Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

3 minutes ago, Ulicni basketas said:

Ćelavko zamalo dabl-dabl. 5 asistencija i 5 ličnih.

Nepodnosljiv je...izaziva stomacne tegobe sa loptom, a jos vise bez nje, kad igra tzv. odbranu...fina utakmica, za uzivanje, samo da nije njega, mada i Derik izaziva nervozu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:

Odličan je bio, prvi stint ušao na +10, izašao na +15. Protok lopte s njim bio perfektan, čak je i u odbrani imao više nego solidan doprinos za njegove standarde.

 

Dekarde, ako ovo nije podjebavanje i trolovanje, ja ne znam sta je...bukvalno je uvreda za kosarku, ovo sto on kobajagi igra

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dekarde, ako ovo nije podjebavanje i trolovanje, ja ne znam sta je...bukvalno je uvreda za kosarku, ovo sto on kobajagi igra
Večeras je bio dobar, po svim košarkaškim merilima. Ni traga onoj uplašenosri koju smo videli u EL. Koju smo videli i kod Lorenza.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lorencu čestitam prvi dabl-dabl u ABA ligi i da napakuje bar desetak u Evropi.

Dobrićevi poeni me svaki put ozare najjače. Dopala mi se i odbrana na pleju nakon izlaska Laze. Znatno je popravio kretanje.

Derik ako je u stanju i u EL da u proseku završi 2-3 kontre i nastavi da pakuje ove poludistance...gud inaf. 

Filipu nisu uzeli jednu loptu, sem one izgubljene u autu ali ABA liga nema tim protiv kojeg on neće biti najveća rupa u odbrani.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...