Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

9 hours ago, Perkos2 said:

Što onda ne ide ona na pregovore i dogovore, AV je sve prigrabio pa neka sad sve i dovrši.

Slazem se ja da bi Ivica I Vucic trebali da pojedu sve sto su z.asrali poslednjih 30+ godina, to bi bilo pravedno, ali dobro svi znamo da to tako ne ide. Za pederku se vec pravi lomaca - svakako je svi vec zovu  burnabitch

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, djura.net said:

Slazem se ja da bi Ivica I Vucic trebali da pojedu sve sto su z.asrali poslednjih 30+ godina, to bi bilo pravedno, ali dobro svi znamo da to tako ne ide. Za pederku se vec pravi lomaca - svakako je svi vec zovu  burnabitch

Ne verujem da je Ana toliko nàivna pa da ispadne glavni "krivac" za lošu politiku SNS-a. Ima ona dosta prostora za manevar isto kao i Porfirije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Ne verujem da je Ana toliko nàivna pa da ispadne glavni "krivac" za lošu politiku SNS-a. Ima ona dosta prostora za manevar isto kao i Porfirije.

 

Pih. Ana će samo da se iscenjka za brojku koliko vredi njen potpis, a onda će Firer raspisati nove izbore, tokom kojih će Burn-A-Bitch nestati u vidu lastinog repa na neka Karipska ostrva ili slično mesto da na miru troškari pare poreskih obveznika Srbije, koji će za šest meseci zaboraviti da je ona uopšte i postojala (kao što su već zaboravili Baneta Ivkovića, Goricu Gajević, Mirka i Draška Petrovića, Duleta Mihajlovića, Božu Đelića, Kori Udovički, Nebojšu iz Beograda i još tušta i tma drugih).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Stiletto said:

 

Pih. Ana će samo da se iscenjka za brojku koliko vredi njen potpis, a onda će Firer raspisati nove izbore, tokom kojih će Burn-A-Bitch nestati u vidu lastinog repa na neka Karipska ostrva ili slično mesto da na miru troškari pare poreskih obveznika Srbije, koji će za šest meseci zaboraviti da je ona uopšte i postojala (kao što su već zaboravili Baneta Ivkovića, Goricu Gajević, Mirka i Draška Petrovića, Duleta Mihajlovića, Božu Đelića, Kori Udovički, Nebojšu iz Beograda i još tušta i tma drugih).

Ja sam siguran da će iskopati nekog anonimog lika kao što je Milošević nalazio likove koji su potpisivali umesto njega, jedino ako veliki igrači opet ne organizuju neki "dejton" pa na gde da se bega.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, djura.net said:

Za pederku se vec pravi lomaca - svakako je svi vec zovu  burnabitch

Ona je zaslužila više od političke lomače svojim (ne)delovanjem.Čak i kad se ne uzmu u obzir finansijske malverzacije njenog brata, zloupotreba položaja za porodični benefit u osnivanju porodice dok ništa nije učinila da  drugim pederkama omogući bilo kakva prava...

Link to comment
Share on other sites

Pa kad vecina tu umesto da nesto resi u zivotu, bilo sta, bilo kada, radije bi da hvata radost dana i na radnom mestu se bavi autoerotskim aktivnostima, dok im drugi sve obezbeđuje, a ne pitaju odakle, onda i ti njihovi tate i ovnovi predvodnici moraju da nalaze neke kurte i murte da formalno potoisu nepopularne poteze, a kad bi pitali "narod" tu su svi potezi nepopularni, a onda da se izgube negde pa da krkaju kokos kao Edi Marfi i Den Akrojd na kraju filma Trading places, ili kako je ovde bio preveden Kolo srece, dok ovi i dalje zakukavaju o nepravdama grdnim. To tako i treba.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ZSO je bukvalno ništa i koristi se i od njihove a i od naše strane kao neki veliki ustupak srpskoj zajednici a u stvari je to nešto što je niže od lokalne samouprave. ZSO nema pravo da donosi svoj statut, a na to ima pravo svako AD, sportsko društvo... ZSO nudi Srbima manje od turskog Mileta za vreme Otomanske imperije. I sada uvođenje tog jednog velikog ništa treba da bude protivteža priznanju nezavisnosti Kosmeta. Ovaj narod je glup, sebičan i ubijen u pojam istovremeno.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Ralliart said:

ZSO je bukvalno ništa i koristi se i od njihove a i od naše strane kao neki veliki ustupak srpskoj zajednici a u stvari je to nešto što je niže od lokalne samouprave. ZSO nema pravo da donosi svoj statut, a na to ima pravo svako AD, sportsko društvo... ZSO nudi Srbima manje od turskog Mileta za vreme Otomanske imperije. I sada uvođenje tog jednog velikog ništa treba da bude protivteža priznanju nezavisnosti Kosmeta. Ovaj narod je glup, sebičan i ubijen u pojam istovremeno.

 

Verovatno da je to tacno... Samo... Sledeca ponuda bice: Priznavanje Kosova, clanstvo u UN, bez ZSO. 

Ako u ovom slucaju stvarno Srbija ne mora da prizna Kosovo, to je vise nego dobra ponuda s obzirom kakva smo sva sranja napravili, sa sve tresnjicom na kraju kroz podrzavanje degenerika iz Kremlja. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni su uvek zanimljive izjave kako "mi ne treba da prihvarimo"  koje dolaze i iz BG i iz PR a ti koji to izjavljuju zaboravljaju da ni Srbija ni Kosovo ne odlučuju o Kosovu već da im je rečeno "uzmi ili ostavi" "mere ose ljeje" . Kurti i AV jesu ludi na svoj način ali nisu glupi i sad navlače konop da bi onaj drugi napravio veću grešku, u nekim stvarima bukvalno se kopiraju. Slušam sinoć neke studente iz Prištine sa pričom " može da se živi i bez priznanja, ješćemo korenje" takvih priča ima i po Srbiji isto. Na Kosovu je vlast podeljena na cdntralnu i opštinsku a ZSO bi bila nešto treće i to mnogo smeta ovim centralnim vlastima pogotovo od kad je Kurti sve totalno centralizovao. Uz to bila bi i kamenčić u cipeli koji smeta za večiti san o ujedinjenju sa Albanijom. Zanimljivo mi je da političari sa Kosova stalno potenciraju da neće da budu kao Bosna a Bosna je uz sve mane još uvek za njih Amerika.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ralliart said:

ZSO je bukvalno ništa i koristi se i od njihove a i od naše strane kao neki veliki ustupak srpskoj zajednici a u stvari je to nešto što je niže od lokalne samouprave. ZSO nema pravo da donosi svoj statut, a na to ima pravo svako AD, sportsko društvo... ZSO nudi Srbima manje od turskog Mileta za vreme Otomanske imperije. I sada uvođenje tog jednog velikog ništa treba da bude protivteža priznanju nezavisnosti Kosmeta. Ovaj narod je glup, sebičan i ubijen u pojam istovremeno.

 

Da li može neka razrada ove tvrdnje? Zašto je bolje ništa od nešto i zašto treba inadžijski-autodestruktivno istrajavati na sukobu sa životom i realnošću?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ralliart said:

ZSO je bukvalno ništa i koristi se i od njihove a i od naše strane kao neki veliki ustupak srpskoj zajednici a u stvari je to nešto što je niže od lokalne samouprave. ZSO nema pravo da donosi svoj statut, a na to ima pravo svako AD, sportsko društvo... ZSO nudi Srbima manje od turskog Mileta za vreme Otomanske imperije. I sada uvođenje tog jednog velikog ništa treba da bude protivteža priznanju nezavisnosti Kosmeta. Ovaj narod je glup, sebičan i ubijen u pojam istovremeno.

Ovaj narod ima da pokaze znake opamecivanja tek kad uradi to za sta ga optuzuju ovi sa patriotskih sajtova sto ih sve treba streljati, kao sto treba streljati te sa korijenjem, pozdravim im svima roditelja 1, a to je da "proda veru za kupovinu u Beču",  odjebe sva ta "ognjista" i price o rusijama i ostale gluposti, te pocne da se bavi stvarnim svetom kao svi normalni ljudi, prestane da na celo okruzenje gleda kao na neprijatelja, nego kao na veci svet ciji deo hoce da bude, kao druge male zemlje sto rade i tako to. 

 

Ako nece, sledeca ponuda treba svima sa svih strana bude "ma hoces li ti vise da prestanes da ludis pa da ocistis ulice vec jednom i da se od sad samo time bavis kao sto je opisala Vilhelmina, vise puta, da rade u Svedskoj i drugim malim zemljama na severu, ili neces, pozdravim li ti roditelja 1 u debelo meso" pa ako nećes, bombarduj sve kako nikad do sada nije bombardovano, pa satri zlo jednom za sva vremena, i to je to.

 

Takođe, komunisti su opravdano streljali patrijote kao sa ovih patrijotskih sajtova sto su, i takvi sa korijenjem, samo ih nisu dovoljno streljali.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VladimirB said:

 

Da li može neka razrada ove tvrdnje? Zašto je bolje ništa od nešto i zašto treba inadžijski-autodestruktivno istrajavati na sukobu sa životom i realnošću?

Zato sto nisu sposobni za normalan zivot i oni to znaju pa im onda lakse da se deru o nebeskim temama, a nesposobni ulicu da ociste i da je tako odrzavaju zauvek. Najgora je bagra među njima koja misli da je drugacija, pa sad njima ne valja narod, a u stvari su takvi gore golo g, rasista i šovinista i anticivilizacijski element od poslednjeg kotlokrpe.

 

Majmuni koji se usrali od straha nemoj znas da im dan kad zaljubljeni omladinci jedni drugima poklanjaju bombonjere, sto su videli na TV da postoji pa prihvatili, razbuca veoma znacajan im veličanstveni "indetitet" po onda nedelju dana pre toga kenjaju o nekom Trivunu trivnem mu ga, boli me muskulus dorzalis p za tog Trivuna. Šta je taj Trivun? On mi nije ni majka, ni otac, nije mi cak ni brat, ja ga nisam zvao, idi tamo i stavi mu patku u usta, sto bi rekao onaj u Holivudu od Bukovskog kad mu dođu neki gosti. Pa sto oni nisu izmislili neki dan za ljubav a ne sve za neke mrtvake, zaklane, čerečene i slicne, koj im je b'e branio, daj b'e će ga tužimo. Vece frustritane kurve i bednici garantovano na planeti nisu postojali od srbskih "rodoljuba".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Kosovu nova frka, poslanik vladajuće VV izvesni Haki Abazi optužio Kurtija i neke njegovr saradnice da su umešani u prikrivanje dokaza u slučaju Dehari( momak koji je ubijen u zatvoru). Da sve bude jos zanimljivije tog Abazija je prozivao AV u Skupštini Srbije da plaća srpsku opozociju. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ralliart said:

ZSO je bukvalno ništa i koristi se i od njihove a i od naše strane kao neki veliki ustupak srpskoj zajednici a u stvari je to nešto što je niže od lokalne samouprave. ZSO nema pravo da donosi svoj statut, a na to ima pravo svako AD, sportsko društvo... ZSO nudi Srbima manje od turskog Mileta za vreme Otomanske imperije. I sada uvođenje tog jednog velikog ništa treba da bude protivteža priznanju nezavisnosti Kosmeta. Ovaj narod je glup, sebičan i ubijen u pojam istovremeno.

 

https://pokretslobodnih.rs/saopstenja-i-vesti/pavle-grbovic-pise-za-nin-prilika-da-okoncamo-lutanje/

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Takođe, komunisti su opravdano streljali patrijote kao sa ovih patrijotskih sajtova sto su, i takvi sa korijenjem, samo ih nisu dovoljno streljali.

Sad mi je jasan tvoj stav. Nekome je ovo što si napisao normalno, ti zločini komunistički, meni nisu. Nije mi ni normalno da premijer jedne države poziva na odricanje od dela teritorije zarad viza, deder napiši šta bi ti tvoji komunisti uradili nekom svom ko bi svojevremeno pozivao na odricanje od Istre, Dalmacije, Vojvodine...

Narod kod kog takve izjave prolaze ovako kako prolaze jeste stondiran, glup i pre svega do srži pokvaren.

 

Priznajem da se nisam pozabavio pravilima foruma ali hoću, da vidim da li je dozvoljeno ovo veličanje zločina. 😉

Link to comment
Share on other sites

Oni ne bi ni dosli u tu situaciju jer bi sve one koji bi do toga doveli na vreme marginalizovali, plus su fakticki bili deo NATO, pa bi isto to uradili i onome ko bi samo zucnuo protiv toga ili protiv sto su "americke marionete" itd. A srbadija sto pre shvati da je sama sve sebi uradila, pa i gubljenje te teritorije u ratu (za koju me inace bas zabole, ja sam protiv granica, neka ih za geografiju, a ovako koga boli...)  to bolje za nju, a ako ne shvati, ko ih...i 4bolji su izumreli.

 

Takode, uopste nije stvar u vizama kao takbim, nego kao sto je nekima rusija samo simbol za njihovo anticivilizacijsko opredeljenje, zato sto je sad tamo Putin, a npr Gorbacova jos psuju, tako su u toj prici vize samo simbol za konacno opredeljivanje toga tu za prikljucenje civilizaciji, uz nemilosrdno gazenje svakoga ko ozbiljnije protiv toga uradi bilo sta. Ali nemilosrdno.

 

Ne razumem sta ocekujes ti ili bilo ko kad po drugi put za 30 godina radi isto i pokusava tu zemlju da samoizoluje i "trajno odvoji od 'zapada'" kako je jedan majmun napisao nedavno.  Zabole mene za generacije koje su odrasle da im je to normalno, sto se mene tice sve te koji to rade sad po drugi put za 30 godina treba Tjenamenom. To nisu ljudi. Do kolena.

 

A ove koji to rade zakaceni na drzavnu sisu i sakriveni iza nekih titula i polozaja ali bez ikakve stvarne idgovornosti sa izuzetnim uzivanjem, "let's get medieval on their asses" nesto im necemu svima. On ce mene i moje potomke ponovo zatvarati u kavez da bi on jeo nesto decenijama, i dalje zakacen za drzavnu sisu, jer njega zabole, sta god da bude, narod placa porez i za njega ce biti. Seme im se zatrlo svima do poslednjeg.

 

Kako se zvase onaj Nemac, Peter Kurten ili nesto, serijski ubica cije su poslednje reci pred pogubljenje bile "voleo bih da svi ljudi na svetu imaju samo jedan vrat i moje ruke oko njega". E, to.

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...