Jump to content

NHL


Kolbas

Recommended Posts

Tampa-Montreal finale. Ne bi se kladio na ovo, pogotovo da ce Habsi da imaju deep playoff run, let alone make it to the finals. Od svih u Western Conference, baš oni da izađu sa Zapada... Ko god da pobedi, finale i narativi obećavaju: Boltsi back to back, ili prvi kanadski šampion i Habsi posle 28g, Suzuki kao otkriće ove sezone... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
7 hours ago, Kolbas said:

Sezona uveliko počela. Prati li neko?

 

 Pratim ja naravno. Utisci su mi onako, osim hot starta Oilersa, Panthersa i Hurricanesa. Drugi još traže formu, igraju toplo hladno, a neki su već najavili tavorenje na ili pri dnu (i) ove sezone. Leafsi posebna priča opet... Osim što pratim kako ide Winnipegu, navijam da Krakeni što bolje prođu u inaugural season. Da se Flamesi, Canucksi što je moguće više održe relevantnim. Tvojima standardno ne želim previše uspeha 😁 

Link to comment
Share on other sites

Hvala na lepim željama 😃...Hurikani i Panteri su svakako iznenađenje. Oba tima imaju vrlo ujednačene sve linije tako da kad igraš protiv njih ne smeš mnogo da odmaraš svoju dominantnu postavu. Jaki su i sa golmanima. Bostonom sam za sada zadovoljan. Bilo je malo neizvesno kako ćemo nadoknaditi odlazak Tuke i Jaroslava, ali Ullmark i Swayman za sada rade posao. Malo boli onaj debakl protiv Leafsa, ali nema veze, izbacićemo ih u playoff-u. Večeras će biti dobar sraz Bruinsa i Oilersa, toplo preporučam za gledanje. Da spomenem i vrlo dobar početak Calgarija, samo je pitanje da li će moći da drže ovaj nivo igre veći dio sezone. Sve u svemu, u najavi kvalitetna sezona, već je vidjeno nekoliko spektakularnih golova i odbrana👍

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako ima nekoliko iznenađenja što se timova na vrhu tabele tiče, nema ih previše što se tiče donjeg dela. Zapravo samo jedno ime tu onako bode oči - NYI. Ovako loš plasman ne znam da li je iko očekivao. Trenutno dvaput manje bodova imaju od Rangersa, i nešto preko toga od najbolje plasiranih. Zapad manje više očekivano, mogli bi Colorado i Vegas bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Zaboravio sam juce da se javim, gledam sve tekme u reprizi i samo sajt moze da me zajebe sa spojlovanjem skora kad se automatski prebaci na ''on''.

 

Kvalitetne PO serije, cak i serija sa Avsima nije bila dosadna posto ih je Nesvil dobro namucio u dve tekme, iako su ih u druge dve Avsi sahranili.

 

Malo su mi serije na Zapadu slabije, na Istoku prsti. Zao mi je sto su Rendzersi verovatno gotovi, voleo bih da ta serija zbog varnica dodje do tekme broj 7.

 

I dalje mi je nadrealno kako se Florida provukla. Vec smo imali vise tekmi kada su dva gola prednosti bili itekako dostizni u poslednjoj trecini.

 

prelijepo-eating.gif

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Go Bolts!!!

 

TAMPA, Fla (AP) — Steven Stamkos scored two goals and the two-time defending champion Tampa Bay Lightning are headed to the Stanley Cup Final for the third straight year after beating the New York Rangers 2-1 in Game 6 of the Eastern Conference final on Saturday night.

 

A krenuli traljavo, izgubili prve dve u NY...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Boston Bruinsi su pobedom protiv Filadelfije jutros sabrali 63 pobede u ovoj sezoni i oborili rekord NHL-a. Do sada su rekord sa 62 pobede u sezoni držali Detroit 1995-96 i Tampa Bej 2018-19.

 

Rekord koji će moći i da pojačaju, jer imaju još dve utakmice do kraja regularne sezone.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zaboravio sam da napisem pre desetak sati,kidalica od PO, moze se reci istorijska prva runda posto samo jedna serija nije dosla do seste tekme.

 

Utisak prethodne veceri je definitivno Florida i cela ta poslednja trecina. Bilo je momenata kada si mislio da su gotovi i da se ide ka tome da Boston zavrsava seriju, oni se vracaju u tekmu.  Gubili 4:3 i posle 5:4 u trecoj cetvrtini, svaka cast sto su dobacili do sedme tekme.

 

E da, sampioni su izbegli upset od Sijetla. Brejknuli u Sijetlu i bice utakmice 7. Toliko je lud PO.

 

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

Tim koji je imao najvise poena ikada u regularnoj sezoni je ispustio 3:1 u seriji, 3:2 u zavrsnici i to sve od tima koji je izborio WC.

 

Mada rekao bih otprilike da je to to od Floride, ne verujem da ce moci ozbiljnije ugroziti Toronto koji je prvi put nakon 19 godina u drugoj rundi.

 

Bice sada vec zanimljivo klanje na Istoku ko god da prodje veceras izmedju Rendzersa i Devilsa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rip Florida

 

Kakvo gazenje kroz celu seriju, cini mi se da nisam gledao do sada manje neizvesnije finale. Samo prva i treca tekma malo odskacu iako je i tu Vegas bio u prednosti.

 

U 24 sata dva izgubljena finala, ljudi ce na kratko zaboraviti da je Filadelfija izgubila World Series i Superbowl.

 

A sada da otkazem NHL TV.😆

Link to comment
Share on other sites

Dobro sad, Amere (pogotovo iz Sun Belt grada), bi poraz u NHL finalu trebalo proporcionalno znatno manje da boli nego poraz u NFL,MLB ili NBA finalu. Tako se potrefilo Majamiju, jbg... Svaka čast Vegasu. Uspešna priča, da samo 6 god nakon osnivanja franšize, tj ekspanzije, osvoje Stanley Cup (Obećavalo jeste nakon finala u inaugural season). Cassidy osvojio odmah u prvoj sezoni sa Golden Knightsima, nakon tolikih godina playoffa sa Bostonom i finala protiv St Louisa pre 4g. Kessel uzeo treću titulu. Jonathan Marchessault  mvp finala, Stone, Eichel, Howden, Karlson, Theodore, Reilly Smith imali veliki doprinos... Florida na slabijem istoku jednostavno prebacila sva očekivanja sa plasmanom u finale, gde nisu imali šanse, i kad se pogledaju mečevi, dobro je što nisu sweepovani. Ko zna ko će napraviti iskorak sledeće sezone, pogotovo iz uvek interesantnih sredina tabela obe konferencije...

 

 

 

 

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...