Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

3 hours ago, Perkos2 said:

 

 

1 hour ago, erwin said:

Na FB-u ministar policije Svečlja (Xhelal Sveçla) pored onoga što navodno predstavlja izvod iz evidencije prelaska granice okačio i slike dokumenata i vozila tog Jevtića.

 

Vučić odmah reagovao zamenom teza:

 

https://www.instagram.com/p/CyJS6WuM9Xp/

 

Kao da niko ne zna s'kim je naslednik pravio žurke i radio biznis po Kosovu, nije sigurno sa nekim profesorom ili akademikom

Link to comment
Share on other sites

https://www.danas.rs/vesti/politika/kurti-objavio-listu-objekata-kulturnog-nasledja-medju-njima-i-kafic-panda-u-kom-su-1998-ubijena-sestorica-mladica/

 

i posle neko sumnja za koga rasi dramoser žvalavi AV

svašta mi dođe da napišem ali eto da budem blag pa da se nadam da postoji neka pravda na ovom svetu koja će kazniti ova dva monstruma z njihova nedela 

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2023 at 11:51 PM, RatzenStadt said:

^pecunia non olet 😄 (jel se tako pise?)
 

...u dvaes' marki da ce narednih dana pronaci oruzje proizvedeno u SRB u rukama Hamasa.

Jeste, omiljena nam igra francuske sobarice.

Nije Vucic cuo za tog Radoicica, a lepo rece Orlic da je Kurti (koji eskalira) pozurio da optuzi Srbe za dogadjaj u Banjskoj. A i Ivica je lepo primetio sneg na snimku.

Sve drage nase francuske sobarice. Kao kad su ljudima na severu godinama palili automobile upravo clanovi Radoiciceve kriminalne bande, pa su tvrdili da pojma nemaju otkud to, verovatno ih ljudi same pale, Ili Kurti (koji eskalira).

 

30 minutes ago, 40Wins said:

jbg, mislim da nam je vreme za sankcije... ako ga nije uhapsio do sam znaci da ce braniti pajtase do kraja i odvesti sve nas u ponor

Naravno, pre ce vrhovni parizer sam sebe da uhapsi nego patriotu koji ima manje od Djilasa I Aleksica. Da zrtvuje celu Srbiju, to mu dodje tako normalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DJORDJE said:

Uhapsise Srbe i u Brazilu pre koji dan, isto  uz smesne optuzbe tipa par tona kokaina. Mislim, gde bi se Srbi bavili takvim stvarima, cist zulum.

Očekivao sam neki bolji odgovor a ne stil dramosera Vučića koji kad ga pitaju o MR priča o Šolaku. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Očekivao sam neki bolji odgovor a ne stil dramosera Vučića koji kad ga pitaju o MR priča o Šolaku. 

Pa ti kao i Vucic vrtis plocu o tome kako Kurta hapsi samo nevine Srbe. Uhapsi li mozda za sve ove godine i nekog koji je nesto zgresio, recimo vozi bez tablica ili pijan? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DJORDJE said:

Pa ti kao i Vucic vrtis plocu o tome kako Kurta hapsi samo nevine Srbe. Uhapsi li mozda za sve ove godine i nekog koji je nesto zgresio, recimo vozi bez tablica ili pijan? 

Eto ti nađ dokaži da je neki od uhapšenih u zadnjih godinu dana i osuđen, eto ja ću ti reći da od četvoro juče privedenih dvojicu su već danas pustili usled nedostatka dokaza, tužilaštvo ih nije ni 48h pritvorilo. Hapsi se bez naloga i bez konkretne optužbe već na osnovu nekih spiskova koje ko zna ko je sačinjavao na osnovu izjave lokalnih stanovnika. Hapšenje barem jednog nevinog dolazuje prirodu režima koliko god taj režim ponavljao da je najdemokratskiji.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Eto ti nađ dokaži da je neki od uhapšenih u zadnjih godinu dana i osuđen, eto ja ću ti reći da od četvoro juče privedenih dvojicu su već danas pustili usled nedostatka dokaza, tužilaštvo ih nije ni 48h pritvorilo. Hapsi se bez naloga i bez konkretne optužbe već na osnovu nekih spiskova koje ko zna ko je sačinjavao na osnovu izjave lokalnih stanovnika. Hapšenje barem jednog nevinog dolazuje prirodu režima koliko god taj režim ponavljao da je najdemokratskiji.

Nemam ja nikavu iluziju da su Kurti i njegova policija hor beckih decaka, ali ne verujem ni u pricu da samo hapsi nevine Srbe. Nije bas tajna da na Severu operusu kriminalne grupe koje pre svega terorisu lokalne Srbe, ti si sam o tome pisao, ukljucujuci i to da su naoruzani do zuba. Znaci po zakonu verovatnoce morao je Kurta da uhapsi i nekog kriminalca, jer sto se kaze i corava koka ubode neko zrno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DJORDJE said:

Nemam ja nikavu iluziju da su Kurti i njegova policija hor beckih decaka, ali ne verujem ni u pricu da samo hapsi nevine Srbe. Nije bas tajna da na Severu operusu kriminalne grupe koje pre svega terorisu lokalne Srbe, ti si sam o tome pisao, ukljucujuci i to da su naoruzani do zuba. Znaci po zakonu verovatnoce morao je Kurta da uhapsi i nekog kriminalca, jer sto se kaze i corava koka ubode neko zrno.

Eto neka dokaze na sudu koji je pod njegovom kapom da je neko od tih uhapšenih krimos ili zločinac pa da đu verujemo ali stotine hapšenja i pretresa ke urađeno i radi se i dalje i to ne samo na severu Kosova i u 90% slučajeva ili ih oslobode posle dva dana ili nakon mesec dana. Od svih hapšenih na sveru u zatvoru je i dalje najviše 4-5 osoba ali bez podizanja optužnice. Tu ne računam tri zarobljenika iz ove grupe koja se puškarala sa polocijom kod Banjske. Drže onog malog što je promenio veru, trenera kiks boks kluba, jednog radnika auto servisa i to je sve od silnih akcija hapšeenja, pretresa, maltretiranja svakodnenog. Siguran sam da niko od nas ne bi voleo da mu suprugu i ćerke svakodnevno pretresa muška patrola policije naoružana do zuba. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DJORDJE said:

Znaci po zakonu verovatnoce morao je Kurta da uhapsi i nekog kriminalca, jer sto se kaze i corava koka ubode neko zrno.

U najdemokratskijoj državi bih očekivao da se hapsi po krivičnom zakonu a ne po zakonu verovatnoće. Mada, mogu Kurti i Vučić da hapsi i po zakonu gravitacije.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sam kurti izjavio je da " na jednom kvadratnom metru u Prištini ima više kriminala nego na kompletnom severu Kosova" ali zgodno dođe priča za mediji da kao juriš kriminalce a u stvari proteruješ Srbe. Da ne bude iznenađenja i Vjosa je krenula na obuku https://www.gazetatema.net/rajoni/vjosa-osmani-ben-zborin-ne-kroaci-i410328

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Div said:

U najdemokratskijoj državi bih očekivao da se hapsi po krivičnom zakonu a ne po zakonu verovatnoće. Mada, mogu Kurti i Vučić da hapsi i po zakonu gravitacije.

 

Ne znam da li je najdemokratskija drzava , ali je sigurno demokraticnija od kriticara, barem redovno na izborima menjaju predsednike i premijere, za razliku od profesionalnih zrtava. Evo danas u vestima na Severu uhapsili Albanca koji je vozio Mercedes ukraden u Svajcarskoj. Kao sto rekoh i da je corav Kurti mora da ubode neko zrno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DJORDJE said:

Ne znam da li je najdemokratskija drzava , ali je sigurno demokraticnija od kriticara, barem redovno na izborima menjaju predsednike i premijere, za razliku od profesionalnih zrtava. Evo danas u vestima na Severu uhapsili Albanca koji je vozio Mercedes ukraden u Svajcarskoj. Kao sto rekoh i da je corav Kurti mora da ubode neko zrno.

siguran sam da bi isto tako podržavao da policija uhapsi 500 stanovnika grada u kojem živiš a od svih nji eto jedan vozio ukradeni auto

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Perkos2 said:

siguran sam da bi isto tako podržavao da policija uhapsi 500 stanovnika grada u kojem živiš a od svih nji eto jedan vozio ukradeni auto

 

Nista ja ne podrzavam, ali ti po obicaju podmeces. U gradu u kojem ja zivim ne mozes da vozis automobil bez tablica ili sa tablicama koje izdaje Meksiko, hapse i ako imas minobacac u prtljazniku, a struju ti iskljuce ako ne placas duze od dva meseca. Besplatna struja nije valjda deo medzunarodnog prava.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...