Jump to content

NHL


Kolbas

Recommended Posts

Posle 19 godina u NHL, od hokeja se oprostio Patris Beržeron.

 

boston-bruins--patrice-bergeron-1-649317

 

1.294 utakmice (sve u Bostonu), 1.040 poena (427 golova), rekordnih šest Selke trofeja (najbolji odbrambeni igrač među napadačima), Stenli kup 2011, dva zlata na OI sa Kanadom 2010. i 2014.

 

Majstor da oduzme pak u odbrani i iz mesta stvori šansu za gol.

 

 

 

Njegov prvi NHL gol, na svojoj petoj NHL utakmici.

 

 

 

 

22. novembra 2022. je postigao svoj 1.000 poen, tek četvrti igrač u istoriji Boston Bruinsa.

 

 

 

cut.jpg

 

Merci-Patrice.jpg?w=1024

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
Posted (edited)

Ja bi voleo. Rekao bi da ovi Oilersi jos i ponajvise obecavaju od svih Kanadskih deep playoff run timova u ovom veku (Talentom pogotovo). Ovako il' onako, sam McDavid, ako nista/niko drugi, je dovoljan razlog da se navija za njih

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Florida krenula jako, Sergei Bobrovsky izdominirao sa 32 odbrane bez primljenog gola. Kad protivnička ekipa koja ima Connora McDavida i Draisaitla ne uspe da ti da gol iz toliko šuteva, onda znači da si mnogo dobar

 

 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

Naravno da mi nije padalo na pamet da komentarišem nakon 3:0 za Floridu, jer onda nisam ni mislio da će serija ići dalje od G5 max, eeeventualno šeste. Ali evo ipak su Oilersi izborili majstoricu koja se igra 2am monday on tuesday. Valjda će uspeti još jednu - Kako god, classic je tu, a u slučaju comebacka, to bi bio mislim prvi takav nakon onog od pre 10 god kad su Sharksi izgubili tako seriju od Kingsa, plus onih nekoliko iz prošlog veka...

 

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Haha sjajno, niko se ovome nije nadao iskreno nakon 3-0 za Floridu, Panthersi su delovali tako sigurno i čvrsto i bukvalno se očekivala metla i onda totalni pad. 

 

Biće zanimljivo u noći ponedeljak na utorak. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...