva odapele strelu u čelo g-dje trajković

 

Tko je dotićna....?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Constantin said:

 

Imam, lično primer u familiji.....u Donjoj Brnici. Čovek je sve vreme rata bio u selu. Kuća mu je u albanskom delu, gde je sad neki memorijalni centar, hotel. Posle rata, zbog njegove bezbednosti su ga sa suprugom preselili na ulazu u selo, kod Devet Jugovića u nekakav kontejner. Opljačkali su mu i staru i novu kuću na placu, koji je nekih 20-25 ari. Nudili su mu neke smešne pare za to, ali nije bilo više ponudjača, samo jedan. Kaže njegov komšija, ja bih to od tebe uzeo, ali ne smem, a znam koliko vrede, ali ne smem. Jedva smo ga izvukli odatle i sada je u Kruševcu. Jedva smo ga ubedili da se skloni....kaže sa svim komšijama je živeo dobro, nikom ništa nažao nije učinio. Dobio je optižnicu, kao ovaj Arsić.

 

Ti znaš gde je "Kičma"....stan na 10 spratu, uzurpirale prve komšije. Posle silnih natezanja, rešili su da plate stan, ali nemaju pare.....

 

 

Tko je dotićna....?

vojvotkinja je najveće zlo koje ikad hodalo na teritoriji Srbije, eno ga svako malo na pinku ,hepiju, b92 i rts-u, ideološki otac ovog što trenutno vlada

primera ima bezbroj, pogotovo su loše prošli porodice koje su imale kuće i imanja, po stambenim zgradama se nekako i dolazilo do dogovora

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne znam za vase primere, ali moj drug se upljuva da proda zemlju Albancima.

 

Ima mali milion primera. Nepotrebno traze te srpske opstine. Obicni ljudi od tih srpskih opstima nemaju bas nista. Kriminal ce im samo rasti. Ove bar kontrolisu Ameri koliko toliko.

 

 

Pa drug ti je u Novom Sadu i naravno da nema problema da proda ako se dogovore za cenu, neka proba da ode dole i živi na svojoj imovini da vidimo kako će biti dočekan.  U Prištini je izvesni Uka( znam i ime nego da mu ne nabacujem reklamu) zgrnu ozbiljnu lovu "sređujući" da uzurpatori napuste stan koji je u vlasništvu nekog Srbina, jedna cena je bila ako je doneta sudska presuda a pet puta jača ako nema sudske presude ali Srbin ima dokumenta a uzurpator samo priču da se borio protiv Miloševića. Poseban popust imali su oni Srbi koji su imali preporuke izvesnoh klanova iz BG 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne znam za vase primere, ali moj drug se upljuva da proda zemlju Albancima.

 

Ima mali milion primera. Nepotrebno traze te srpske opstine. Obicni ljudi od tih srpskih opstima nemaju bas nista. Kriminal ce im samo rasti. Ove bar kontrolisu Ameri koliko toliko.

 

 

Zemlja i nekreetnine su privatna svojina i vlasnik može da radi šta hoće...da proda, da iznajmi, da čuva. Problem je druge vrste, a ti verovtno po difoltu si protiv pa si zato i protiv ZSO....to što se drugar "upluva" da proda, nek proda, njegovo je, nemoj da si ljubomoran.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Constantin said:

Zemlja i nekreetnine su privatna svojina i vlasnik može da radi šta hoće...da proda, da iznajmi, da čuva. Problem je druge vrste, a ti verovtno po difoltu si protiv pa si zato i protiv ZSO....to što se drugar "upluva" da proda, nek proda, njegovo je, nemoj da si ljubomoran.

Smanji Happy malo 🙂

 

ZSO je besmislica dok je vucic na vlasti.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Devil In My Pants said:

Slazem se za ovo. Bio sam na svakim. Nema kriticne mase, ali ni mase...znaci dobro je!

 

Ipak nije isto ZSO i ko je vlast u Srbiji.

ZSO bi trebalo da garantuju EU i SAD a da ga sprovodi Vlada iz Prištinr uz saradnju sa Vladom iz Beograda i samo tako Srbi na Kosovu mogli bi da opstanu i ostavre pravo na pristojan zivot

Link to comment
Share on other sites

Më poshtë ua sjellim emrat e deputetëve të dorëhequr të Listës Serbe dhe emrat e zëvendësuar:

 Slavko Simiq zëvendësohet me Milan Kostiq nga Lista Serbe

Igor Simiq zëvendësohet me Zoran Maksimoviq nga Lista Serbe

Miljana Nikoliq zëvendësohet me Olivera Zdravkoviq nga Lista Serbe

Zoran Mojsiloviq zëvendësohet me Milan Joksimoviq nga Lista Serbe

Verica Çeraniq zëvendësohet me Ksenija Bozoviq nga Lista Serbe

Branislav Nikoliq zëvendësohet me Rados Mihajloviq nga Lista Serbe

Milosh Pervoviq zëvendësohet me Nenad Radenkoviq nga Lista Serbe

Ljubinko Karadzhiq zëvendësohet me Svetislav Jokiq nga Lista Serbe

Jasmina Dediq zëvendësohet me Biljana Maksiq nga Lista Serbe

Dragana Antonijeviq zëvendësohet me Cvetko Veljkoviq nga GI SPO

 

Ovi levo su napustili Skupštinu a ovi ih kao menjaju, cirkus se nastavlja pošto i ovi što ih menjaju su iz Srpske liste  pa sad čekamo kad će dobiti signal da i oni napuste Skupštinu, u isto vreme Euleks je oformio svoje patrole koje kontrolišu sever Kosova   

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

“Pa stoliko se smejem, evo gledam kako novi poslanici Srpske liste polažu zakletvu pred Aljbinom Kurtijem pognutih glava.

Pa čim su čuli da bih ja mogla da uđem u parlament potrčali su da se vrate, da se to ne desi.

Tako sam nokautirala ovog Vučića, on je potpuno poražen. Vučić je jedna obična krpa”, navodi Trajković.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, KfJ said:

“Pa stoliko se smejem, evo gledam kako novi poslanici Srpske liste polažu zakletvu pred Aljbinom Kurtijem pognutih glava.

Pa čim su čuli da bih ja mogla da uđem u parlament potrčali su da se vrate, da se to ne desi.

Tako sam nokautirala ovog Vučića, on je potpuno poražen. Vučić je jedna obična krpa”, navodi Trajković.

Nije ni ona ništa bolja...Trulex je i ona.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Constantin said:

Nije ni ona ništa bolja...Trulex je i ona.

 

20 hours ago, Perkos2 said:

Radikalska govna bili i ostali 

 

Ne znam kome to smetaju radikali, ali da njih nije bilo, Kosovo ne bi bilo u sastavu Srbije.

Malo postovanja prema ljudima koji su odbranili Kosovo.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

malo ti dosadno pa došao da zajebavaš ?

 

 

 

Ni najmanje. Pa nece valjda Zelenovic i Grbovic da brane Kosovo.

Sutra kad bi dosli na vlast priznali bi odmah i

Srbija vise ne bi postojala.

 

Citam te na forumima 15 + godina i ti si uvek bio za neko kompromisno resenje,

zar sad da popustimo nakon sto smo investirali tolike godine zivota? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KfJ said:

 

 

Ne znam kome to smetaju radikali, ali da njih nije bilo, Kosovo ne bi bilo u sastavu Srbije.

Malo postovanja prema ljudima koji su odbranili Kosovo.

 

 

50 minutes ago, KfJ said:

 

Ni najmanje. Pa nece valjda Zelenovic i Grbovic da brane Kosovo.

Sutra kad bi dosli na vlast priznali bi odmah i

Srbija vise ne bi postojala.

 

Citam te na forumima 15 + godina i ti si uvek bio za neko kompromisno resenje,

zar sad da popustimo nakon sto smo investirali tolike godine zivota? 

 

 

 

 

Meni smetaju radikali, a Rada Trajković, lično, kao "čovek". 

Zelenović je pričao o zajedničkim projektima, čini mi se, sa Albancima sa Kosova...Kosovo funkcioniše kao nezavisna država, i pre ili kasnije, biće nezavisno. Srbija, kao država, treba da uloži maksimalne napore da spasi, što se spasti može, pre svega ljude, a i ostalo što može. Ne znam čemu ovakvi sarkastični upisi. Izvini ako imsm pogrešnu percepciju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KfJ said:

 

Ni najmanje. Pa nece valjda Zelenovic i Grbovic da brane Kosovo.

Sutra kad bi dosli na vlast priznali bi odmah i

Srbija vise ne bi postojala.

 

Citam te na forumima 15 + godina i ti si uvek bio za neko kompromisno resenje,

zar sad da popustimo nakon sto smo investirali tolike godine zivota? 

 

 

 

Vrlo bih bio srećan da dođu na vlast i konačno priznaju Kosovo i tako završe nepotrebnu agoniju.

Srbija bi nastavila da postoji i konacno bi mogla da se posveti svom napretku.

 

1 hour ago, KfJ said:

 

 

Ne znam kome to smetaju radikali, ali da njih nije bilo, Kosovo ne bi bilo u sastavu Srbije.

Malo postovanja prema ljudima koji su odbranili Kosovo.

 

Jel ovo neka zajebancija?

Radikalska govna (i njihova govnjiva SNS varijanta) su zajedno sa SPS govnima upravo dobar deo razloga zasto Kosovo vise NIJE  u sastavu Srbije.

Edited by tomas.hokenberi
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...