Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

moram da kazem da mi se ne svidja vidjeno.

 

do duse, niko ne moze da zna ko ce biti bolji kad bude najbitnije, poprilicno smo izjednaceni.

 

Bili Beron izvanredan, mnogo volim tog momka.

 

navijaci najglasniji kad se skandira Partizanovom kapitenu, transfer blama.

 

Djenka, +- 22.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Dobro je Mile.Ne briljira Gist.Da li bi ti briljirao u svom poslu da te stave na totalno pogresnu poziciju?

 

Tesi se samo da je to zbog pozcije.Zaista mi je krivo sto je Faje koji je veliki borac i fajter izduvao zbog Gista dzankija.Ali tako nam i treba kada je zajebao cokija za ugovor

Link to comment
Share on other sites

et Mile

 

Čuj, neko zajebo namazanog udbaša za ugovor :lol_2:

 

Gist je celu karijeru igrao BUKVALNO SVE DRUGAČIJE od onoga što ovde igra. Elitni defanzivac i pnr finišer. I mi ga strpamo na 4 da juri brze cetvorke, pripaljuje i zida pod košem.

 

Dobro i ovakav učinak ima.

 

A najjači deo je što sad i da ga vratimo, biće potrebno vreme da se postave napadački setovi sa njim na 5 umesto ove mlohave nepokretne babe. 

Edited by NMX
  • Like 18
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Zar nije Gist igrao svojevremeno u KKP na 4, a kasnije i u Panati jedan period ?

 

Jeste naravno. Samo je od tada prošlo fazon 7-8 godina. 

Fazon da pred kraj karijere Sinišu Mihajlovića sa libera/halfa vratiš na veznjaka. Smejao bi mu se ceo stadion, ne bi mogao da pretrči sudiju i učinak bi mu bio nula. A karijeru završio kao elitni defanzivac. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zasluzena i bitna pobeda. Redak derbi da je odlucila kosarka a ne rvanje i ruzna igra. Ovo jeste kosarka. Jako mi je drago da je glavnu ulogu na mecu imao talenat a ne misici.

 

Cestitke i jednima i drugima. Partizan je ove sezone udeljivo najbolji u zadnjih 5 godina. 

 

Veceras su neocekivano dobro sutirali, njihova snaga je u odbrani i tranziciji, kada ih ide i sut su jako jako opasni.

 

Ovo je veoma vredna pobeda za nas,

 

Cestitke Davidovcu i Lazicu. Svaka cast Bili!

 

Idemo dalje! Pobeda u Baru obezbedjuje trece mesto, a nije nemoguce ni da budemo drugi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Dzavai i Katic ako se sjecam su bili na 5 te sezone. Gist je najvise na 4 igrao. Slazem se i ja treba da igra 5, ali nije bas da nije igrao PF dosta vremena.

losa pozicija je samo izghovor za njegove ocajne partije.Ima srecu sto ima jak ugovor inace bi odavno bio silbovan.Na kraju Faje je pretpreo najvecu stetu potpuno nezazluzeno

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gist je losiji igrac od Fajea,nekad je definitvno bio bolji ali u sadasnjosti je losiji i to debelo.Sakotino forsiranje Odza u momentima kada nas unistavaju preko njega je neverovatno odsustvo bilo kakvog znanja u kosarci.Dobili smo ih zbog Berona,Davidovca,Djenke i Lazica.Pozicije 4 i 5 nista.Mozemo daleko bolje a pravi test je sledeca utakmica u Baru.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...