Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Preigrao se matori, baš mu nije ovo trebalo, u stvari sam 100% siguran da se kaje sada!

 

Siguran sam i da se on dobro osigurao za eventualan odlazak, na štetu našeg kluba naravno. S tim što je do sada imao armiju ljudi koji su ga podržavali (priznajem ja prvi), a danas se bukvalno popišao na sve hard-core navijače, sezonce, sve ljubitelje ovog sporta  i kluba!  Ja bih mu lično zbog nemalih zasluga oprostio ovo danas, ako bi se indirektno izvinio, sklonio sina i doveo pleja! Ipak, mislim da je sebi iskopao preduboku jamu iz koje će teško izaći...a onda znamo ko dolazi na čelo kluba. A kako je izgubio podršku, pad ovde ne znači samo pad u sportskom smislu, poješće ga kao hijene!

 

Što se tiče ovih pretnji sa RSB foruma, ja to ne bih shvatio ozbiljno, verovatno blef, a možda i neka jajara jaka na rečima! 90 + % ljudi na RSB se oseća kao i mi, svi moji prijatelji, ugl dugogodisnji sezonci sa C tribine, čak i neki poznanici iz kopa.

 

Ne mogu da se pohvalim da sam jedan od onih koji gleda sve male tekme kući, ugl Evropa i obavezno PO domaćih takmičenja (mada sam ispratio 90% tekmi preko TV). E pa ovo danas će me naterati da ustanem u ponedeljak u 4 ujutru ako treba, da završim sve da bih bio u Pioniru u 6 i ne da ću se drati, nego ću poderati grlo kao da igramo F4 EL u Pioniru!

 

UVEK SE ZNALO, AKO ARENA POKAŽE PALAC NA DOLE,  NJEGA NE SME SPASITI NI CEZAR LIČNO! PODRŠKA LAKI !!!

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Da je onaj novinar na Čovićevo pitanje o broju plejmejkera u Zvezdi odgovorio sa "jednog" imao bih svog novog heroja.
Ali koji je to bezobrazluk za dovođenje novog pleja nema para, u fazonu je li znate šta znači projekcija budžeta.. A nakrcao po tri igrača na svakoj poziciji osim sinovljevoj. Trebalo je neko da pita kako baš zafali kod pleja.
Ja stvarno ništa nisam imao protiv da Filip igra u Aba, ali oni legitimno misle da može da igra EL.
I ovo čekanje mesec dana i kada si sve pogubio, bacio EL niz vodu, izgubio derbi i smanjio šanse u Aba, dovedeš Šakotu. I to sve da bi malom ispunio novogodišnju želju da se igra EL.
Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2019 at 2:06 PM, Plantation said:

LM, da vidimo sta imamo 

 

Varijanta 1
Covic ne popusta .... govnjiva motka kad tad (uglavnom kasno) i skupa brakorazvodna parnica

 

Varijanta 2
Covic popusta .... samo ako se hala cuje .... hala se cuje samo ako vecina ukapira i HOCE da se cuje ..... 
vecina ukapira samo ako im se plasticno objasni (citaj Lakijevi klipovi i Abrahamov post koji je NMX okacio) i to na pravom mestu .....
pravo mesto je ono gde vecina obitava (sto ovo svakako nije) .... 
E sad jbg, ako me ovo ne natera da se registujem na RSB ....

 

Izgleda ipak Varijanta 1  

 

ok ....  daj onda 

 

gm.jpg.a456eb5369502bfa96edfec520cd59a5.jpg

 

pa da vidimo i taj razvod

 

 

Kako ono bese, bolje dobar razvod nego ....

 

BTW,  i RSB je ukapirao

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mučan dan za sve Zvezdaše. Nekoliko puta sam kretao da nešto napišem, ali nije išlo... Jer uvak kad uzmem da pišem post, imam neku jasnu ideju, detalji se dopune sami. Sada se lomim između besa, tuge, nemoći, agresije... Eto šta napravi košarkaška šizofrenija porodice Čović, koja je danas izgleda izašla iz okvira sportskog.

Svrha ovog i svih sličnih foruma se ozbiljno dovode u pitanje, jer sada stvarno teško da neko može sebe da natera da nešto piše o KOŠARCI. O igri, o idejama u odbrani i napadu, o tome kako bi neki igrač mogao bolje da se iskoristi itd. Mučno i jadno do čega je doveo Nebojša Čović. Opet će braću da deli na ove i one i gura u sukob da bi sačuvao svoje dupe. Kao da nismo, kroz dugu istoriju, imali dovoljno spoljnih neprijatelja koji su to isto radili. On je od današnjeg dana definitivno pokazao da nije više za ovaj klub, da je debelo zastranio i da može da donese daleko više lošeg nego dobrog NAŠEM klubu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Posle ovakve KZŠ ovaj klub gubi svoj smisao, dok su ova govna tamo. Sad je svima jasno da je jedina svrha ta, da se mali debeli igra košarke, sve ostalo nije bitno. To što je ABA cilj, je isto ko što je Celticu sto godina cilj, da bude škotski prvak. Pa šta drugo da mu bude cilj, nije valjda polufinale kupa ili ne znam ni ja šta...

MIslim, da je došlo do toga, da se svako pogleda u ogledalo i da sam sa sobom rasčisti - ili da pokuša da menja nešto ili da pusti da sve ide dalje svojim tokom i da ćuti. Ja lično predaleko sam ali voleo bi da se bar jednom konačno jasno i glasno pokaže nezadovoljstvo na način koji jednostavno ne može da prođe nezapaženo. Na kraju, plaćenici i botovi pa i Čović verovatno to tako vidi,sve se svodi na grupicu 'pametnih pi*kica', jel.. i na drugoj strani grupu njegovih plačenih nepismenih gorila, koji će pokušati da satru svaki glas razuma. Ja vidim tu utakmicu u ponedeljak kao onaj trenutak, kad se nešto lomi.. ono kad se priča posle x-godina 'e, tad smo mogli/morali...' ili 'da je samo tada bilo to i to...', isl. To je taj trenutak, uzmi ili ostavi. Pokušaj da uradiš nešto, pa bar da znaš, da si probao, ili prosto progutaj i idi dalje ćutke. Ne znam, nisam pametan niti ne živim tamo ali valjda postoji neka solidarnost, pa da se skupi neka grupa ljudi, koji odlaze na utakmice, i da se pokažu Čoviću šta misle o njemu. Obojici. I što nije nevažno, a i možda nije lepo da se kaže, sli mislm, da se mora.. valjda ima i nekoga u toj grupi, ko zna, da se bije, da ne bude straha.. jer to šta je ova budala pričao na konferenci, pa skoro da je otvorena pretnja. Neka to možda kažu neki forumaši kojima je to profesija, da li može u tom izlaganju da postoji neki element za neku tužbu ili prijavu.

Iskreno se nadam, da će se u ponedeljak desiti nešto pozitivno za sve, kojima je Zvezda u srcu.

I da, Čoviću, te jadne majke, sestre, žene i ne znam šta, što stalno pominješ.. imamo i drugi i decu i žene i majke, sestre, pa šta.. ne guramo se tamo gde nam nije mesto i ne stavljamo one koje volimo u prvi plan, pa da nam (kao tebi) napušavaju familiju, zato mani se morala, poslednji si, koji bi se mogao oglašavati po tom pitanju. Sve je to posledica tvog bezobrazluka i kad to ne vidiš, moraš da budeš i ćorav i bezobrazan ko što jesi.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vepar said:

Nije Covic toliko glup... isisace sve sto moze pre nego sto ode... mada moguce da je ovo isplanirao jos pre dve godine

Nije on uopšte glup, dapače... samo što nije čovek.

Naravno da odavno postoji plan.

Edited by i Piksi je Laki
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam jesu li ljudi glupi ili poslati sa određenim zadatkom ili nešto peto... ne znam.

 

Dakle, niko normalan, u normalnoj situaciji, ne bi vređao Filipa Čovića. Niko.

 

Pod normalnom situacijom podrazumevam da on ne igra Evroligu u KK Crvena Zvezda. Tačka. 

 

I niko ga odmah i nije vređao, ali nakupi se taj bes i ta nemoć kod ljudi. Frustracija činjenicom da bukvalno možeš da si juče počeo gledati košarku, pa bi uvideo da tom dečku nije mesto u profi košarci. Iz hiljadu razloga.

 

I šta sad, odigrao on jednu utakmicu odlično i par solidno. Ta jedna, prva utakmica polufinalne serije sa Partizanom, i nekoliko solidnih. Pa šta? Svakog ukenja da ponekad bude dobar.

 

I dolazimo do toga zašto ga ljudi vređaju. Pa vređaju ga zato što nas ti, Nebojša, siluješ njegovim prisistvom u timu. Zato što ljudi moraju lekove da piju kad gledaju kako izgleda naša igra sa njim. Ja sam se bez zezanja bar 10 puta hvatao za glavu svaki put kad bi on igrao. 

 

Dokle ide više taj bezobrazluk i bahatost. Došli smo od zahvalnosti do stadijuma kad samo čekam da i naši krenu da ti vređaju Vesnu. Zašto? Jer su nemoćni, besni, tužni. Jer ih jebeš u zdrav mozak, jer ti sin nije košarkaš koliko god tetovaža nabacio.

 

Gde je bre obraz i čast u ovoj zemlji? Zar smo svi postali bespomoćni i nečujni spram nepotizma.

 

Jebi se bre, konju političarski!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

 

21 minutes ago, vepar said:

Nije Covic toliko glup... isisace sve sto moze pre nego sto ode... mada moguce da je ovo isplanirao jos pre dve godine

 

A sta mi to tacno imamo pa da nam Covic isisa? :classic_biggrin:

Usli smo u ovaj brak gologuzi tako cemo i izaci iz istog.

Mi nemamo nikakvu imovinu da bi nam Covic nesto uzeo. Mozda grb?

Jedino je izvesno da ce nam ostaviti zaduzenja, ali smo ih imali i pre Nebojse.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drako said:

Elem... stegnutog zeluca sam otisao na rsb, valjda sto jos uvek ne mogu da poverujem da nistarija hladnokrvno rekla da je Crvena zvezda njegov privatni klub... sudeci prema vecinskom broju postova, izgleda da se nistarija malo vise zaigrala... trpaju mu sve po spisku cak i clanovi sa nekoliko hiljada postova, spominju ponedeljak i nepotizam i size zbog izjave zbog koje sam i ja posandrcao...

Ko zna, mozda ce laki imati vecu podrsku nego sto mislimo...

krenula je bot masinerija veceras da relativizuje celu pricu, pruza punu podrsku i naravno podseca gde smo bili 2011.

 

plasim se da se covic nece smiriti dok ne napravi pun krug i vrati nas tamo gde smo bili 2011...ako ne i nivo ispod

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...